تظاهرات غارت ادامه منجر به بیشتر کالیفرنیا حکومت

لس آنجلس >> مسلح سربازان گارد ملی به صف مراحل لس آنجلس تالار شهر و شهرستانها در سراسر کالیفرنیا اعلام حکومت یکشنبه به خشونت بیشتر پس از تنک و تظاهرکنندگان در اوایل اعتراضات سوخته ماشین پلیس سر به فروشگاه ها و skirmished با افسران.

در بیش از 20 شهرستانها دزد شکست راه خود را به کسب و کار و فرار کردن از آنجا که آنها می توانند حمل جعبه کفش armloads از لباس ها و تلفن های همراه و تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی.

نزدیک به 400 نفر دستگیر شده بودند در لس آنجلس از ناآرامی های روز شنبه به تظاهرات کرده بیش از چند شب به دلیل خشم بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید رئیس پلیس میشل مور گفت. آن را شامل نمی شود و نمرات از دستگیری توسط لس آنجلس کلانتر که ندارد آمار و ارقام در دسترس است.

مور گفت که او امیدوار گارد ملی و اضافی افسران مستقر خواهد جلوگیری از جرم و جنایت. اما قبل از غروب خورشید وجود دارد بی باک غارت در سانتا مونیکا و ساحل طولانی حتی در حالی که در نزدیکی تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

در سراسر کشور ویران صاحبان فروشگاه ها تمیز کردن شیشه شکسته, ارزیابی خسارت و سوار کردن ویندوز در حالی که آتش نشانان mopped تا نقاط داغ از آتش سوزی طولانی.

>> گالری عکس: تجمع معترضان در لس آنجلس

شرق سان فرانسیسکو یک زن رنج می برد یک دست زخم در یک تیراندازی در ولنوت کریک. پلیس سروان. جی هیل گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل وجود داشته است تیراندازی مربوط به اعتراضات اما اطلاعات ناقص بودند.

در Emeryville در سراسر خلیج سان فرانسیسکو که در آن دزد یورش برده و مراکز خرید در سراسر غروب شنبه ربوده تلویزیون های صفحه تخت و کفش و محصولات دیگر Keyla کالدرون جاروب شیشه ای در خارج از مدرسه استفاده یک فروشگاه که مبادرت به فروش پزشکی مالش.

کالدرون فروشگاه فقط در حال بازگشایی در هفته گذشته پس از توقیف به مدت شش هفته تحت کالیفرنیا اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او گفت که او تا به حال فقط به خانه بازگشت روز شنبه هنگامی که او یک تماس از یک شرکت امنیتی است که این فروشگاه دزدگیر باعث شد.

او در اخبار برای دیدن زنده هلیکوپتر عکس از مردم به مغازه او و دیگران در بازار. آنها شکست شیشه درب, سرقت لباس و کامپیوتر و نابود ثبت نام نقدی.

“برای شنیدن زنگ حلقه و دیدن مردم از بین ببرد فروشگاه قبل از چشم من شد دلخراش” کالدرون گفت. “ما همه کار سخت برای خوراک خانواده ما. ما باید چیزی برای انجام با این بی عدالتی در عین حال ما در حال پرداخت عواقب.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعزام 1000 نفر از اعضای گارد برای کمک به 20,000 افسران پلیس لس آنجلس و کلانتر بخش شهردار اریک Garcetti گفت. سان فرانسیسکو رئیس پلیس گفت: حدود 200 خارج از افسران مسیر.

Humvees به صف شدند تا در خارج از لس آنجلس به شهر و نیروهای نظامی ایستاده بود پشت پلیس بر روی پله های ساختمان به عنوان یک گروه از معترضان شروع به جمع آوری در اوایل شب با وجود مقررات منع رفت و آمد.

لس آنجلس اعلام کرد 6 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد را برای 10 میلیون نفر از ساکنان هر چند شهرهای سانتا مونیکا و بورلی هیلز است و به تجربه غارت در شنبه تحمیل 4 p. m. حکومت. سان فرانسیسکو تنظیم مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. و سن خوزه تا به حال 8:30 بعد از ظهر حکومت نظامی.

