کوانتاس به قطع 90 درصد از پروازهای بین المللی

الکس DruceAAP

Qantas and Jetstar will make further and much larger cuts to domestic and international schedules.
آیکون دوربینکوانتاس و Jetstar را بیشتر و کاهش بسیار بزرگتر به داخلی و بین المللی برنامه.

کوانتاس را بریده بریده پروازهای بین المللی توسط 90 درصد در یک دور تازه از coronavirus مربوط به کاهش در تاریخ همتراز با پایه 150 هواپیما.

هر دو کوانتاس و Jetstar روز سه شنبه اعلام کرد اضافی و بسیار بزرگتر کاهش داخلی و بین المللی پرواز برنامه به عنوان ممنوعیت سفر تشدید.

ملی حامل مجموع بین المللی ظرفیت در حال حاضر به قطع 90 درصد از پایان ماه مارس به حداقل پایان مارس از 23 درصد در سه ماهه چهارم کاهش هفته گذشته اعلام کرد.

گروه داخلی ظرفیت خود را کاهش 60 درصدی حداقل تا پایان مارس تا از 5.0 درصد است.

اقدامات پس از دولت اعلام کرد که در آخر هفته مسافران بین المللی به استرالیا مورد نیاز خود جدا برای 14 روز پس از ورود.

مسیر-توسط-مسیر جزئیات تغییرات در سراسر کوانتاس و Jetstar برنامه در حال حاضر از طریق کار و اعلام خواهد شد در روزهای آینده.

برخی از داخلی هواپیماهای مسافربری استفاده می شود برای حمل و نقل-تنها پرواز به جای از دست داده و ظرفیت به طور منظم از خدمات برنامه ریزی شده.

کوانتاس’ ناوگان باری ادامه خواهد داد تا به طور کامل استفاده کرد.

خطوط هوایی در اطراف جهان در حال وضعیتی وخیم به عنوان مهار اقدامات سفت در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس با شرکت ها کاهش برنامه پرواز انجماد مدیران ” پرداخت و به دنبال کمک دولت به عنوان مرز محدودیت های سفت.

Air New Zealand همچنین اعلام کرد روز سه شنبه آن را کاهش 13 مسیرهای به استرالیا و اجرا خواهد شد و فقط 20 درصد به طور منظم ترانس تاسمان ظرفیت در تعمیرات اساسی عمده ای از خدمات است.

Air New Zealand را از پایتخت, Wellington, و, Christchurch, برای استرالیا فقط دو بار در هفته به سیدنی.

آن است که حاکم از کاهش بیشتر.

ویرجین استرالیا روز جمعه به حالت تعلیق در تمام سال درآمد ارشاد به عنوان آن را نیز پرچم کاهش بیشتر در لوس آنجلس و ژاپن و ترانس تاسمان خدمات و همچنین اعلام خروج از Auckland خدمات به و از کومور و جزایر کوک.

کوانتاس گفت: قبلا اعلام شده پرواز کاهش در جایی از پایان ماه مه تا اواسط ماه سپتامبر در محل باقی می ماند.

آنها به احتمال زیاد به افزایش بسته به تقاضا که از آن انتظار بود رام برای “هفته یا احتمالا ماه”.

کوانتاس همچنین پرچم های “ناگهانی کاهش” تقاضا و در نتیجه کاهش به معنای آن است که در مواجهه با قابل توجه نیروی کار مازاد.

این شرکت گفت: این کار برای مدیریت بر 30,000-قوی نیروی کار به عنوان آنجا که ممکن است از جمله از طریق استفاده از پرداخت و مرخصی بدون حقوق.

کوانتاس در حال حاضر اعلام کرد سه ماه پرداخت یخ برای اجرایی آلن جویس و رئیس ریچارد Goyder قابل توجهی کاهش پرداخت برای مدیریت اجرایی و اعضای هیئت مدیره به لغو از پاداش سالانه و خارج از بازار بیع متقابل.

کوانتاس روز یکشنبه اعلام کرد که مشتریان جدید و موجود رزرواسیون پروازهای داخلی و بین المللی داده می شود گزینه ای را برای انصراف از دریافت و اعتباری سفر.

تغییرات در دسترس هستند برای کوانتاس, Jetstar و QantasLink پرواز و اعمال می شود تا 31 ماه مارس برای سفر تا ماه مه 31.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>