ملکه مرکز پزشکی طول می کشد پایین coronavirus تریاژ چادر به عنوان هاوایی عفونت نرخ پایین باقی مانده

هاوایی بیمارستان در حال از سرگیری اعمال جراحی الکتیو بازگشایی درمانگاه ها و از بین بردن coronavirus تریاژ مراکز در مورد ملکه مرکز پزشکی — یک “سرنوشت” نشانه ای از امید است که COVID-19 است و دیگر در گردش به طور گسترده ای در جامعه است.

ملکه در زمان پایین آن فاجعه چادر دوشنبه که استفاده شده بود به تریاژ coronavirus بیماران خارج آمبولانس خلیج در Punchbowl خیابان. فضای تریاژ چادر ساخته شد و هفت سال پیش در روز 12 مارس به منظور بررسی و آزمون جداگانه COVID-19-بیماران آلوده از بقیه بیمارستان جمعیت.

بیمارستان ها تا به حال درهم برای خالی کردن امکانات به اتاق را برای یک افزایش در موارد و به طور بالقوه توده تلفات.

گالری عکس: ملکه مرکز پزشکی طول می کشد پایین coronavirus تریاژ چادر

“آن را نشانه ای از پیروزی. این یک نشانه است که من فکر می کنم ما برنامه ریزی و پشتکار ما آمده است از طریق یکی از بالاترین متحده در این کشور است که عفونت و مرگ و میر سرانه,” دکتر گفت: Daniel چنگ مدیر پزشکی بخش اورژانس در, که در حال حاضر غربالگری کمتر از چهار نفر در 24 ساعت در تریاژ مرکز. “با توجه به فقدان هر گونه مثبت آزمون در دو هفته گذشته در تست ما مردم ما احساس گیر حداقل در اوآهو فروکش کرده است.”

ملکه دیده است ثابت و رها کردن در بیماران بستری و سرپایی COVID-19 تست و عفونت. بیمارستان آزمایش 1100 مردم در طول هفته 15 مارس در مقایسه با حدود 400 در این هفته از آوریل 19. تعداد زیادی از مردم تست مثبت کاهش یافت و به 2.1% در این هفته از آوریل 19 از اوج 4.9% هفته مارس 29. COVID-19 نمایش منتقل شده و به ساختمان های مجاور با هشت غربالگری ایستگاه خارج ER.

به عنوان هاوایی بازگشایی اقتصاد و دعوت گردشگران به جزایر ملکه گفت: آن آماده است تا دوباره سوار کردن, هوای آزاد, تریاژ مرکز در صورت وجود موج دوم از عفونت.

“ما در حال استفاده از 12 نفر در یک دوره 24 ساعته به عنوان یک آستانه برای باز کردن چادر دوباره اگر لازم باشد” چنگ گفت. “اگر وجود دارد هر گونه تست مثبت, ما می خواهم به جلو بروید و باز کردن چادر دوباره” که به اندازه 20 فوت عرض و 40 فوت. Coronavirus تریاژ چادر در غرب اوآهو را عملیاتی باقی می ماند.

هاوایی بیمارستان ها تا به حال به تعویق افتاد روش انتخابی و تعطیل درمانگاه به دلیل منابع محدود از تجهیزات حفاظت فردی و به اتاق را برای افزایش این اتفاق نیفتاد. آنها در حال حاضر با دقت از سرگیری اعمال جراحی الکتیو و بازگشایی درمانگاه های سرپایی.

ملکه جمهور Jason چانگ گفت: شمال هاوایی بیمارستان جامعه باز درمانگاه و از سر خدمات سرپایی در هفته گذشته به دنبال ملکه-غرب اوآهو در “کنترل از راه” در روز دوشنبه. این Punchbowl دانشگاه برنامه ریزی شده است به رزومه جراحی های خاص ممکن است 13. بیمارستان روی صفحه نمایش خواهد شد تمام بیماران محدود کردن بازدید کنندگان و آزمون فولاد بیماران و مراقبان آنها برای COVID-19, او گفت:.

ملکه کاهش می یابد اعمال جراحی الکتیو توسط 58 ٪ از زمان آغاز شیوع این بیماری در نتیجه افت قابل ملاحظه در درآمد.

