مراسم یادبود عمومی به خاطر خصوصی کوبه برایانت

“کوبه زندگی مردم دیگر را زندگی بهتر, تمام راه را تا به آخر متن” Pelinka گفت.

جردن شیکاگو بولز ستاره که حرفه ای بود بسته بندی به عنوان برایانت شروع شد در اواخر 1990s ستایش برایانت به عنوان “یکی از دوستان عزیز من. او مانند یک برادر کوچک. … همانطور که من به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند.”

اونیل و برایانت لیکرز پیوست در سال 1996 و کسب سه قهرمانی متوالی در طول هشت پر سر و صدا در فصل بنفش و طلا. اگر چه ارتباط آنها اغلب سنگی در اونیل گفت که این دو همیشه دوستانه در خصوصی حتی در مقایسه پویا به جان لنون و پل مک کارتنی.

تماس برایانت “یک دوست وفادار و واقعی رنسانس مرد” اونیل گفت: “جفت “قرار دادند و با یکدیگر به بازی برخی از بزرگترین بسکتبال در تمام دوران است.”

اونیل همچنین بزرگترین خنده در یادآوری خدمات با بی حرمتی شوخی در مورد یک ارز است که در آن Shaq گفت کوبه وجود دارد هیچ “من” در تیم اما برایانت در پاسخ اشاره کرد که وجود یک “M-E.”

مراسم آغاز شد و با بیانسه اجرای آهنگ “XO” و “هاله” با ده ها تن از نسخه پشتیبان تهیه نوازندگان. کلید انجام بتهوون “سونات مهتاب” و بعد در برنامه و Aguilera سنگ “Ave Maria.”

پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 — قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ تاریخ است. لیکرز ستاره LeBron James پیشی گرفتن او را در شب قبل از برایانت مرگ است.

ساعت قبل از سرویس ونسا برایانت شکایت مالک از بالگرد که سقوط کرد در مه. غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه ادعا کرد که خلبان Ara Zobayan بود بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری.

ملی ایمنی حمل و نقل است و نه نتیجه چه چیزی باعث تصادف در حومه لس آنجلس گفت که هیچ نشانه ای از شکست مکانیکی. گزارش نهایی است و انتظار نمی رود برای یک سال یا بیشتر.

پول از فروش بلیط در فروخته یادبود داده خواهد شد و به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

سامانتا DeJesus, 32 و برادرش جورج Galano, 31, پرداخت $448 خود را برای دو صندلی. DeJesus گفت: او مطلع اواخر که او تا به حال دریافت بلیط در قرعه کشی و مطمئن بود اگر او می خواست به پرداخت که بسیار.

اما خواهر و برادر را دیدم که خود را برای اولین بار لیکرز بازی در فروم برابر یوتا جاز در 1990s گفت: آنها می توانند آن را از دست ندهید.

DeJesus به نام مراسم “بسیار عاطفی” و گریه در سراسر.

“من عاشق هر مداحی که داده شد,” او گفت:. “شما می دانستم که آن را به معنای شد از قلب است.”

Galano گفت که او تلاش برای قبول این فاجعه پس Jan. 26 و یادبود او را بسته.

“در حال حاضر آن را فقط واقعیت,” او گفت:. “من خوشحالم که آنها این طوری ما می تواند حرکت می کند و زخم التیام یابد.”

___

آسوشیتد پرس اشتفانی Dazio در لس آنجلس کمک به این داستان.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>