عمومی جلسات برنامه ریزی شده به بحث در مورد فررینگتن بزرگراه کریدور

  • COURTESY HIDOT.HAWAII.GOV

    حسن نیت ارائه میدهد HIDOT.HAWAII.GOV

هاوایی بخش حمل و نقل است میزبانی شش جلسات جامعه در بادپناه اوآهو به جمع آوری ورودی عمومی در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت راه حل برای فررینگتن بزرگراه کریدور از Nanakuli به Makaha.

هدف از این “aina جلسات” است که به ارائه عمومی یک فرصت برای شرکت در “شکل راهرو به نیازهای Waianae ساحل جوامع در حال حاضر و در آینده است.”

HDOT در حال حاضر انجام یک فررینگتن بزرگراه کریدور مطالعه به منظور تعیین دراز مدت راه حل های مدیریت ایمنی ترافیک و انعطاف پذیری مسائل. راهرو در نظر گرفته شده است “تاسیسات” برای سفر به و از Waianae ساحل برای بسیاری از جوامع است.

سه دور از جلسات برنامه ریزی شده در طول دو ماه آینده برای اولین بار یک مجموعه برای سه شنبه شب در Waianae.

هر سه دور از جلسات برگزار خواهد شد از 6 تا 8 بعد از ظهر در دو مکان مختلف. این Waianae جلسات برگزار خواهد شد در S&L ساختمان 85-888 فررینگتن بزرگراه. این Nanakuli جلسات برگزار خواهد شد Nanakuli کتابخانه عمومی 89-070 فررینگتن بزرگراه.

جلسات برنامه ریزی شده به شرح زیر است:

دور 1: جلسه ای برای جمع آوری ورودی در مسائل حمل و نقل و چگونه به مردم در اطراف.

>> 6-8 بعد از ظهر پنج شنبه در Waianae و دوشنبه در Nanakuli.

دور 2: جلسه به ارائه گزارش نتایج بررسی و شناسایی مقدماتی راه حل.

>> 6-8 مارس 30 p. m. در Nanakuli و 31 مارس در Waianae

دور 3: جلسه به ارائه پیش نویس توصیه های, بحث در مورد اولویت ها و تدریجی.

>> 6-8 بعد از ظهر مارس 22 در Waianae و مارس 28 در Nanakuli.

Westside اعضای جامعه دعوت برای پیوستن به مکالمه با توجه به HDOT و به صدای نظرات به اشتراک گذاری سوالات و نگرانی ها و ایده ها مربوط به امنیت عمومی و تراکم ترافیک و فعلی و آینده حمل و نقل نیاز دارد.

جلسات قابل دسترس برای افراد معلول است. هر کسی که نیاز به کمکی کمک/خدمات و یا دیگر مسکن به دلیل از کار افتادگی می توانید تماس ملیسا ممکن است در 628-5861 یا [email protected] حداقل پنج روز قبل از جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>