تظاهرات در هاوایی قتل جورج فلوید ادامه

با وجود فاصله فیزیکی از سرزمین اصلی و یک تاریخ فرهنگی و جمعیت آرایش بر خلاف هر گونه دیگر در این کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید ادامه داد: در هاوایی امروز.

حدود 120 تظاهرکنندگان جمع شده در دولت و کنگره این بعد از ظهر در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش یک سال تلاش و خواستار برابری برای آمریکایی های سیاه و سفید. اخیرا تظاهرکنندگان در هاوایی و هزاران نفر در سراسر کشور شده اند در اعتراض به شرایط اطراف فلوید مرگ است.

فلوید, 46, درگذشت مارس 25 در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس. تصویری شات از فلوید رو به پایین در خیابان در حالی که افسر سابق پلیس درک چوین تا به حال یک زانو بر گردن او اسیر فلوید را درخواست برای کمک و آخرین کلمات او: “من نمی توانم نفس بکشم.”

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از ماموران پلیس دستگیر شده اند در مورد قتل.

قتل فلوید برانگیخته ملی خشم بیش از یک هفته از تظاهرات در شهرستانها در سراسر جهان است و بسیاری از حوادث خشونت از هر دو معترضان و مأموران اجرای قانون. در هاوایی تظاهرات شده اند به طور کامل صلح آمیز است.

عکس: هاوایی می پیوندد تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس

پیام امروز در جمع تکرار آن در حال وقوع در سراسر آمریکا: توقف خشونت پلیس علیه سیاه جامعه است.

شرکت کنندگان در صف هر دو طرف از جنوب Beretania خیابان نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن “سیاه زندگی ماده” “می گویند نام خود” و “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که تکان دادن به وسایل نقلیه در حال عبور. اعتراض برگزار شد در کنگره آمریکا جمعه و شب زنده داری برای فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery — دو سیاه و سفید آمریکایی به ضرب گلوله کشته و یک افسر پلیس و یا افسر سابق پلیس این سال برگزار شد و یکشنبه.

هر چند هاوایی نشسته حدود 4000 مایل از مینیاپولیس, Minn., که در آن فلوید کشته شد و به شدت تحت تأثیر خود را هاوایی, آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جمعیت تظاهرکنندگان بر این باورند همبستگی است که هنوز هم مهم است.

مالیا E. Malufau, 36, برجسته تجارب خود همبستگی بین جزایر اقیانوس آرام و آمریکایی های سیاه و سفید. Malufau که ساموآیی هاوایی و Niuean گفت: او سمون پدر مطرح شد در لوس آنجلس شد و مورد استقبال جامعه سیاه و سفید.

Malufau که تا به حال نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “Black lives matter” در ساموآیی مورد مطالعه علوم سیاسی و مطالعات اخلاق در دانشگاه هاوایی در Manoa و گفت: کلاس های پر از سیاه تاریخ آمریکا است.

“ما با هم می آیند برای مردم ما برای زندگی مهم نیست ، ما با تجربه بی عدالتی” او گفت:.

Charmaine Propios, 38, بود که در کنگره گفت: او با حضور تعدادی از تظاهرات دفاع از برابری ذکر است که او نیز با حضور LGBTQ تظاهرات و آن این بود که او اولین بار شرکت در یک زندگی ماده تظاهرات.

“حتی اگر پلیس در هاوایی نیست تا مردم بی گناه را در زندگی به این معنا نیست که ما به رسمیت نمی شناسد و درک آن است که اتفاق می افتد در سرزمین اصلی,” او گفت:.

Propios که زندگی در هاوایی در سال 2004 بود که با مادر او دبورا ویلیامز 60.

ادواردو الیس 17 به هاوایی نقل مکان کرد از ژاپن دو سال پیش و گفت: مردم در هاوایی به خصوص افراد جوان در حال بدست گرفتن مسئولیت برای گسترش آگاهی.

“اگر چه ما ممکن است تجربه بیش از حد بسیاری از بی عدالتی های اجتماعی در اینجا در هاوایی, من فکر می کنم که ما فقط اتفاق می افتد به افراد خوش شانس چون دولت ما بسیار متنوع است. اما به این دلیل است که ما هنوز به انجام بخشی از ما و گسترش آگاهی” او گفت:.

آمریکایی های سیاه و سفید نیز می تواند در صورت وجودی مشکلات در حالی که زندگی در هاوایی اما با توجه به Akiemi گلن مدیر اجرایی و بنیانگذار Pōpolo پروژه آن را پیچیده تر از این واقعیت است که مردم آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 2 ٪ در هاوایی جمعیت.

“وجود دارد که بسیاری از Samoans در اینجا وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از Samoans به عنوان وجود دارد مردم آفریقایی تبار در اینجا در هاوایی است. اما Samoa هنوز هم تا به برخی از زمینه در منطقه” گلن گفت. “این بسیار یک بازی اعداد به عنوان (آن است) برای بسیاری از مردم داشتن فرهنگی touchstones که احساس معنی دار به ما.”

Kylah یکی از سازمان دهندگان از روز چهارشنبه تظاهرات اشاره کرد که مشکل از هویت.

تاکید بر آن است که هیچ گسل از هاوایی 19 ساله که ترجیح داده برای به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی او گفت: “آن را دشوار است برای پیدا کردن خود را سیاهی در چنین فرهنگی دیگ ذوب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>