Puna مرد به اتهام ضرب و شتم خود را مستاجر

  • COURTESY HAWAII COUNTY POLICE DEPARTMENT Stanley Cummins has been charged in the beating death of his 35-year-old tenant in Puna.

    حسن نیت ارائه میدهد HAWAII COUNTY POLICE DEPARTMENT

    استنلی کامینز متهم شده است در ضرب و شتم مرگ 35 ساله مستاجر در Puna.

یک زن 51 ساله Pahoa مرد متهم شد امروز با ضرب و شتم منجر به مرگ او مستاجر شنبه در Puna, هاوایی, جزیره پلیس گفت: امروز.

استنلی ماریون کامینز شد به اتهام قتل درجه دوم. او وثیقه تعیین شد در $1 میلیون نفر است.

پلیس شناسایی قربانی به عنوان Jace ویتنی Keakahi Ahquin, 35, از Pahoa. پلیس گفت Ahquin شد اجاره یک اتاق در کامینز’ که در آن Ahquin ضرب و شتم قرار گرفت و به مرگ.

پلیس گفت: افسران گشت در پاسخ به هاوایی سواحل خانه حدود 7 صبح شنبه پس از کسی که گزارش نر زده شده بود در سر با یک خفاش. ورود افسران یافت Ahquin در بستر در طبقه همکف خانه با صدمات ناشی از ضربه به سر و صورت منطقه سازگار با اینکه مورد ضرب و شتم.

پلیس شروع CPR تا آتش نشانی و پزشکان وارد به بیش از, اما Ahquin نمی تواند زنده کرد. او گرفته شده بود به نمایش عمومی درآید مرکز پزشکی جایی که او مرده در 12:05 بعد از ظهر شنبه. کالبد شکافی برنامه ریزی شده است برای تعیین علت دقیق مرگ است.

کامینز سوار به Pahoa ایستگاه پلیس و تبدیل خود را در حدود 90 دقیقه پس از این حمله است.

هر کسی با اطلاعات در مورد قتل خواسته است برای تماس کارآگاه Wendall کارتر از منطقه من بخش تحقیقات جنایی در 808-961-2383 یا ایمیل او را در [email protected] Tipsters نیز می توانید تماس بگیرید جزیره بزرگ اداره پلیس را غیر اضطراری خط در 808-935-3311.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de