ناآرامی در سواحل سانتا مونیکا اتفاق افتاده نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز در نزدیکی شهر معروف اسکله به عنوان یک گروه از غارتگران هدفمند مغازه ها در نزدیکی محبوب خیابان سوم تفرجگاه. آنها شکست را به یک شکاف فروشگاه و یک وانت کفش کتانی فروشگاه که در آن KTTV فیلم نشان داد مردم راه رفتن با جعبه کفش با هیچ پلیس در دید.

یک زن در یک مخزن بالا نگه داشتن نشانه ای گفت: “پایان همه خشونت” تلاش برای جلوگیری از یک مرد با یک چکش از شکستن درب اری در فضای فروشگاه عرضه. مرد yanked او را از درب. اما او بازگشت به درگاه و یکی دیگر از معترضان پیوست و خرابکاری در نهایت در نقل مکان کرد.

غارتگران بعد خرد فروشگاه ویندوز و رفت با صندلی تاشو دوچرخه و کوله پشتی. آتش سوزی در یک رستوران در سراسر خیابان.

به عنوان صدها نفر از معترضان جمع شده بودند در اسکله در ساحل, نمرات دزد swarmed به فروشگاه های نزدیک در پیک رسانه ها. بزرگ برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه بود مورد علاقه هدف و جریان مداوم پدید آمده حمل armloads لباس. برخی از بريدن غنیمت خود را در کیسه های زباله و چند متوقف خارج برای تغییر به سرقت اقلام است.

به عنوان پلیس در نقل مکان کرد به تلاش برای بازگرداندن نظم در برخی از معترضان در زد برای مقابله با سارقان و محکوم کردن آنها برای undercutting پیام از تظاهرات.

یک صحنه عجیب و غریب گشوده حدود نیم مایل دور زمانی که مردم سرقت از یک Outfitters, مردانه لباس, فروشگاه شد به دام افتاده در داخل به عنوان یک گروه از پلیس با تجمع در مقابل ساختمان عمدتا سوار مقابل فروشگاه.

صدای یک زن شنیده می شد جیغ داخل و پس از آن یک مرد ناگهان لگد راه خود را از یک پنجره در بالای تخته سه لا حفاظت میخ به فروشگاه و کاهش یافته و به پیاده رو. او به سرعت به دنبال بیش از یک و نیم دوجین دیگران با یک مرد پرتاب کردن یک armload از لباس ها و سپس جمع آوری آنها را از پیاده رو و در حال اجرا به عنوان پلیس در نزدیکی نمی تلاش برای دستگیری.

حدود 1000 تن از خیابان های سان فرانسیسکو حمل نشانه ها و مناجات “جورج فلوید” سیاه و سفید “زندگی مهم است.”

“ما اینجا هستیم چون جورج فلوید به قتل رسید در خون سرد” Aliasiah خدا گفت. “ما مریض های بی شماری بی عدالتی در سیاه و سفید و قهوه ای و زندگی عمدتا سیاه و سفید زندگی می کند.”

صدها نفر از مردم بسیاری با ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راهپیمایی از طریق مرکز شهر سان دیگو با نشانه هایی که شامل “من نمی توانم نفس بکشم” اشاره به فلوید در حال مرگ کلمات. اعتراض شوم به نوبه خود پس از چند ساعت وقتی سن دیگو پلیس گفت: آنها شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت pelting آنها را با سنگ و بطری.

در لس آنجلس آسیب از روز شنبه خشونت شامل پنجره های شکسته در تقریبا در هر فروشگاه به همراه یک کشش از ملروز خیابان اصلی به بوتیک های مرسوم و شناخته شده است به طور گسترده ای برای ارتباط آن با نشان می دهد تلویزیون “Melrose Place.”

آلن Kokozian نگاه کردن از طریق یک سوراخ در سقف تونی K را در فروشگاه که در آن آتش شنبه سوخته بودند و بیشتر از او موجودی بود به سرقت رفته و یا آسیب دیده است. او التماس ناموفق برای مردم به فراغت خود را ایجاد و زده بود در سر با یک بطری.

