کیفیت نه کمیت’: SRJC هایش با یک آینده ابری با کاهش ثبت نام

چونگ سابق دولت اوباما منصوب کار کرده است که 28 سال در آموزش عالی بود که حقیقت در مورد آنچه که او می بیند به عنوان ریشه و علت روند.

“زمانی که اقتصاد می رود شمال ما ثبت نام می رود جنوبی” گفت: چونگ پنجم SRJC رئیس جمهور و اولین nonwhite بالا در کالج ،

Lekkyes Dakwakas, SRJC بدن دانش آموز جمهور تکرار چونگ ارزیابی: زمانی که شغل خوب و پردرآمد به راحتی در دسترس دانش آموزان آینده نگر برای انتخاب کردن یک چک به جای سخنرانی آزمایشگاه و مشق او گفت:.

“بهتر است که اقتصاد در حال انجام است کمتر دانش آموزان ما در مدرسه” او گفت:.

در این صورت از یک اقتصاد قوی با شهرستان نرخ بیکاری در کوچک 2.4% دانشگاه, مدیران می گویند که بعید است به دست آوردن مجدد از طریق استخدام هزاران نفر از دانش آموزان از دست داد پس از رکود اقتصادی.

محض کارکنان پاره وقت و دانش آموزان کاهش یافته و از اوج 32,115 در سال 2008 به 18,389 در این سال با توجه به SRJC سوابق. تعداد دانش آموزان تمام وقت, مقایسه برگزار کرده است نسبتا ثابت لغزش تنها 186 دانش آموزان در طول همان دوره به 4,266 دانش آموزان در این سال است.

به طور کلی ثبت نام که ترکیب تمام وقت و پاره وقت دانش آموزان کاهش یافته و از 21,316 در سال 2011 به 17,033 دانش آموزان در سال جاری به پایین ترین سطح در حداقل دو دهه است.

به ياوه جمعیت دانشجویی را تشدید کرده است, ادامه بحران بودجه که برخورد چونگ دو سال پیش با حاد ترین بحران از زمان تصدی خود. این آمد در میان یک طرح توسط دولت به بریده بریده از نیمی از تمام کلاس های ترم تابستان در سال 2018 به بخشی از یک $6.5 میلیون دلار کسری بودجه.

این حرکت اعلام کرد تنها چند روز قبل از تابستان ثبت نام باعث تلخ اعتراض در میان اعضای هیات علمی و دانشجویان. روز بعد علمی سنا تصویب یک رأی عدم اعتماد به نفس در چونگ اما متوقف کوتاه خواستار استعفای خود را.

چونگ لغو این طرح و عذرخواهی کرد بارها و بارها برای مشاوره علمی و یا دانشجوی نمایندگان از قبل.

“من فقط پیچ کمی,” او در مصاحبه ای گفت: در زمان. “من خراب خسروانه.”

اما او همچنین هشدار داد که SRJC نمی تواند همچنان به ارائه تمام برنامه های آموزش و پرورش در آن نگهداری می شود در هنگام ثبت نام بود قوی تر. تحت رهبری او در کالج ادامه داد: برای کاهش ارائه کلاس و کوچک آن علمی نیروی کار در یک پیشنهاد به چین هزینه با درآمد از جمله وجوه به ثبت نام.

کالج ارائه شده است 5,756 کلاس های این سال 35 درصد از برنامه 8,814 کلاس های ارائه شده در طول رکود اقتصادی در سال 2008 و 5 درصد کمتر از سال گذشته است.

دانشکده اندازه گیری شده توسط تمام وقت معادل مدرسان شماره 1,090 این سال حدود 350 یا 24 درصد از سال 2008.

کاهش و حذف برخی از دوره های کاهش فرکانس که دیگران ارائه شده و به طور کلی افزایش اندازه کلاس گفت: Martin اتحادیه رهبر. اتحادیه طرفداران تغییر کاهش کارکنان به مناطق دیگر از جمله مدیریت او گفت: دولت “هنوز هم بسیار بالا و سنگین است.”

“دانشکده همیشه گرفته اند فوری آمار از کاهش ثبت نام گفت:” مارتین اشاره کرد که اخراج آمار مربی نیمه وقت در سخت ترین.

بودجه فعلی دلار 180.7 میلیون است که در واقع بالاتر از در سال های گذشته از جمله در دوران 2018 بحران بود که آن را $161 میلیون. که اختلاف است که به دلیل در بخشی به 7.2 میلیون دلار افزایش در آتش تسکین کمک های مالی که پردیس مقامات می گویند به معنای توقف بودجه در قبل از آتش سطوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>