اضطراری برای بهداشت عمومی اعلام کرد, به عنوان اولین شهرستان سونوما ساکن مبتلا به کروناویروس

یک سونوما کانتی ساکن که به تازگی از یک سفر دریایی به مکزیک تشخیص داده شده است با کروناویروس — اولین کسی که در اینجا زندگی می کنند به قرارداد این بیماری که از چین به حداقل 68 کشور — باعث county health مقامات دوشنبه اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی است که تشدید مبارزه علیه ممکن است جامعه انتقال ویروس مرگبار است.

ساکن می شود دوم تایید بیمار تحت درمان در یک بیمارستان شهرستان برای عفونت است. اوایل هفته گذشته یک فرد منتقل شد به یک بیمارستان محلی از پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County است. که فرد تا به حال شده است در قرنطینه پایه برای یک زمان کوتاه پس از بازگشت از ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است. شش مسافران از کشتی فوت کرده اند از coronavirus.

جدیدترین county بیمار دارای علائم ویروس بود و در شرایط با ثبات دوشنبه در یک اتاق جدا در یک ناشناس بیمارستان محلی است. کسی تا به حال سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در نامعین کروز خط و به خانه آمد و 10 ماه پیش. یک California Department of Public Health آزمون تایید فرد coronavirus تشخیص است.

دکتر Celeste فیلیپ بخش سلامت افسر به نام تست مثبت از ساکنان محلی یک “موجب نگرانی” و گفت: مسئولان شهرستان اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری به طوری شهرستان و محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال “آماده برای مبارزه با شیوع COVID-19.”

دولت و مقامات بهداشتی فدرال در حال کار با کارکنان بیمارستان به شناسایی افراد ساکن شهرستان ساخته شده است در تماس با پس از بازگشت از سفر دریایی, شهرستان, بهداشت, مقامات گفت. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال انجام آزمون دیگری برای تایید فرد نتیجه مثبت از ویروس, مقامات گفت.

شهرستان مقامات بهداشتی کاهش یافته است در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی به شناسایی بیمارستان یا بیمارستان که در آن دو نفر در اینجا با کروناویروس در حال درمان با استناد به حریم خصوصی بیمار تحت قوانین فدرال بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است. در تهیه بیانیه شهرستان مقامات بهداشت همچنین گفت: آنها نمی خواهد نشان می دهد که بیماران در حال درمان به “جلوگیری از اختلال در بیمارستان عملیات.”

وقتی گفت در طول کنفرانس مطبوعاتی سازمان بهداشت و درمان در شهرهای دیگر استان ها و کشورها علنا نام بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمان coronavirus بیماران که نمی نوسان بهداشت محلی مقامات.

“ما ساخته شده است یک تصمیم در اینجا در سونوما کانتی که برای حفظ حریم خصوصی بیماران ما نمی خواهید به انتشار آن اطلاعات گفت:” باربی رابینسون مدیر شهرستان در بخش خدمات بهداشتی و درمانی.

همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از ساکنان محلی و کارکنان مراقبت های بهداشتی شده اند در معرض این ویروس که به کشته شدن بیش از 3,100 مردم در سراسر جهان است. فیلیپ گفت: تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تحت نظارت نشان داده اند هیچ نشانه ای ندارند اما آزمایش نشده برای COVID-19.

“همانطور که شما احتمالا شنیده ام بارها و بارها وجود دارد 14-بعد پنجره که در آن ما به دنبال علائم به توسعه” او گفت: “بنابراین ما در این پنجره.”

به عنوان coronavirus شیوع امتداد در سراسر جهان آلوده تقریبا 91,000 مردم و بیشتر موارد تایید شده به صورت محلی و در شمال کالیفرنیا ساکنان در اینجا بر روی لبه.

در دوشنبه, پزشکی, اعضای هیات در ساتر Santa Rosa منطقه ای بیمارستان گزارش ناشناس به مطبوعات حزب دموکرات یک بیمار مبتلا به کروناویروس بود تحت درمان در بیمارستان و کارگران وجود دارد در معرض شده بود. دن پترسون مدیر عامل شرکت ساتر بیمارستان کاهش یافته است به تایید ناشناس اطلاعات به طور داوطلبانه توسط کارکنان بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>