درگیری پلیس قتل خشم در ده ها تن از شهرستانها

نشان می دهد از نیروی آمد و پس از سه روز هنگامی که پلیس تا حد زیادی اجتناب از درگیر شدن معترضان و پس از دولت ریخت و در بیش از 4000 سرباز گارد ملی به مینیاپولیس و گفت: این تعداد به زودی افزایش به حدود 11,000.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید” گفت: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که او نیز گفت: نیروهای بومی و محلی بوده است برتری دارند روز قبل. “این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ.”

مینیاپولیس,’ خیابان ها به طور پیوسته رشد آرامتر به عنوان شب رفت و اصلاحات کمیسیون پل Schnell گفت: سختی پاسخ خواهد ماند تا زمانی که آن را طول می کشد به “سرکوب این وضعیت است.”

برخی از ساکنان شد خوشحالم که تحول dissipating.

“l در اینجا زندگی می کنند. من شده اند قادر به خواب” گفت: Iman محمد که محله را دیدم چندین آتش سوزی مجموعه شب جمعه. محمد گفت: او همدردی با تظاهرات مسالمت آمیز بیش از فلوید مرگ اما مخالفت با خشونت: “اشتباه نمی کند پاسخ اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک شنبه شب ستایش گارد استقرار در مینیاپولیس اعلام کرد “هیچ بازی!” و گفت: پلیس در شهر نیویورک “باید مجاز به انجام کار خود را!”

یک شبه حکومت تحمیل شده بود در بیش از یک دوجین از شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله آتلانتا دنور و لس آنجلس مینیاپولیس و سیاتل.

بیش از 1300 نفر دستگیر شده اند در 16 شهر از روز پنج شنبه از جمله بیش از 500 جمعه در لس آنجلس.

ناآرامی ها در یک زمان می آید زمانی که اکثر آمریکایی ها باید صرف ماه در داخل بیش از نگرانی های اطراف coronavirus که رئیس جمهور است به نام “نامرئی دشمن.” حوادث گذشته 72 ساعت دیده می شود زندگی می کنند در تلویزیون ملی نشان داده اند مخالف: ناگهانی محوری به جمعیت, فریاد معترضان و سوختن ساختمان یک تضاد خیابان های خالی از ماه های اخیر.

“کاملا رک و پوست کنده من آماده هستم فقط به قفل کردن مردم تا” آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر گفت: در یک کنفرانس خبری. تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد جمعه و پلیس دستگیری معترضان روز شنبه در مسدود کردن خیابان های مرکز شهر. “بله شما گرفتار ما تعادل بار. آن را به دو بار اتفاق می افتد.”

این هفته ناآرامی به یاد می آورد شورش در لس آنجلس نزدیک به 30 سال پیش پس از تبرئه این افسر پلیس سفید که ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه رانندگان بود که رهبری آنها را در شکار کردن با سرعت بالا. تظاهرات فلوید را کشته اند گریبانگیر بسیاری از شهرهای اما ضرر و زیان در مینیاپولیس هنوز به روش متناوب در مجموع لس آنجلس دیدم در طول پنج روز از شورش در سال 1992 زمانی که بیش از 60 نفر کشته شده اند ، 2 ، 000 مجروح شدند و هزاران نفر دستگیر و با صدمه به اموال شکوه $1 میلیارد.

بسیاری از معترضان صحبت از نا امیدی که فلوید مرگ یکی بیشتر در مناجات. آن آمد و در پی قتل در گرجستان از Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله کشته كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید در حالی که در حال اجرا در خود محله و در وسط coronavirus همه گیر پرتاب شده است که میلیون ها کشته و بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید.

افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن به او التماس برای تهویه دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. اما بسیاری از معترضان خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران درگیر است.

تهمت دامن زده خشم در توییتر گفت که اگر معترضان به حال نقض کاخ سفید حصار آنها “شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

رهبران در بسیاری از تحت تاثیر قرار شهرستانها باید ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید را به قتل و ابراز همدردی با معترضان نگرانی. اما به عنوان ناآرامی شدت آنها صحبت کرد و از جان گذشته نیاز به حفاظت از خود در شهرستانها و گفتند که تقویت کننده با وجود نگرانی های است که می تواند منجر به سنگین تر دست تاکتیک.

فرمانداران در گرجستان, کنتاکی, اوهایو و تگزاس نیز فعال گارد ملی پس از تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد یک شبه.

پلیس سنت لوئیس شد بررسی مرگ یک معترض که صعود بین دو تریلر از یک تغذیه سابق کامیون و کشته شد هنگامی که آن را راندند. و یک نفر کشته شد در این منطقه از تظاهرات در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب کسی که پس از اخراج عکس به یک SUV افسران گفت. پلیس تا به حال در ابتدا گفت: کسی اخراج به جمعیت از یک SUV.

___

متعدد AP روزنامه نگاران کمک از سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>