حمل و نقل عمومی و سازمان های بریده بریده برنامه به عنوان ridership کاهش مییابد

شمال خلیج سازمان های حمل و نقل در ادامه به کاهش خدمات مبتنی بر کاهش تقاضا در میان شیوع کروناویروس با SMART و دروازه طلایی ترانزیت هر برش به تعداد آنها روزانه به عنوان مسیرهای انتقال مسافران به کار از راه دور.

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل شاهد یک کاهش شدید در ridership سقوط به حدود 10 درصد از آن روزانه معمولی می شمارد. هفته گذشته در شهرستان دوم بعد از آن پناهگاه در محل سفارش تعداد روزانه مسافران در قطار کاهش یافته و به 331 از بیش از 3000 دو هفته پیش با توجه به داده های اولیه ارائه شده توسط SMART.

آخر هفته سرویس محدود در اوایل این ماه از طریق حداقل 5 آوریل و هوشمند در حال حاضر به طور موقت قطع دو صبح عازم جنوب مسیرهای در 6:38 صبح و 9:18 صبح و همچنین به عنوان یک روز صبح عازم شمال سفر در 8:14 صبح این کاهش به دنبال تعلیق چهار قطار — 7:10 صبح و 4:29 بعد از ظهر عازم جنوب قطار و 8:46 صبح و 6:05 بعد از ظهر عازم شمال قطار.

به جای بعد از ظهر خدمات ریلی آژانس اضافه شده در یک شنبه عازم جنوب سفر در 1:49 بعد از ظهر

“هوشمند مانند تمام سازمان های حمل و نقل همچنان به کار گیرند. ما فقط رعایت سفر الگوها و ridership تقاضا و تنظیم بر این اساس گفت:” جولیا گونزالس سخنگوی هوشمند است. “ما باید افرادی که نیاز به رسیدن به محل کار به عنوان متخصصان پزشکی و مردم به نیروی انسانی داروخانه ها و مراقبت در خانه ارائه دهندگان. بنابراین ما همچنان به ارائه این سرویس حیاتی.”

روز دوشنبه دروازه طلایی ترانزیت که در عمل اتوبوس و سرویس کشتی و همچنین کاهش تعداد سفرهای روزانه. Ridership کاهش یافته است حدود 85 درصد سرنشین اتوبوس و تقریبا 90% در کشتی, به گفته یک سخنگوی آژانس.

کشتی نیز دیگر عامل در تعطیلات آخر هفته بودن زمان و تعداد روزهای هفته مسیرهای بین گل زبان درقفا — پایان هوشمند خط و سان فرانسیسکو قطع شده است به هشت هر جهت از معمول 20 در هر روز هفته.

چهار دروازه طلایی مسیرهای اتوبوس بین سونوما و مارین استان ها نیز عامل در کاهش برنامه. اطلاعات بیشتر در دسترس است goldengate.org.

تا اطلاع ثانوی, Santa Rosa CityBus و منطقه سونوما کانتی حمل و نقل اتوبوس های در حال اجرا بر روی کاهش خدمات برنامه. هر دو در حال ارائه خدمات رایگان برای کمک به جلوگیری از تماس بین رانندگان و مسافران است.

منطقه خلیج هفت دولت متعلق به پل از جمله ریچموند-سن رافائل پل و پل خلیج بین سان فرانسیسکو و اوکلند را به حالت تعلیق در تمام پرداخت های نقدی برای جلوگیری از تماس بین رانندگان و تلفات جمع. مسافران بدون FasTrak الکترونیکی عوارض تگ تشویق به ادامه طریق تلفن و میدان و برداشت خواهد شد میزان طبیعی از طریق پست.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>