#Quarantine15 می تواند خنده دار باشد اما ارزش تاکید در مورد

“من فکر می کنم نگرانی اصلی این است که مردم فقط در صفحه اصلی وجود دارد و خستگی و آنها نگران هستند و نه گوش دادن به بدن خود” Ruderman گفت.

یک تغییر در زندگی کاری به طور چشمگیری می تواند تغییر چگونه و چرا مردم خوردن بیش از حد. کسانی که در خارج از محل کار ؟ آنها ممکن است در برخورد با مالی اضطراب. کسانی که کار از خانه ؟ آنها به صورت یک تغییر در الگوهای که همچنین می توانید تغییر راه آنها غذا خوردن.

“من شنیده ام که مردم که بسته ناهار خود را برای این روز در حال حاضر فقط باید دسترسی در تمام طول روز پس از آن ممکن است تغییر راه مردم خوردن بیشتر غذا-بر اساس به چرا و این لزوما چیز بدی نیست” Ruderman گفت. “اگر آن را بدون فکر انجام می شود و شما باید یک کاسه از تنقلات و گوش دادن به بدن خود و درگیر نیست ، اما که می تواند اتفاق می افتد در اتاق بیش از حد.”

در حال فکر در مورد اینکه چرا ما در حال تبدیل شدن به مواد غذایی و زمانی مهم است که به عنوان برش خودتان یک استراحت گفت: Rachel مارکوس بهداشت و سلامتی مدیر برای سونوما کانتی YMCA.

“مردم عادات تغییر عادات غذا خوردن و عادات خواب,” او گفت:. “برای من در کار مربیگری که من و نقش من بازی در Y, من واقعا می خواهم به تمرکز مردم در آنچه احساس در صلح به نظر می رسد مانند آنها چه پشتیبانی از تندرستی خود را. اگر ما گاهی اوقات به نوبه خود به مواد غذایی به ما کمک می کند احساس بهتری در این زمان آن را تا پایان جهان است. ما در حال گرفتن از طریق این راه است که ما می دانیم که چگونه به.”

همراه با تغییرات در عادات غذا خوردن بسیاری از مردم محلی تبدیل شده است که به دور از خود را در ورزشگاه و یا در دادگاه های بسکتبال و یا مکان های دیگر استفاده می کردند به کار کردن. پیدا کردن یک محل به راحتی سوزاندن برخی از این اضطراب گاهی اوقات می تواند روی حیله و تزویر.

Staci Fiori یک گواهی مربی شخصی و تغذیه مربی در سانتا رزا گفت: برخی از مشتریان را در آغوش زوم کلاس های “نمایش” به مراتب بیشتر و به طیف وسیع تری از کلاس از آنها در فرد است. اما دیگران او گفته شده است هیچ نشان می دهد.

“فلسفه من این است که حتی اگر شما در حال کار کردن با من کار می کنی چیزی ؟ آیا شما راه رفتن ؟ آیا شما در حال حرکت ؟ آن, سلامت روان,” او گفت:.

با امکانات استخر, سالن ورزش, کلاس های درس — بسته به YMCA ارائه شده است زوم کلاس ها و همچنین ارسال فیلم های ورزش. کلاس ها شامل یوگا پیلاتیز, Zumba و مراقبه و رایگان و برای همه نه فقط اعضای. وجود دارد همچنین لینک به ورزش و فعالیت های برای کودکان و نوجوانان سالم و یک لینک به Sonoma County گرم خط برای کسانی که احساس استرس و اضطراب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“ما از ارائه این مجازی ایرانیان نه فقط برای اعضا اما جامعه به شیر گفت:” میشل سر YMCA ارشد افسر عملیات.

این سازمان که در حدود 6,000 فردی سونوما کانتی YMCA اعضای ثبت کرده است تقریبا 1600 بازديد به آن زوم کلاس ها و فیلم های دیگر در وب سایت خود را با توجه به سر.

وجود دارد کلاهبرداری به میزبانی کلاس های تناسب اندام تقریبا اغلب فراتر از فن آوری سد مارکوس گفت. نه همه مشتریان وزن در خانه نیست هر کس یک بادی توپ ورزش یا دوچرخه ثابت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de