“این نه یک اعتراض سیاسی,” Kokozian گفت. “این است که اساسا یک دسته دزد گرفتن با هم و با بهره گیری از یک وضعیت است.”

مقامات اذعان خشم معترضان بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن و تأیید حق خود را به نشان می دهد. اما آنها را محکوم کرد موج جرم و جنایت توسط تعداد کمی که تا به حال تحت الشعاع این پیام هزاران نفر جمع شده بودند و راهپیمایی کردند.

“ما مسالمت آمیز صحبت کردن گاهی ندارد به عنوان با صدای بلند صدا به عنوان تصاویر را, اخبار” Garcetti گفت. “این شکسته قلب من هم فکر می کنم در مورد Angelenos اعتراض در صلح و مبارزه برای عدالت چگونه این خشونت و غارت ابرها که تصویر است.”

در عین حال آن را سخت به چشم پوشی از تصاویر از اتومبیل های پلیس فرا گرفته در شعله های آتش در وسط روز در لس آنجلس مردم در حال اجرا از درب شکسته از الکساندر مک کوئین لوکس فروشگاه پوشاک در بازار مال فروشان درایو در بورلی هیلز با مشت لباس و یا تظاهر حول آتش بازی در افسران در سانتا آنا در اورنج کانتی.

همچنین تصویری از افسران در زد و خورد خطوط در LA برخی نوسانی باشگاه در اعتراض دیگران شلیک پرتابه در افراد با دست خود را به بالا و جمعیت در حال اجرا از یک ابری از گاز اشک آور در بورلی هیلز.

Garcetti ستایش 99.99% از افسران او گفت: تا به حال نشان داده شده است خویشتن داری. مور بود که در خط مقدم شنبه و دست خود را از کارت های کسب و کار به تظاهرکنندگان گفت: ماموران به حال عمل مناسب هر چند او اذعان کرد برخی از “شکست های فردی” و گفت: هر گونه سوء استفاده شکایات خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

پنج افسران پلیس لس آنجلس زخمی شدند در درگیری و دو بیمارستان بستری از جمله یکی که نیاز به عمل جراحی بعد از جمجمه او بود شکسته توسط یک آجر مور گفت.

سان فرانسیسکو محبوب اتحادیه مربع دیدم مردم سرقت کیف چرم از مربی فروشگاه کفش از Salvatore Ferragamo, محل جیوه اخبار گزارش. خیابان آشغال شد با بند از راز ویکتوریا و نسبتا جعبه جواهر از سنگ. پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان.

شهردار لندن نژاد گفت: این شهرستان در 8 بعد از ظهر حکومت نظامی خواهد بود به طور نامحدود و مردم می تواند برای متوقف بودن خارج است.

نژاد ابراز غم و اندوه در مورد تخریب و گفت که او قرار بود به تحمل خشونت است. او گفت: سازمان آتش نشانی بود هولناک با تماس به دلیل آتش سوزی و فوریتهای پزشکی بود و بمب های آتش پرتاب آنها را.

“من بسیار ناراحت شد چرا که متاسفانه برخی از خرابکاری آنها فکر کردم این یک بازی فکر می کردند این خنده دار بود. و این خنده دار نیست” نژاد گفت که او را دیدم بسیاری از نوجوانان در میان خرابکاری. “بنابراین پدر و مادر که بچه های خود را? جایی که بچه های خود را?”

تظاهرات همچنین roiled شرق سن دیگو حومه La Mesa, که در آن دو مجاور بانک ها به زمین سوخته و مردم شکست ویندوز در بسیاری از کسب و کار.

“من فکر می کنم مردم ناراحت هستند و آنها عصبانی هستید و آنها در حال تلاش برای شنیده می شود چرا که هیچ راه دیگری برای گرفتن توجه هر کسی را” متحد Kaiahua گفت: از صدمه به اموال در لا مسا. “این مایه تاسف است. اما این بخشی از تاریخ ما و چه کارهایی انجام می شود زیرا آنها گوش نمی, هر راه دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>