Q&A: رزمندگان’ پول نشان دهنده متوقف rookie فصل

سان فرانسیسکو — اردن پول یک Instagram account اما تنها برای تماشای ویدئوها از گربه ها. او نمی خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان آنلاین.

بنابراین در حالی که بسیاری از مردم پناه در محل هستند thumbing بی وقفه از طریق خود اپل رزمندگان گارد پیدا کردن راه های دیگر برای مشغول ماندن در خانه در سان فرانسیسکو.

خود توصیف homebody خود روال تغییر زیادی نکرده است. دیگر از, البته, دیگر بازی بسکتبال. پس از گل دو رقمی امتیاز در 12 نهایی 13 بازی رزمندگان’ در دور اول انتخاب شد بازی خود را با بهترین بسکتبال خود را rookie فصل قبل از آن به طور ناگهانی به پایان رسید.

با NBA در فصل نامحدود پس از وقفه یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus در مارس, اخبار منطقه خلیج سکس با پول, که تا به حال فقط بدست در پیاده روی قبل از پاسخ دادن به تلفن:

چگونه خانواده خود را انجام می دهند ؟ شما در تماس با آنها را به یک مقدار زیادی است ؟

آنها خوب است. همه خوب است. من بر روی گوشی من بیش از حد, اما ما قطعا بحث بیش از FaceTime, متن در هر روز. اما آره مامان من مطمئن خواهند شد که او علاوه بر من. او متون من هر روز آن را فقط یک ماده از اینکه آیا یا نه من با او تماس بگیرید و یا صحبت کردن با او بیش از FaceTime.

آنچه شما انجام می دهند به تصویب زمان ؟

مرد من چرت من تماشای Netflix, Hulu و بازی با گربه های من است. من و برادر من و هم اتاقی من ما بازی تماشای فیلم و رفتن ما در بالکن و فقط سرما. کمی از هوای تازه. ما خودمان را نگه دارید اشغال شده است. این است که تقریبا لبه تیز شمشیر من. این است که چگونه من کار برای اطمینان حاصل کنید.

از آنجا که شما در نظر خودتان را به homebody?

آره آره. این نوع مانند من استقبال همه به زندگی من. ببینید اگر آنها می تواند زندگی می کنند این شیوه زندگی است.

چه شما در حال تماشای Netflix بکشد ؟

من به تماشای “شما” در حال حاضر. که خیلی گیج کننده, oh my God. فقط یک مقدار زیادی از فیلم های قدیمی از چیزهای مانند آن.

شما به تماشای فیلم “ببر شاه” هنوز ؟

Nah من نه من نه اما من ممکن است که به بررسی کنید که.

با فصل در وقفه آیا شما را به تغییر هر یک از برنامه های تابستانی خود را?

تنها چیزی که گیج کننده است نه دانستن برنامه یا جدول زمانی از آنجا که همه چیز را می تواند تحت فشار قرار دادند و یا همه چیز را می توان تغییر داد. اما من قصد رفتن به جایی یا انجام کاری بیش از حد خاص تا فصل بود.

دیگر از NBA می خواهید به دست هر یک از این ورزش های دیگر و یا حوادث که لغو و یا به تعویق افتاد ؟

من عاشق تماشای College World Series, من قطعا می خواهم به تماشای سافت بال نیز هست. مارس جنون بود و سرد اما که بسکتبال.

چگونه شما را به کالج بیس بال ؟

من می خواهم به تماشای بازی زمانی که ما در مدرسه (در میشیگان), رفتن, حمایت از بچه های من در این تیم اما من واقعا قفل شده به جهان سری. کسانی که بازی بسیار داد و بیداد کن.

با بودن قادر به رفتن به مرکز دیگر چه هستند برخی از چالش ها از تلاش برای ماندن در بسکتبال شکل ؟

منظورم این است که نه تنها قادر به شلیک است. قادر به رفتن را از طریق فرآیند فیزیکی از فقط گرفتن عکس. تا آنجا که در داخل آن نوع از شما به عنوان یک بچه و شما رو برای پیدا کردن چگونه به گرفتن بهتر در هر راه که شما می توانید و پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن خود را اشغال و یا اقامت در بالا از مسائل است. این بد نیست آن را قطعا می تواند راه بدتر است اما فقط در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن خود را اشغال کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>