ادامه اعتراضات برای نهم مستقیم بعد در سونوما کانتی

یک مرد برگزار شد ثبت نام در بالاترین نقطهء کشتی در مرکز شهر سانتا رزا punctuating تفسیر مدرن پلیس با مطرح مشت به عبور رانندگان.

یکی دیگر نمایش داده می شود نشانه اعلام “Black Lives Matter” در قلب سباستوپول.

در کوتاتی حدود سه ده معترضان راهپیمایی به ایستگاه پلیس به زانو در 9 دقیقه و پیاده به مرکز شهر نقطه شروع, شعار, در حالی که همه.

تظاهرات روز شنبه شد خاموش در مقایسه با هفته گذشته از اعتراضات از جمله یک شنبه بعد از ظهر جمعیت 2000 در سانتا رزا وارد کالج در یک رویداد سازمان یافته توسط SRJC سیاه اتحادیه دانشجویی.

اما برای نهمین مستقیم روز معترضان در سونوما کانتی ساخته شده و صدای آنها شنیده میان در سراسر کشور تماس برای پلیس اصلاحات موجب مرگ جورج فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, مارس 25 زمانی که او به زانو در Floyd گردن حدود 9 دقیقه است.

کسانی که جمع شده بودند در کوتاتی برای یک تظاهرات مسالمت آمیز جمعه شعار میدادند “می گویند نام خود را! جورج فلوید!” آنها همچنین به نام Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن 13 مارس در آپارتمان خود توسط لویی افسر پلیس.

در این هفته که به دنبال فلوید مرگ اعتراض فرا گرفته و از طریق هر شهرستان عمده در کشور بازده وعده عمل از رهبران سیاسی از جمله در لس آنجلس که در آن شهردار اریک Garcetti وعده داده است برای تغییر تا 150 میلیون دلار در بودجه پلیس به منابع برای پرداختن به ساختاری نژاد پرستی.

Sonoma County Sheriff علامت Essick در جمعه بیانیه ای در Facebook گفت: بخش خود را به طور مداوم ارزیابی آن به روش های داخلی از جمله استفاده از نیروی سیاست های, در حالی که به دنبال راه هایی برای بهبود.

سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو زانو با معترضان دوشنبه گذشته و سانتا رزا شهردار تام Schwedhelm اعلام کرد این جمعه گذشته که او به امضا تعهد به نقد و بررسی این شهر استفاده-از-نیروی سیاست تعامل با جامعه گزارش یافته که تعامل و در نظر گرفتن اصلاح سیاست.

در سراسر کشور تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز اما مشخص شده توسط برخی از غارت و خرابکاری و شکایت که پلیس در برخی از شهرستانها از جمله سانتا رزا را با استفاده از گاز اشک آور و سلاح های دیگر در تلاش برای روشن شدن خیابان.

در سونوما کانتی راهپیمایی صدها نفر روزانه در هفته گذشته — عمدتا در سانتا رزا — و 160 نفر دستگیر شدند. معترضان نشان داده و در مقابل سونوما شهرستان کلانتر دفتر در مرکز شهر سانتا رزا و حتی در بزرگراه 101, جایی که آنها به ارمغان آورد ترافیک متوقف. هیچ کس دستگیر شد شنبه شب با توجه به سانتا رزا پلیس سرهنگ Jeneane Kucker.

روز یکشنبه در کوتاتی وجود دارد بدون حضور پلیس به عنوان حدود سه ده فعالان در کوتاتی مرکز شهر پلازا. صلح آمیز معترضان به خود جلب کرد honks حمایت از رانندگان به عنوان آنها شعار “نه عدالت و نه صلح! Black lives matter!” و بیشتر به شعار تبدیل شده اند که همه جا حاضر.

سازمان با اشاره به بزرگتر اعتراض برنامه ریزی شده برای 4:30 بعد از ظهر دوشنبه در مرکز شهر سانتا روزا که علامت 10th مستقیم بعد از تظاهرات. یک شمع افروزی برنامه ریزی شده است به دنبال.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de