کوانتاس رئیس می گوید ویروس بدتر از GFC

AAP خبرنگارانAAP

Alan Joyce says COVID-19 will have a bigger economic impact than the global financial crisis.
آیکون دوربینآلن جویس می گوید COVID-19 را بزرگتر اقتصادی تاثیر از بحران مالی جهانی.

کوانتاس اجرایی آلن جویس است در دفاع از تصمیم خود برای خارج کردن دو سوم از هواپیمایی کارگران در صورت افزایش COVID-19 بیماری همه گیر.

ملی حامل ایستاده است پایین 20,000 کارگران پس از تعلیق همه پروازهای بین المللی و کاهش پروازهای داخلی تا بدترین بحران عبور می کند.

اما کوانتاس اجازه خواهد داد که کارگران برای دسترسی به خدمات ترک اولیه و کسانی که خسته سالانه خود را ترک خواهد بود قادر به گرفتن تا چهار هفته در پیش است.

“این بدترین بحران صنعت حمل و نقل هوایی را از طریق رفته. من می دانم که برای اقتصاد آن را احتمالا رفتن به یک مقدار زیادی بدتر از GFC” آقای جویس گفت.

“ما در حال ساختن مردم کار برکنار شده و ما در تلاش هستیم این مکانیزم به مطمئن شوید که ما می توانیم از طریق دریافت و زنده ماندن و آنها را در پایان روز.”

آقای جویس که استرالیا در بالاترین پرداخت می شود, مدیر اجرایی خود را نیز آماده شده را بدون حقوق و دستمزد فراتر از پایان سال مالی. او در حال حاضر بدون در نظر گرفتن پرداخت.

“هیچ یک از ما در حال گرفتن پرداخت می شود در حالی که این جریان است,” او گفت: ABC radio روز جمعه.

آقای جویس فکر می کند کوانتاس ممکن است قادر به دریافت از طریق بحران بدون هیچ گونه بررسی قرار گرفته است.

اما او همچنین هشدار داد که تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس خواهد به احتمال زیاد در نتیجه “مهم رکود اقتصادی” در سطح جهانی و در داخل کشور.

شرکت هواپیمایی ساخته شده $891 میلیون دلار سود در 2018/19 اما مانند رقبای خود شده است نابود گسترش ویروس و افزایش مستند اقدامات است.

آقای جویس است که در بحث با سوپر مارکت های غول پیکر Woolworths به نقل برخی از کوانتاس کارگران است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>