تظاهرات نیروی, هدف, CVS و خارج شده به برخی از فروشگاه های

ایالات متحده خرده فروشان کوچک و بزرگ بسته اند برخی از فروشگاه های خود را در سراسر کشور به دلیل اختلالات ناشی از گسترده شدن تظاهرات خیابانی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

هدف CVS اپل و خارج همه امروز گفت که آنها تا به حال به طور موقت بسته و یا محدود ساعت در برخی از نقاط به دلایل ایمنی. در برخی از مکان های فروشگاه های خود شده اند سوخته شکسته و یا غارت به تظاهرات خشونت تبدیل شد.

آمازون امروز گفت که آن را به تنظیم آن راه و به حالت تعلیق در تحویل به نگه داشتن آن رانندگان امن در برخی از شهرستانها از جمله شیکاگو و لس آنجلس و سیاتل و مینیاپولیس. یک سخنگوی کلی Cheeseman گفت آمازون نیز مطیع حکومت محلی که مورد نیاز مردم را به باقی می ماند کردن خیابان ها بعد از ساعت مشخص شده در شب.

کسب و کارهای کوچک هم در حال بررسی خسارت و یا تلاش برای تعیین چگونه به کار در میان هرج و مرج است. Ammar عارف که صاحب یک گوشه فروشگاه مواد غذایی در مینیاپولیس بلوک از کجا فلوید کشته شد و گفت: او ماند باز هر روز, اما او نمی داند که چه مقدار سهام به سفارش و کارکنان خود را نمی خواهید به کار بیایند. او تابلوهای خود ویندوز هر شب.

هدف است که در مینیاپولیس گفت: آن بسته شده است شش فروشگاه برای مدت طولانی. برخی از بدترین آسیب دیده بود در آن دریاچه فروشگاه های خیابان در نزدیکی که در آن فلوید کشته شد. فیلم نشان داد مردم به راه رفتن دور با کالا به عنوان دود پر از فروشگاه. این شرکت امروز گفت که آن را شبانه روزی تا فروشگاه.

هدف آن گفت: امید به بازگشایی خیابان دریاچه فروشگاه پایان این سال است. یکی دیگر از فروشگاه های آن در مینیاپولیس باقی مانده بسته همراه با فروشگاه در آتلانتا و فیلادلفیا و شیکاگو و اوکلند, کالیفرنیا.

در بیش از 200 از فروشگاه های آن, هدف, گفت: آن را تا به حال یا تنظیم ساعت و یا به طور موقت بسته بیش از آخر هفته هر چند بسیاری از فروشگاه های برنامه ریزی شده بودند به بازگشایی امروز یا دوشنبه.

خارج شده گفت: این بسته صدها نفر از فروشگاه ها این اواخر بعد از ظهر به حفاظت از کارکنان و مشتریان است. اسکات پاپ گفت چندین فروشگاه بسته شد در تمام طول روز امروز به دلیل آسیب از تظاهرات. او گفت که او نمی دانم زمانی که آن فروشگاه قادر خواهد بود به بازگشایی شده است.

CVS نمی گویند که چگونه بسیاری از فروشگاه های آن بسته شد اما گفت: آن را توقیف محل هستند و در بیش از 20 ایالت و ناحیه کلمبیا. یک سخنگوی گفت: داروخانه ها در بسته فروشگاه را نشان می دهد مشتریان به نزدیکی CVS به طوری که آنها می توانید نسخه پر شده است.

“ما به طور مستمر نظارت تظاهرات به عنوان آنها رخ می دهد در جوامع ما در خدمت بود و فروشگاه ها در صورت نیاز برای کمک به اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان” CVS در بیانیه ای گفت.

اپل گفت که این تصمیم به نگه داشتن برخی از فروشگاه های آن بسته شده امروز. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از تحت تاثیر قرار گرفتند.

فلوید که سیاه بود درگذشت در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس سوء ظن از گذراندن یک لایحه تقلبی در مه 25. تلفن همراه تصویری نشان داد که یک افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که فلوید بود که دست به دستبند, التماس هوا و در نهایت متوقف شد. چوین در حال حاضر چهره های قتل و طرح اتهامات. سه دیگر افسران که در زمان دستگیری از کار اخراج شدند اما متهم شده است.

گفت: هدف کارکنان در فروشگاه که در حال بسته خواهد پرداخت تا 14 روز از جمله حق بیمه است که آنها درآمد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها همچنین قادر خواهد بود برای کار در مکان هدف که باز باقی می ماند.

“ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن است که باعث جوامع در سراسر کشور” هدف در بیانیه ای گفت. “تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>