تلاش برای ‘super-duper موشک’ چاله ایالات متحده در برابر کلیدی رقبای

واشنگتن >> آنها پرواز در سرعت یک مایل از یک دوم و یا سریع تر و مانور در راه است که آنها را فوق العاده سخت برای شناسایی و از بین بردن در حال پرواز است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را خواستار یک “سوپر duper موشک” اگر آنها بهتر شناخته شده به عنوان hypersonic سلاح. و آنها در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگرانی در مورد چین و روسیه است.

در دهه های ایالات متحده به دنبال راه هایی برای دریافت فوق العاده سریع پرواز راست. اما آن را انجام داده است تا در متناسب و شروع می شود. در حال حاضر با چین و روسیه مسلما پیش رو در این تعقیب و گریز ، برگ برنده دولت است و ریختن میلیاردها دلار در سال به hypersonic جرم و دفاع.

پنتاگون باعث می شود بدون استخوان را در مورد هدف خود را.

“هدف نهایی ما این است که به سادگی ما می خواهیم برای تسلط بر آینده جبهه” Mark Lewis, پنتاگون, مدیر دفاع تحقیقاتی و مهندسی برای نوسازی به خبرنگاران گفت: در ماه مارس است.

منتقدان استدلال می کنند که hypersonic سلاح را اضافه کنید کمی به ایالات متحده توانایی برای جلوگیری از جنگ است. برخی فکر می کنم آنها می تواند آتش جدید بی ثبات کردن مسابقه تسلیحاتی.

نگاهی hypersonic سلاح:

چه خبر ویژه در مورد HYPERSONIC?

دو چیز را این سلاح ویژه: سرعت و قدرت مانور. با سرعت به ارمغان می آورد و قدرت مانور ایجاد گریزپا. با هم این ویژگی می تواند به معنای مشکل برای موشک های دفاعی.

به طور کلی موافقت تعریف یک hypersonic سلاح است که پرواز در سرعتهای بیش از ماخ 5 یا پنج برابر سرعت صوت. اکثر آمریکایی موشک های مانند کسانی که در راه اندازی از هواپیما به دیگر برخورد هواپیما و یا زمین اهداف سفر بین ماخ 1 و 5 ماخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی اوقات اشاره منافع خود را در hypersonic سلاح گاهی اوقات بدون استفاده از اصطلاح. در ماه فوریه گفت: فرمانداران بازدید از کاخ سفید: “ما فوق العاده سریع موشک — فوق العاده تعداد فوق العاده سریع. ما آنها را “فوق سریع” است که در آن, آنها, چهار, پنج, شش و حتی هفت بار سریع تر از عادی موشک. ما نیاز داریم که به دلیل, دوباره, پوتین.”

و جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “ما هیچ انتخاب ما باید آن را با دشمنان ما در خارج وجود دارد” ذکر چین و روسیه است. او افزود: “من آن را فوق العاده duper موشک است.” او گفت: “شنیده ام” این سفر 17 بار سریع تر از هر دیگر آمریکا موشک. “این فقط رفتن پیش” او افزود: اگر چه پنتاگون نیست که اظهار نظر در آن است.

چگونه کار می کنند

پنتاگون به دنبال دو نوع اصلی از hypersonic سلاح. یکی به نام hypersonic سر خوردن خودرو راه اندازی شده است از یک موشک. سپس می نشیند و به یک هدف مانور در سرعت بالا برای فرار از رهگیری. دیگر این است که گاهی اوقات به عنوان یک hypersonic موشک کروز. قادر به راه اندازی از یک جت جنگنده و یا بمب افکن می تواند توسط یک مافوق صوت احتراق ramjet یا scramjet, را قادر می سازد موشک به پرواز و مانور در ارتفاعات پایین تر.

