پوتین آسانسور روسیه را خاموش نگه می دارد اما بسیاری از محدودیت های

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز دوشنبه اعلام کرد که در پایان به بخشی اقتصادی shutdown در سراسر روسیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما او گفت که بسیاری از محدودیت ها را در محل باقی می ماند.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت پوتین گفت: از آن خواهد شد تا به منطقه ای فرمانداران در پرت و دور افتاده کشور برای تعیین چه صنعتی می تواند بازگشایی شروع روز سه شنبه. او تاکید کرد که ضروری است برای حفظ شغل و حفظ اقتصاد در حال اجرا ارائه شده است که کارگران به شدت رعایت هنجارهای بهداشتی.

“در سراسر کشور افراد درحال آزمایش بدون رژیم رو به پایان است” یک یادآوری به دنبال پوتین گفت. “به تدریج و با دقت بسیار, ما شروع به سهولت محدودیت.”

پوتین همچنین گفت مقامات منطقه ای باید در نظر اجازه می دهد مردم به پیاده روی و ورزش هر کجا و هر زمان ممکن است. او تاکید کرد که همه تجمع جمعی باقی خواهد ماند ممنوع و اشاره کرد که آن را ضروری برای همه روس ها که مسن تر از 65 یا بیماری های مزمن به ادامه ماندن در خانه.

پس از وقوع شروع به پوتین داده است روسیه مناطق گسترده قدرت خود را تعیین کنند coronavirus استراتژی با این استدلال که وضعیت در محلات مختلف متفاوت است به طور گسترده ای. کرملین منتقدان توصیف کرده اند که سیاست به عنوان تلاش برای تغییر مسئولیت تعداد زیادی از عفونت ها و کبودی های اقتصادی آسیب را از شیوع بیماری است.

پوتین دستور داده بود اقتصادی shutdown در اواخر ماه مارس اگر چه کلید های صنعتی و برخی از بخش های دیگر شد و مجاز به ادامه فعالیت است. بسیاری از روس ها دستور داده شده است به ماندن در خانه به جز برای خرید در نزدیکی فروشگاه ها و داروخانه ها و بازدیدکننده داشته است به پزشکان.

تصمیم پوتین برای کاهش محدودیت های زمانی می آید که روسیه ثبت یک رکورد روزانه بیش از 11,600 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته بیش از نیمی از آنها در مسکو. آورده است که ملی مجموع به بیش از 221,000 موارد — جهان چهارم بالاترین پس از ایالات متحده, اسپانیا و بریتانیا — از جمله در حدود 2 ، 000 مرگ و میر.

برخی از ناظران می گویند آمار رسمی منعکس فقط کسری از اعداد حقیقی و با اشاره به این که واقعی مرگ و میر می تواند به طور قابل توجهی بالاتر است. بر خلاف ایالات متحده و ایتالیا و برخی دیگر از کشورهای روسیه بالغ را شامل نمی شود برخی از مرگ و میر در کسانی که تست مثبت برای coronavirus. کسانی که با بیماری های مزمن که فوت شمارش به طور جداگانه و حتی اگر آنها به حال ویروس.

پزشکان در سراسر روسیه نیز تقبیح کمبود تجهیزات حفاظتی و سوال روش های کنترل عفونت در بیمارستان و صدها نفر از کارکنان پزشکی را بدست آلوده.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین هفته گذشته گفت که تا 2.5 درصد از سرمایه 12.7 میلیون نفر یا حدود 300000 نفر می تواند آلوده شده اند.

سوبیانین و دیگر مقامات روسی استدلال کرده اند که افزایش تعداد موارد نشان دهنده گسترده تر تست و اشاره کرد که نزدیک به نیمی از کسانی که آلوده شده اند خفیف علائم و یا هیچ در تمام. آنها استدلال می کنند که این مستند کمک کرده است جلوگیری از افزایش این تعداد به شدت بیمار است و تا کنون مانع از بیمارستان در حال غرق شده است.

پوتین گفت که در هفته های اخیر روسیه با افزایش ظرفیت بیمارستان درمان coronavirus بیماران از 29,000 به 130,000 و کافی ذخیره هواکش.

او گفت: تعدادی از تست های انجام شده روزانه را افزایش می دهد از 170,000 به 300,000 تا اواسط ماه مه.

با توجه به لغو محدودیت او استدلال کرد که یک “الگوی واحد نمی تواند اعمال می شود که در برخی مناطق برخی اقدامات ممکن است افزایش خطرات در حالی که دیگران آنها ممکن است در نتیجه محدودیت های بی جا.”

“من تکرار لغو محدودیت نمی خواهد آمد سریع” پوتین اضافه شده است. “ما نباید اجازه مجدد موج جدیدی از بیماری و افزایش قبر موارد است.”

مسکو گرفته شده سرب در اجازه می دهد همه از آن گیاهان صنعتی و سایت های ساخت و ساز به سر کار شروع سهشنبه و پوتین گفت: در مناطق دیگر ممکن است بخواهید به دنبال کت و شلوار. هنوز بسته در پایتخت هستند آرایشگری نمایندگی مجاز و فروش ماشین, فروشگاه, دیگر از مغازه های مواد غذایی و بسیاری دیگر از بخش خدمات و کسب و کار. اما در برخی از روسیه استان, برخی از کسانی که کسب و کار در حال حاضر شده اند مجاز به بازگشایی شده است.

پوتین تاکید کرد که این محدودیت ها باید برداشته به تدریج برای جلوگیری از راه اندازی موج جدیدی از سرایت.

او گفت که او به طور کامل درک عمومی تمایل به بازگشت به زندگی عادی اما او هشدار داد که احتیاط ضروری است.

“من می دانم که صبر و حوصله در حال اجرا است به رعایت محدودیت اما آلوده شدن بسیار با ارزش تر از آن است,” او گفت:.

بخش زیادی از سخنرانی خود را اختصاص داده بود به ترسیم اقدامات جدید برای نرم کردن ویرانگر اقتصادی از شیوع بیماری است. پوتین که در مواجهه با انتقاد به عدم ارائه ملموس کمک به مردم و همچنین کوچک و متوسط کسب و کار صدمه دیده در بحران بهداشت و درمان اعلام کرد که بسته جدید حمایت از اقدامات.

او گفت: بیکاری دو برابر شده است به 1.4 میلیون و گفت که دولت یارانه وام برای تشویق کسب و کار به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان خود را به عنوان امکان پذیر است. او همچنین اعلام کرد معافیت های مالیاتی برای کسب و کار های مختلف و پرداخت های اضافی برای خانواده ها با کودکان و برای دسته دیگر از جمعیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de