مقامات بهداشت عمومی هشدار ‘اجتناب ناپذیر’ گسترش کروناویروس در آمریکا

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بهداشت عمومی هشدار داد روز سه شنبه از “اجتناب ناپذیر” گسترش کروناویروس در آمریکا افزایش هشدارها در مورد خطر این ویروس به شمار.

هشدار مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و سازمان های دیگر به طور قابل توجهی تغییر لحن در مورد خطرات ناشی از این ویروس یک روز پس از بازارهای سهام چهار در سراسر جهان بیش از نگرانی در مورد ویروس ها و با موارد ضرب در سطح جهان است. هشدار آمد و سه شنبه هر دو در یک بسته-درب جلسه با سناتورها و همچنین به عنوان یک جداگانه جلسه توجیهی با خبرنگاران از طریق تلفن.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. گفت: مسئولان هشدار داده بود که “بسیار قوی شانس بسیار جدی شیوع کروناویروس در اینجا در ایالات متحده است.”

به طور جداگانه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران مقامات بهداشت عمومی تکرار هشدار دادند.

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در ایالات متحده است. این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی.

R. schultze ، گفت: سریع افزایش موارد جدید در نقاط خارج از سرزمین اصلی چین در چند روز گذشته باعث فوریت در رسمی جدید هشدار. او با اشاره به گسترش موارد جدید بدون یک منبع شناخته شده از قرار گرفتن در معرض در هنگ کنگ, ایران, ایتالیا, ژاپن, سنگاپور, کره جنوبی, تایوان و تایلند است. مدارک و شواهد از اصطلاح “جامعه گسترش,” او گفت: “آیا تحریک استراتژی های جدید برای ضربه بلانت از بیماری و کند کردن گسترش ویروس تنفسی.

CDC گفت: این سازمان خواهد بود تغییر استراتژی و با استفاده از دو رویکرد است. مقامات بهداشت هنوز برنامه ای برای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش و کاهش سرعت گسترش ویروس به ایالات متحده است. در همان زمان مقامات بهداشت در حال حاضر اصرار کسب و کار و مدارس و بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات به برنامه ریزی برای راه هایی برای محدود کردن تاثیر بیماری که گسترش آن در جامعه است.

در این جلسه از مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه برخی از سناتوران گفت: آنها نمی حس مقامات بهداشت بودند, صدایی چنین جنجال آفرینی تن. اما از سوی دیگر ، لامار الکساندر R دنیاست. گفت: سناتورها گفته بودند که تعدادی از موارد در ایالات متحده ناچار خواهد رشد. در حال حاضر وجود دارد بیش از 50 نفر با این ویروس در ایالات متحده, اما 14 از آنها evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز.

“آنچه ما شنیده بود که آن را اجتناب ناپذیر است که ما باید بیش از 14 مورد به عنوان زمان می رود” الکساندر گفت. “و آنچه ما باید سعی کنید برای انجام همان چیزی که ما در حال حاضر انجام می شود از طریق quarantining و نظارت از طریق ما در نظام سلامت به حد است که تا آنجا که ممکن است.”

سناتور. جان Neely کندی R-La., انتقاد نماینده مجلس جلسه زیرا در حالی که صدور هشدار دادند مقامات نمی تواند پاسخ خود را به پرسش های اساسی.

“من فکر می کردم تعداد زیادی از این جلسه بود bull—-,” کندی گفت. “آنها در پاسخ به این سوال اما دوج باب و بافت. من درک وجود دارد, بسیاری از آنها نمی دانند. من که. اما آنها نیاز به پاسخ به این سوالات ، آنها همه بحث در مورد وظیفه نیروی, کمیته – کمیته ای را برای حل این مشکل است.”

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دفاع از دولت جدید 1.8 میلیارد اورژانس هزینه درخواست برای این ویروس که شامل $1.25 میلیارد دلار پول جدید و نقل و انتقالات وجوه دیگر از ابولا پژوهش است. کل مبلغ به دولت پیشنهاد به صرف برای مبارزه با این ویروس حداقل $2.5 میلیارد دلار با توجه به درخواست اواخر روز دوشنبه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>