عمومی هشدار داد coronavirus کلاهبرداران ایمیل های جعلی, قیمت درآوردن

دادستان عمومی و حمایت از مصرف کننده مدیر نیاز به مراقب باشید و برای گزارش هر گونه موارد کلاهبرداری و قیمت سنگ آهن در بازار مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

“عمومی فوق العاده با احتیاط از کسانی که امکان استفاده از جامعه ما در وضعیت بحران دادستان کل کلر Connors گفت: در انتشار اخبار. “ما به همه توصیه می شود مراقب باشند به خصوص که ما همه کار برای اطمینان حاصل شود که هر کس دسترسی به ضرورت.”

مصرف کنندگان باید مراقب باشند که کلاهبرداران سعی کنید به استفاده از وضعیت سلامت با راه اندازی موسسه خیریه کلاهبرداری سایت های ارائه ساختگی درمان پزشکی ادعا برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19 و انتشار اطلاعات نادرست در مورد این بیماری از طریق رسانه های اجتماعی, پیام های متنی و ایمیل.

>>سازمان دیده بان برای ایمیل های جعلی مسئله به از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و یا کارشناسان گفت: آنها باید اطلاعات در مورد ویروس.

بررسی اطلاعات از طریق اعتماد وب سایت های دولتی مانند ftc.gov, cdc.gov, health.hawaii.gov که.int

>>نمی جلنگ جلنگ صدا کردن لینک ها از منابع ناشناخته. انجام این کار ممکن است منجر به ویروس های کامپیوتری و یا تلاش های فیشینگ.

>>چشم پوشی از پیشنهادات کالا یا خدمات برای coronavirus. هیچ واکسن قرص و معجون و لوسیون های مکیدنی یا بیش از حد محصولات می تواند درمان و یا درمان COVID-19.

>>جلوگیری از ارائه می دهد از پولدار شدن سریع طرح های سرمایه گذاری برای اثبات نشده virus درمان است.

>>مراقب باشید از تقاضاها برای جمع آوری اعانه از طریق موسسات خیریه و یا سایت های crowdfunding. “شما هرگز نباید احساس عجله و یا تحت فشار به کمک” دولت می گوید. هرگز پول نقد, کارت هدیه یا پول سیم. آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش به منظور بررسی خیریه مشروعیت.

علاوه بر قیمت سنگ آهن در بازار است که این عمل از فروشندگان با استفاده از مصرف کنندگان در مواقع اضطراری و یا فاجعه های سرقت تا قیمت کالاهای اساسی و خدمات.

Levins می گوید: “قیمت سنگ آهن در بازار را نمی توان تحمل در ایالت هاوایی است.”

همه گزارش ها از جمله فعالیت خود را به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و هر کسی درگیر شدن در چنین یک عمل پیگرد قانونی خواهد داشت.

دفتر حمایت از مصرف کننده ممکن است تحقیق یا تعقیب هر کسی که درگیر در قیمت سنگ آهن در بازار.

هر کسی که معتقد است آنها قربانیان از قیمت سنگ آهن در بازار و یا کسانی که دارای اطلاعات مربوط به قیمت بالقوه درآوردن خواسته شده است که بلافاصله شکایت با حمایت از مصرف کننده با تماس 587-4272 و یا با رفتن به https://cca.hawaii.gov/ocp/consumer-complaint/

مردم نیز خواست به ذخیره کردن مواد و تجهیزات که اغلب رانده شده توسط نادرست و شایعات.

“لطفا به فروشگاه به صورت هفتگی خود را نیاز دارد و ترک موارد برای کسانی که نیاز به انجام همان” دادستان عمومی و حمایت از مصرف کننده و کارگردان اصرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im