افتخار غرب استرالیا Stephen Coniglio اصرار وجود دارد یک محل برای دولت از مبدا در مسابقات AFL تقویم

آدریان وارنغرب استرالیا

تصویریسوپراستار هافبک Stephen Coniglio است GWS’ کاپیتان جدید برای سال 2020 جایگزین co-کاپیتان فیل دیویس و Callan بخش است.

جدید GWS کاپیتان و افتخار غرب استرالیا Stephen Coniglio اصرار وجود دارد یک محل در AFL تقویم سالانه دولت از مبدا سبک بازی و احساس آنها می تواند کد را حتی بزرگتر.

Coniglio انتخاب شد در این همه ستاره تیم ملی در روز سه شنبه برای هفته آینده bushfire امداد بازی که در آن او خواهد شد تا در برابر پنج از غول های تیمی در ویکتوریا تیم ملی.

او گفت که او با فروتنی انتخاب شود اما دوست دارم به نمایندگی از وا در ایالتی که نبوده است بخشی از AFL تقویم برای چندین سال.

“من مطمئن هستم که چرا ما کشف نشده آن را هنوز” Coniglio گفت.

“بله ما 22 بازی به علاوه نهایی پس از این, اما ما می توانیم پیدا کردن یک نقطه در آن وجود دارد.

“من فکر می کنم آن را فقط اضافه کردن به که در آن AFL است در لحظه ای است که درست در بالای درخت.

GWS Giants captain Stephen Coniglio speaks to media during the Greater Western Sydney Giants State of Origin Media Opportunity.
آیکون دوربینGWS غول کاپیتان استیون Coniglio صحبت می کند به رسانه ها در طول بیشتر وسترن سیدنی غول های دولت از مبدا رسانه های فرصت. اعتبار: علامت متکالف/گتی ایماژ

“این یک برنامه مربا بسته بندی شده اما این که آیا آن را برای سازمان های خیریه و یا چه چیزی نیست این یک عینک بزرگ به خصوص در قبل از فصل حافظه زمان و یا در وسط سال طول زمستان.

“این قطعا چیزی است که من فکر می کنم این است که ارزش پیگیری است.”

هافبک Coniglio که منصوب شد کاپیتان مدت کوتاهی پس از نوشتن جدید هفت سال معامله است به بازی اول خود را رقابتی دقیقه پس از او دچار آسیب ژوئیه گذشته.

“من فقط در یک واقعا خوب نقطه ذهنی و جسمی در لحظه و زانو است که حداقل از نگرانی های من,” او گفت:.

Coniglio نبود مطمئن باشید اگر خود بازی هم برای همه-ستاره خواهد بود محدود GWS.

Stephen Coniglio of the Giants in action during the 2019 AFL round 15 match between the Essendon Bombers and the GWS Giants.
آیکون دوربیناستفان Coniglio از غول در عمل در طول سال 2019 AFL دور 15 مسابقه بین Essendon بمب افکن و GWS غول. اعتبار: مایکل Willson/AFL عکس

“من مطمئن هستم که اگر من وجود دارد به Nat Fyfe آب و یا اگر من در واقع رفتن به بازی در بازی” او پکتیا میباشد.

در ضمن شدید حدس و گمان در سال گذشته بیش از خود را در آینده تنظیم شده است برای تغییر به هم تیمی های جرمی کامرون و زک ویلیامز که هر دو آینده قرارداد.

“آنها فقط به بازگشت به آنچه برای آنها مهم است که من در بر داشت من پاسخ” Coniglio گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>