حمل و نقل عمومی و سازمان های سطح شیب دار بالا تمیز کردن میان coronavirus نگرانی

به عنوان یک به طور منظم سوار بر حمل و نقل عمومی جسی Claasen است که در حال حاضر در عادت تماشای آنچه او را لمس در اتوبوس محلی و هوشمند ،

اما از آنجا که موارد coronavirus آغاز برداشت تا در شمال کالیفرنیا از جمله سونوما و مارین شهرستانهای او آغاز پرداخت توجه بیشتر به محیط اطراف خود. او را نگه داشتن دست خود را در جیب خود می روم او گیر کارت در کیف پول خود را هنگامی که او دسته روشن و خاموش و حمل ضد عفونی کننده دست برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

پاکیزگی بسیار مهم است برای 36 ساله در سانتا رزا ساکن به دلیل شغل خود نیازمند آن است. به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای سالمندان, جانبازان و افراد معلول Claasen نیاز به اطمینان حاصل شود او نمی آوردن باکتری ها و ویروس ها با او هنگامی که او وارد خوابگاه از مشتریان خود را.

“اگر من کسی دیگری بیمار که در من” Claasen گفت. “این قطعا یک نگرانی است. شما قطعا آگاه تر از مردم سرفه در اطراف شما است.”

و حمل و نقل ارائه دهندگان خدمات در حال انجام کارهای متفاوت هم ramping تا تلاش های خود را برای حفاظت از مسافران از عفونت ویروس.

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل اضافه شده یک دوم تمیز کردن روزانه آن قطار و همچنین برنامه ای برای نصب در هیئت مدیره اسپری ضد عفونی کننده دست در اوایل هفته آینده.

دروازه طلایی ترانزیت اضافه شده است استفاده از مواد ضد عفونی کننده به آن اتوبوس روزانه پاک کردن فراز و دوم هفتگی شستشو از آن کشتی و قایق.

سانتا رزا CityBus نیز آغاز شده است انجام دو بار در روز پاک از آن به طور منظم و paratransit وسایل نقلیه. اگر نیروی کار تحت تاثیر قرار گرفتند و یا وجود دارد گسترده تر شیوع است که قطع به ridership, اتوبوس سیستم را در نظر تعویض به کاهش خدمات مانند در طول Tubbs و Kincade آتش سوزی گفت: Rachel Ede معاون مدیر شهر که نظارت بر حمل و نقل خود را بدست آورد.

“همه ما می دانیم وجود دارد افزایش نگرانی در جامعه و مردم می تواند به عنوان خوانده شده که به عنوان یک ناگزیری به جای امکان” Ede گفت. “اما آن را فقط خوب تمرین و از فراوانی احتیاط فقط آماده برای کسانی که حالات. اگر سرویس شد کاهش می یابد و ما آن را در راه است که تاثیر می گذارد سواران کم است.”

به عنوان آمریکایی ها در این هفته شروع به reevaulate استفاده از هوا و کروز سفر در میان همه گیر سازمان های حمل و نقل در سراسر کشور و ملت به دنبال اطمینان کاربران که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله شایع تر و دقیق تمیز و اتوبوس و قطار و کشتی. برخی از آنها ترسیم روش اورژانس برای بیماری های عفونی و قرنطینه برنامه در جای خود باید از آنها مورد نیاز خواهد بود.

بارت گفت: آن را جدا و حذف از خدمات هر یک قطار استفاده می شود توسط یک فرد مشکوک یا تایید به کوروناویروس. در این صورت ماشین داخلی خواهد بود scrubbed با بیمارستان درجه تمیز کردن راه حل با توجه به آژانس. نیویورک مترو و شیکاگو حمل و نقل سریع خط نورد اقدامات مشابه است.

در Charles M. Schulz-Sonoma County Airport تمیز کردن خدمه اضافه شده اند برخی از اضافی تمیز کردن مراحل در ترمینال و گسترش دسترسی به ضد عفونی کننده دست برای بازدید کنندگان و کارکنان. بین المللی و پایانه های سراسر کشور مجبور به انجام خیلی بیشتر گفت: یوهانس Hoevertsz این شهرستان مدیر حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار میکند. وی به تغییرات در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو که در آن فرودگاه را اجرا اضافی غربالگری مسافران است.

“وجود دارد بسیار متفاوت تر از آنچه ما به طور معمول انجام دهید” Hoevertsz گفت. “وجود دارد فقط آگاهی بیشتر و بیشتر ضد عفونی کننده دست.”

Coronavirus نمی نگه داشتن سو و Maurice Richard از فورت کالینز کلرادو منطقه از سفر از طریق فرودگاه شهرستان به دیدار پسر خود را در ویندسور. در خواست دختر خود را زن و شوهر تصمیم به صبر کنید تا شنبه برای یک سفر بازگشت از سانتا رزا به دنور پس از یک پرواز, تاخیر, دور زدن یک گزینه برای ترک هر چه زودتر از سان فرانسیسکو.

آنها همچنین پرش سالانه خود را کروز در این سال به ایتالیا که تا کنون یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه coronavirus.

“ما رقم ما سالم” گفت: شکایت ریچارد 70. “شما نمی توانید برنامه ریزی همه چیز را در اطراف شما. شما فقط باید برای ایمن خواهد بود.”

هوشمند مسافر جمعه استقبال کلمه اضافی تمیز کردن روزانه و اقدامات دیگر راه آهن آژانس حال شکل گرفتن است.

کتابدار سرنا Makofsky, 52, از, Santa Rosa, در راه او را به کار در مارین کانتی در جنوب Novato شعبه دارد. او ایستاده بود بتواند فلزی حائل با دست برهنه در حالی که خواندن یک کتاب دیگر. او گفت که او نمی شد با احتیاط از میکروب های شایع در مکان های عمومی.

“آن را در ذهن من به صورت من تا زمانی که من را وادار به کار می کنند و می شستن دست” Makofsky گفت. “من که نگران است. من می خواهم بگویم چیزهایی که من در اطراف در زندگی روزانه در حال راه filthier از قطار.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>