پورتوریکو به بخشی از بازگشایی با وجود coronavirus نگرانی

SAN JUAN, Puerto Rico >> پورتو ریکو است که مصرف آن برای اولین بار مراحل آزمایشی در آرامش تقریبا دو ماه lockdown برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که خاک ایالات متحده است که با تکیه بر معیوب آمار و هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اوج خود از موارد.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez اعلام کرد پنجشنبه شب که شروع دوشنبه از بخش های خاصی از جمله امور مالی و املاک و مستغلات دوباره باز خواهد شد. در مه 11, ساخت و تولید مجاز به راه اندازی مجدد. کسب و کارهای دیگر نیز مجاز به زودی بازگشایی در روزهای هفته را شامل می شود ، laundromats خدمات در حال حرکت و کسانی که تعمیر آسانسور و سیستم های تهویه مطبوع. در اواسط تا اواخر مارس, خرده فروشی, آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد بود و مجاز به کار گیرند. همه کسب و کار در حال دستور به ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارگران خود را و هر کسی که ورود به یک کسب و کار است به پوشیدن ماسک صورت.

این مستند برای هر کس دیگری تمدید شد و تا 25 مه با چند استثنا. مردم اجازه خواهد داشت در خارج به اجرا دوچرخه سواری و پیاده روی سگ خود را از 5 صبح تا 3 بعد از ظهر پارک ها و ورزشگاه ها و سواحل بسته باقی می ماند و هر کس به جز ضروری کارگران دستور به ماندن در داخل از 7 p. m. به 5 صبح

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که ما با آن روبرو هستیم یک اورژانس واقعی,” Vázquez گفت. “اگر وجود دارد بدون نیاز به ترک خانه خود نیست.”

پورتوریکو گزارش شده حداقل 92 کشته و بیش از 1500 مورد تأیید. دولت است و دیگر های آمار کلیدی از جمله چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است. همانطور که از هفته گذشته پورتوریکو کمترين سرانه تست میزان در مقایسه با هر دولت ایالات متحده با برخی از 12,000 نفر تست شده بر روی یک جزیره از 3.2 میلیون نفر است.

این مسئله ای است که نگرانی Mónica Feliú-Mójer سخنگوی CienciaPR یک گروه غیر انتفاعی از پورتوریکو دانشمندان که به دنبال گسترده تست.

“ما نمی دانیم کجا ایستاده ایم با عفونت و همه گیر” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “هر روز ما کمتر دسترسی به داده ها است.”

یکی از بزرگترین نگرانی این است که چگونه دولت خواهد بود قادر به تعیین اگر گسترده وجود دارد سرایت زیر بخشی از بازگشایی از کسب و کار. او اشاره کرد که Vázquez تلویزیونی نشانی آمد و در همان روز که بیش از 100 جدید تایید COVID-19 نفر اعلام کرد یکی از بالاترین تعداد از مستند اجرا شد در اواسط ماه مارس.

دیگران نگرانی از آسیب های اقتصادی که تمدید مستند را در یک جزیره هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان ماریا و یک سری از زمین لرزه های اخیر در میان یک رکود است.

اقتصاددان جثه Caraballo گفت: در یک مصاحبه تلفنی که این مستند تا به حال 5 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار و تاثیر بر اقتصاد این جزیره است. او همچنین نگرانی در مورد تعداد فزاینده ای از کسب و کارهای کوچک است که باید به طور دائم بسته شده است.

“وجود دارد هیچ اشاره ای در مورد اجرای اقدامات برای مقابله با تأثیر منفی این مستند را, فرمت,” او گفت:.

در حالی که پورتوریکو در دولت آغاز شده است توزیع مشوق ها به برخی از کارگران دهها هزار تن از آنها هنوز در انتظار مزایای بیکاری و کمک های غذایی. و جزیره نشینان هنوز برای دریافت $1,200 فدرال انگیزه.

در میان کسانی که با احتیاط تشویق فرماندار اعلام دلیل فشار مالی بود جخوزس Vázquez که در حال حاضر مجاز به باز کردن خود را در ماشین لباسشویی.

“شما احساس می کنید خوب است که شما در نهایت گرفتن برخی از درآمد” او گفت:. “ما همه اقدامات امنیتی مورد نیاز, اما شما هنوز هم می ترسم بدون در نظر گرفتن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de