در مارس 19, پنتاگون پرواز-آزمایش hypersonic سر خوردن خودرو در اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز در Kauai, Hawaii. این تلقی آزمون موفقیت و “نقطه عطف بزرگ نسبت به گروه هدف از فیلدینگ hypersonic warfighting قابلیت در اوایل تا اواسط 2020s.”

بر خلاف روسیه و ایالات متحده می گوید این است که در حال توسعه hypersonic سلاح برای استفاده با یک کلاهک هسته ای است. به عنوان یک نتیجه, ایالات متحده hypersonic سلاح نیاز به دقیق تر نما اضافی چالش های فنی.

به تازگی به عنوان 2017 پنتاگون بود و هزینه های حدود 800 میلیون دلار در hypersonic سلاح برنامه های. که تقریبا دو برابر سال بعد پس از آن افزایش یافت به $2.4 میلیارد سال بعد و ضربه $3.4 میلیارد دلار در این سال است. دولت 2021 درخواست بودجه که هنوز به تایید کنگره درخواست $3.6 میلیارد دلار است.

اگر چه این یک اولویت برای پنتاگون هزینه های آن می تواند تبدیل به محدود بودجه فشار است که انتظار می رود به عنوان یک نتیجه از multitrillion دلار هزینه فدرال برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چرا آنها مهم

بالا مقامات پنتاگون می گویند آن را در مورد روسیه و حتی بیشتر از آن چین است.

“تقریبا هر متریک که من می ساخت چین است که قطعا در حال حرکت کردن جلوتر از ما,” لوییس پنتاگون تحقیقات و مهندسی گفت: امروز. “در اندازه بزرگ است که چون ما با مشق شب خود را برای آنها.” تحقیقات اولیه در این زمینه منتشر شده توسط ایالات متحده در سال پیش, “و سپس ما به نوعی در زمان ما پا کردن گاز” اگر چه پنتاگون در حال حاضر در یک مسیر به عقب و پیش افتادن از چین او اضافه شده است.

چین در حال هل دادن برای hypersonic سلاح پیشرفت. آن است انجام شده یک عدد از موفق آزمون DF-17 و میان برد موشک های بالستیک طراحی شده برای راه اندازی hypersonic سر خوردن وسایل نقلیه. با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش در ماه مارس ایالات متحده هوش تحلیلگران ارزیابی که DF-17 موشک دارای طیف وسیعی از حدود 1000 تا 1500 کیلومتر است و می تواند مستقر در این سال است.

روسیه در ماه دسامبر گذشته گفت: اول آن hypersonic موشک واحد تبدیل شده بود عملیاتی. این Avangard hypersonic سر خوردن خودرو که مسکو می گوید می تواند پرواز در ماخ 27 یا 27 بار سریع تر از سرعت صوت و می تواند مانور تیز برای دور زدن دفاع موشکی. آن نصب شده است به موجود اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده موشک بالستیک قاره پیما و در آینده می تواند مجهز به قدرتمند تر Sarmat ICBM که هنوز هم در حال توسعه است.

اما آنها لازم است ؟

به عنوان با دیگر سلاح های استراتژیک مانند سلاح های هسته ای و نیروی دریایی ناوگان برای مثال hypersonic سلاح ها دیده می شود به خصوص دولت به عنوان یک باید اگر همکار رقبای آنها را داشته باشد.

اما منتقدان دیدن hypersonic سلاح به درد نمیخورد و به طور بالقوه گسترش مسابقه تسلیحاتی است که منجر به بیش از حد هسته ای تجمع توسط ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد این فن آوری گسترش فراتر از ایالات متحده و روسیه و چین.

“خود را گسترش فراتر از این سه کشور می تواند در کمتر قدرت تنظیم نیروهای استراتژیک خود را در مو-ماشه متحده از آمادگی و بیشتر معتبر بودن قادر به تهدید حمله به عمده قدرت,” برامدگی لبه طبقات سنگ Corp., بودجه فدرال تحقیقات سازمان گفت: در یک سال 2017 گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net