تظاهرات رسیدن به روستایی کالیفرنیا

“من هرگز با تجربه شهر من این آواز در مورد چیزی که خیلی نزدیک و عزیز به من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار است که در حال مثبت و منفی تجربه” Frazier گفت. “اما نیز وجود دارد واقعا منفی بودن مجبور به بحث در مورد و واقعا تامل در مسائل ما در امریکا است. این چیزی است که خیلی سنگین است که حتی در این شهر کوچک ما همه در واکنش به آن.”

در کشور همسایه Tuolumne County است که 80% سفید, سازمان Daelyn سبالد و مورگان Wilkie که سفید و تحمل همان تهدیدات هنگامی که کلمه گسترش در مورد Sonora ایستاده در همبستگی جمع آوری است.

پیش از اعتراض حدود 200 نفر ملاقات به بحث در مورد چگونه برای محافظت از کسب و کار. در صوتی که از جلسه مشترک با زمان یک مرد پرسید: اگر او می تواند اجرای بیش از معترضان اگر آنها bashed ماشین خود ویندوز. وقتی کسی پرسید: اگر کسی تا به حال یک چوب جیک جیک کردن یک مرد دیگر پاسخ داد: “ما رو اره ما همه نوع s-.”

در ژوئن 3, اعتراض حدود 100 ضد معترضان ایستاده بود در نزدیکی پوشیدن تمام زندگی ماده پیراهن Sebold گفت. یک خودرو به مؤتلفه پرچم با کلمه “redneck” در آن است. هنگامی که معترضان برگزار شد نه دقیقه سکوت جمعیت در سراسر خیابان شروع به خواندن تعهد و وفاداری.

اگر چه در زمان تهدید شدند, ترسناک, سبالد گفت: او تعجب نیست.

“من رشد تا اینجا برای اکثریت زندگی من, من می دانستم که این اتفاق می افتد ،” 22 ساله گفت. “اما من هم قابل درک است که ترس من احساس ترس است که برخی از مردم به صورت تمام عمر خود را. من می دانم که هدف من و چرا من نیاز به آن را انجام دهد; من فقط به حال به دنبال از طریق.”

TyAnna کشاورز, سیاه 17 ساله و یک دوست سازماندهی یک اعتراض در خارج از Plumas County Courthouse در کوئنسی. او با بمباران Facebook messages گفت این بود که به یک شورش و که او یک “داخلی تروریستی است.” مردم را تهدید به اسلحه.

هنوز صدها نفر از مردم نشان داد. آن صلح آمیز است.

وجود دارد TyAnna خواندن شعر او نوشته بود در مورد اینکه یکی از چند دانش آموزان سیاه پوست در مدرسه:

“احاطه شده در دریای سفید که دیده می شود توسط سیاه و سفید. دریاها از سفید به آرامی در حال افزایش است. نگه داشتن سر خود را بالا دست رو به جلو نگه دارید شنا کردن آنها می گویند. سفید امواج سقوط در برابر شما خفه کننده است. آنها می گویند تنفس. من نمی توانم به شما می گویند.”

TyAnna وجود دارد گفت: چند سیاه و سفید خانواده در سیررا نوادا شهر و آن تنهایی است.

او گفت: آن را تبدیل به یک رفلکس به جلو و از کیف پول خود را هنگامی که او پیاده روی به فروشگاه ها برای جلوگیری از مشکوک به نظر می رسد. بسیاری از زمان, او گفت:, سفید, همکلاسی, لمس کرده اند و یا کشیده ،

TyAnna منتقل مدارس گفت: پس از مبارزه با یک دانش آموز که او گفت: تف بر او و او را به نام N-word. مبارزه او گفت: هزینه یک دانش و یک کاپیتان موقعیت در تشویق تیم ملی.

او الهام گرفته شده بود البته شگفت زده شده توسط این جمعیت بزرگ در اعتراض.

“من احساس می کنم مردم شروع به در نهایت باز کردن چشم خود” TyAnna گفت. “قبل از اینکه مردم در انکار کرد و گفت نژاد پرستی وجود ندارد در اینجا. پس از همه چیز که در جهان اتفاق افتاده مردم شروع به تحقق بخشیدن به آن را در همه جا. حتی کوئنسی.”

در ژوئن 2, کامرون Medico, که, نیمه, سیاه, شروع یک اعتراض در سوزان ویل — در استان-جمعیت عمیقا محافظه کار Lassen شهرستان است. او خریداری دو پوستر تخته از دلار درخت و شامل چرا او اعتراض و همچنین نام کسانی که فوت کرده اند از خشونت پلیس راه می رفت و در اطراف شهر.

اولین روز از اعتراض او را تحمل نژادی تهمت و مردم فریاد می زدند: “ما نمی مانند نوع خود در اطراف در اینجا” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست.” او شگفت زده پینوشت: کسی که زمان او را از چپ یک عروسک با طناب دار اعدام و نژادی لکه دار کردن در دبیرستان اتاق قفل است.

“چه انتظاری دارید ؟” او گفت:. “این یک شهر کوچک وجود دارد نه بسیاری از مردم از رنگ مثل من اینجا.”

در روزهای بعد بیشتر مردم شروع به راه رفتن با او. در یک نقطه او گفت: مردی را دیدم تفنگ خود را در اعتراض و تهدید به آنها شلیک کنید. Medico رفت به پلیس.

با وجود برخی از واکنش Medico است که هنوز هم رفتن به اعتراض در هر روز است.

با الهام از Medico محلی حزب دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در هفته گذشته به خود جلب کرد که تعداد زیادی از مردم.

در ابتدا برخی از ترسیده بودند برای شرکت گفت: جیک Hibbitts, 33, صندلی Lassen حزب دموکرات است. وجود داشته است تهدید در رسانه های اجتماعی مردم گفت: آنها می خواهم اسلحه و اجرای بیش از معترضان. در یک شهر کوچک Hibbitts گفت: همه می دانند که شرکت می کند.

“ما منطقی وحشت زده گفت:” Hibbitts که سفید است.

در پایان راهپیمایی معترضان به زانو در جاده و شعار “نه عدالت بدون صلح!” آنها ملاقات یک گروه کوچک فریاد می زدند: “تمام زندگی مهم نیست!”اما تظاهرات صلح آمیز بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>