“تاثیر مالی به تاریخ است که حدود 40 تا 45 میلیون دلار و ما انتظار داریم آن را به ادامه برای برخی از زمان از آنجا که ما در حال رفتن به فقط باز دوباره به حالت عادی بر 14” چانگ گفت. “ما در حال رفتن به آن را بسیار با احتیاط در طول زمان است.”

Kona جامعه بيمارستان یکشنبه اعلام کرد که آن را تا به حال از سر گرفته و برخی خدمات سرپایی و روش انتخابی از جمله تصویربرداری های تنفسی درمانی و توانبخشی و جراحی.

هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت — شرکت مادر Kapiolani مرکز پزشکی برای زنان و کودکان پالی Momi مرکز پزشکی Straub مرکز پزشکی و فروردین بهداشت در کائوآئی — گفته شده است ramping تا خدمات “مسئولانه و با خیال راحت” با یک نرم بازگشایی پنج شنبه از آن سرپايي فولاد, مرکز Surgicare هاوایی.

“بسیاری از روش های است که بيمار شده اند صبورانه در انتظار ما می توانید آن را با خیال راحت و نگه داشتن آنها را دور از ما مراکز پزشکی با فرآیندهای اجتماعی و جسمی فاصله آنها گفت:” لسلی چون مدیر عامل شرکت هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت گروه پزشکی. “ما نمی توانیم فقط تلنگر حق بازگشت به جایی که ما قبل از COVID-19. ما به تدریج در حال باز شدن است که تا به مطمئن شوید که ما می توانید آن را مسئولانه و حفاظت از بیماران و همچنین پرسنل و پزشکان است.”

HPH از نزدیک خواهد شد نظارت بر نرخ جدید کروناویروس موارد تست قابلیت ها و دسترسی به بهداشت عمومی و پشتیبانی (نظارت, ردیابی, قرنطینه و جداسازی) و تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و داروها, تخت ICU و هواکش و نیروی انسانی استخرهای چون گفت. آن را نیز در نظر بگیرید که دولت از بقیه جامعه است.

“این حق را برای ما به صورت کاملا کاربردی و بازگشت به حالت عادی زمانی که بقیه دولت نیست,” او گفت:.

سازمان بازگشایی برخی عامل و روش اتاق برای غیر فوری اعمال جراحی الکتیو دوشنبه در یک “اندازه گیری امن, مد” Chun گفت.

“در هفته های آینده اگر ما می تواند باز کردن بیشتر — با خیال راحت و مسئولانه — ما خواهد شد. ما نیز آماده به گام به عقب اگر در مورد رای دادن منابع یا سلامت عمومی حمایت … شاخص های کلیدی تعیین کند ما نیاز به یک گام به عقب.”

HPH نیز به آرامی اضافه کردن یک “درصد” در شخص بازدیدکننده داشته است در درمانگاه های سرپایی که عمدتا در ارائه مراقبت از طریق ویدئو و یا تلفن از طریق پزشکی از راه دور است که یک “پوشش نقره ای را برای این کشور,” او گفت:.

هاوایی coronavirus عفونت افزایش تنها یک مورد در جزیره بزرگ به 621 روز دوشنبه. در مجموع 548 بیماران بهبود یافته اند پس از آغاز شیوع — بیش از 88 درصد از کسانی که آلوده شده اند. Coronavirus مرگ و میر می ایستد در 17 با بیش از 33 ، 000 آزمایشات انجام شده توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی است.

با بازگشایی kamaaina اقتصاد — محرومیت جدید خوشه یا سنبله در موارد جدید — ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گفت: آنها در شکل خوب برای شروع به برگشت به حالت عادی عملیات. تست در حال حاضر به اندازه کافی برای مردم محلی چون گفت: اما ممکن است هنگامی که دمای 30,000 گردشگران روزانه شروع به بازگشت به جزیره است.

“ما قطعا نیاز به در نظر گرفتن این مراحل را برای بازگرداندن و سطح شیب دار به بالا در سراسر جامعه ما, اما ما همچنین نیاز به آماده شدن جامعه برای توانایی به گام به عقب به عنوان مورد نیاز است.” “همه کارشناسان می گویند وجود دارد تقریبا قطعا دیگر افراد بیمار شدن و ما درمان یا واکسن ندارد در هر زمان به زودی. ما باید با ملاحظه و به یاد داشته باشید که چرا ما بسته همه چیز را به صرفه جویی در زندگی می کند و مطمئن شوید که ما سیستم مراقبت های بهداشتی است نه ضعف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de