Queen Latifah: اجازه دهید ‘بر باد رفته’ بود برای همیشه رفته

نیویورک >> در حالی که برخی از انتقاد HBO حداکثر حذف از “بر باد رفته” از آن جریان خدمات — از جمله کسانی که تعجب می کنم اگر آن لطمه می زند میراث هتی مک دنیل اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به برنده یک جایزه اسکار — نامزد اسکار Queen Latifah می گوید خوب است رهایی.

“اجازه دهید ‘بر باد رفته’ بود بر باد رفته” گفت: امی و گلدن گلوب و برنده جایزه گرمی در یک مصاحبه در هفته گذشته.

Latifah که به تصویر می کشد McDaniel در رایان مورفی Netflix “هالیوود” سری می گوید داستان پشت McDaniel جایزه اسکار است که به عنوان براق به عنوان طلایی جایزه.

“آنها حتی اجازه او در تئاتر تا زمانی که درست قبل از او کردم که جایزه. کسی آمد بیرون آورده و او را به سالن. او حتی مجاز به نشستن در آن وجود دارد. و پس از آن او تا به حال به عنوان خوانده شده یک سخنرانی که نوشته شده بود توسط یک استودیو. شما می دانید که چه جهنم او می گویند,” او گفت:.

“سپس بعد از آن همه او می تواند انجام دهد همان انواع نقش … پس این فرصت در آن زمان و این راهی است که کسانی که در قدرت است که در کسب و کار بودند جدا کردن صندلی ما و حاشیه ما و نه ما اجازه می دهد به رشد و رشد پس از آن فقط وحشتناک است. و بسیاری از آن است که هنوز هم در اطراف ،

لطیفه صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در حالی که ترویج ملکه ابتکار جمعی که به دنبال برجسته کردن و آمدن زن فیلمسازان از رنگ. او مورد بحث جورج فلوید مرگ احساسات خود را در مورد شعر بودن شعار توسط معترضان ،

پاسخ ویرایش شده اند و برای اختصار و وضوح.

AP: افکار خود را بر تظاهرات زیر جورج فلوید را به مرگ ؟

لطیفه: این مثل این است که هیچ چیز من تا کنون دیده ام در زندگی من است. و همچنین این واقعیت است که آن را اتفاق می افتد در سراسر جهان. از آن زمان, شما می دانید ؟ آن زمان است. چه فرصت ما در حال حاضر. من فقط می دانم آن را به آنچه در آن بود برای من به عنوان یک بچه به عنوان یک نوجوان — جوان 20s اوایل ’90s هنگامی که آپارتاید در آفریقای جنوبی و نمی توانیم با آن است. و رپرهای ما ایستاده بود و صدای ما و همه با استفاده از صدای خود را.

AP: ما شاهد شرکت های بزرگ امریکا و برندها در آغوش سیاه زندگی مهم است. آیا شما فکر می کنم آن را فقط به انجام این کار در حال حاضر و یا آن را یک تلاش صادقانه را تغییر دهید ؟

لطیفه: من فکر می کنم این یک مخلوط … ما دیدن چیزهایی که در آینده شده است برای مدت زمان طولانی است و به این انبار باروت. این طوفان کامل اگر شما خواهد شد فرصت برای تغییر آمده است. بنابراین ما نباید متوقف شود — ما نباید ما را پا کردن گاز است. من به عنوان خوانده شده چیزی Viola Davis ارسال شده و … آن را به پایان رسید با ‘نمی کنند پای خود را روی گاز که نشسته است در ذهن من بوده است و که من شعار در مغز من در هر روز است.

AP: تظاهرات در ماه مارس آواز آهنگ خود را U. N. I. T. Y.

لطیفه: این آهنگ یک موضع. من آرزو می کنم آن را نمی ایستادگی — من آرزو می کنم آن را ایفا کرده است. اما به آن می گویند “عشق یک مرد سیاه و سفید از بی نهایت تا بی نهایت” “عشق یک زن سیاه و سفید از بی نهایت تا بی نهایت” اما در نهایت: U. N. I. T. Y. ما آن را با هم. شما می دانید اجازه دهید همه آن را با هم. اما من تا به حال به می گویند چیزهایی مانند آن. ما هنوز هم می گویند که. من بسیاری از پرونده که ای کاش نمی شد مفید دیگر. شما می دانید سوابق مبارزه زنان برای برابری و مبارزه برای همه ما به یک مساوی صندلی در پشت میز. من آرزو می کنم ما باید به بحث در مورد این مسائل, اما آن را هنوز هم اتفاق می افتد.

من هر دو پاره جدا از هم در داخل و در همان زمان الهام گرفته و من قدرت تجدید هر روز چون ما یک مقدار زیادی به انجام. این یک انتخابات سال است. من با الهام از این جوانان که در خارج وجود دارد.

AP: این دومین سال با ملکه جمعی. وجود دارد هر چیزی را آموخته و یا تغییر در این سال ؟

لطیفه: تنها چیزی که گسترش ذهن من این است که ما نیاز به حمایت ما نیاز به ساختن فیلم های بیشتر. ما نیاز به تولید بیشتر به دلیل همان چیزی که (اتفاق افتاده) سال گذشته: ما قادر به انجام دو فیلم (اما) ما رو بیش از 60 مقاله در سال گذشته … این زنان شگفت انگیز فیلمسازان نشان داده اند که نه تنها آنها بگویید منحصر به فرد, جالب, باحال stor(ies) — نه فقط سرد—. اما داستان که باید گفته شود. اما آنها نیز استخدام متنوع در پشت دوربین می دهد که افراد تجربه می کنند.

AP: بیلی پورتر نوشته شده در Instagram تصویری بیان سیاه نیازهای جامعه به انجام یک کار بهتر در آغوش LBGTQ جامعه در میان این “Black Lives Matter” جنبش است. افکار خود را چه هستند?

لطیفه: من 100% موافقم. شما می دانید که ما نمی باید لوکس جدا کردن خودمان از یک دیگر در حال حاضر. تمام هدف این است که فراگیر. … شما باید به احترام برای شما که مهم نیست که شما هستند ، که شامل LGBTQ جامعه به خصوص ما trans خواهران و برادران است که به قتل در این خیابان ها بدون هیچ دلیل دیگر از آن آنها و یا آنها چه کسانی هستند و کسی که تصمیم می گیرد که “من دوست ندارم که شما هستند” و یا “من می خواهم به شما حمله کنند.” آن را فقط نمی توانند پرواز کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>