ادامه اعتراضات پس از شب خشونت در کالیفرنیا

اوکلند — تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید از سر گرفته شد روز شنبه در کالیفرنیا و مقامات التماس تظاهر به صلح آمیز باقی می ماند و پس از یک شب از خشونت که دیدم ویندوز شکست, فروشگاه, سرقت و آتش سوزی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس که در آن بیش از 500 دستگیر شدند در طول یک ساعت بلند داد و بیداد از طریق مرکز شهر.

در اوکلند 13 ماموران مجروح شدند که تظاهر کنندگان پرتاب اشیاء در آنها. فدرال قرارداد مامور امنیتی کشته شد و دیگری به شدت مجروح زمانی که یک خودرو کشیده تا به Ronald V. Dellums ساختمان فدرال و کسی آتش گشودند. افسران گارد ایالات متحده در دادگاه به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم و نظارت اعتراض, Department of Homeland Security, مقامات گفت.

آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا این تیرانداز به حال چیزی برای انجام با اعتراض.

سناتور. دایان فاینستاین را محکوم کرد تیراندازی گفت: در بیانیه ای که خشم بیش از فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس نیست و توجیه خشونت است.

“هر تلاش باید به دستگیری و محاکمه کسانی که استفاده از خشونت مرگبار,” او گفت:. “مردم باید حق دارند به صورت مسالمت آمیز و با خیال راحت تظاهرات در اوکلند و در سراسر کشور است.”

مرگ 46 سال فلوید بود که در فیلم ضبط شفاعت هوا به عنوان یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو در گردن او شوکه کشور و تولید خشونت در بسیاری از شهرستانها. روسای پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری باید نام آن را غیر قابل توجیه و نیروی بیش از حد و افسر متهم شده است با قتل است.

تظاهرات از سر گرفته شد ظهر شنبه در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و ساکرامنتو و مسالمت آمیز هر چند پلیس با احتیاط در مورد آنچه که ممکن است در شب. Los Angeles Police Department رئیس میشل مور گفت: بیشتر منابع می تواند به محافظت در برابر خشونت است.

“من برای همه از لس آنجلس به گرد هم می آیند و پیدا کردن توانایی مسالمت آمیز بیان فردی و جمعی نارضایتی در حالی که همچنین حفظ ایمنی از همه Angelenos,” او گفت:.

پلیس لس آنجلس گفت: 533 نفر دستگیر و پس از نادیده گرفتن سفارشات مکرر برای متفرق کردن زمانی که مقامات اعلام غیر قانونی مجمع. آنها در مواجه با طیف وسیعی از اتهامات از جمله سرقت باتری در یک افسر پلیس اقدام به قتل نقض آزادی مشروط و عدم پراکنده. اما 18 منتشر شد در خود تعهد.

پلیس تا به حال موارد در آنها پرتاب و شش افسران پلیس لس آنجلس صدمات پایدار اعم از پارگی به تاثیر زخم.

تظاهرکنندگان به طور خلاصه تعطیل دو بزرگراه به عنوان آنها زخم از طریق مرکز شهر لس آنجلس برای سومین شب. وضعیت رو به وخامت گذاشته و در اواخر شب زمانی که ویندوز بودند شکست و برخی از تظاهرکنندگان به سرقت برده اقلام از فروشگاه طلا و جواهر استارباکس کافی شاپ و کسب و کارهای دیگر. یک آتش در یک تقاطع و حداقل دو وسایل نقلیه پلیس به آتش کشیده شدند.

به عنوان هرج و مرج آشکار شهردار اریک Garcetti در توئیتر خود نوشت: “اجازه دهید به یاد داشته باشید که چرا ما مارس محافظت از هر یک از دیگر و آوردن صلح آمیز برای پایان دادن به درد شب.”

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, تظاهرات در اوکلند و سان خوزه رشد فزاینده تنش و مقابله به عنوان شب عینک. کوچک آتش سوزی شد و مجموعه در داخل یک Walgreens و مرسدس-بنز نمایندگی در اوکلند خودکار ردیف که در آن چندین ماشین شد و شکست و اسپری رنگ با نقاشی های دیواری. کسب و کار در محله چینی ها تخریب شد.

“این است که ما که هستیم” شهردار لیبی Schaaf گفت: در ضبط بیانیه روز شنبه. “ما باید به مبارزه با تقلید مسخره امیز از نژادپرستی اما ما باید آن را در راه است که کار می کند. اجازه دهید از بین بردن و یا آسیب های جامعه خود ما.”

در سن خوزه سانتا کلارا شهرستان کلانتر معاون اخراج در یک SUV است که اقدام به رانندگی را از طریق یک گروه از معترضان قابل توجه دو نفر از آنها در حالی که تلاش برای ایجاد یک U-نوبه خود در شرق خلیج تایمز گزارش داد.

پلیس در هر دو شهرستانها شلیک گاز اشک آور و flashbang نارنجک به شکستن سرکش جمعیت.

پلیس اوکلند گفت: در گزارش اولیه که حداقل 18 نفر دستگیر و یکی دیگر از 60 بازداشت برای تحقیقات از سرقت.

در ساکرامنتو نه افسران پلیس به طور سطحی زخمی شد در اعتراض به خود جلب کرد که حدود 500 نفر است.

در بیکرزفیلد پلیس بازداشت یک مرد به آنها گفت: سوار بی پروا از طریق جمعیت از معترضان قابل توجه 15 ساله و باعث جراحات جزئی. ماموران نظارت بر اعتراض متوجه شده است که مایکل Tran, 31, تصویب توسط جمعیت چندین بار و به نظر می رسد به صحبت کردن معترضان احتمالا antagonizing آنها, پلیس گفت:.

او رزرو شده بود به زندان برای تحقیق و تفحص اقدام به قتل است.

به گفته پلیس تعدادی از معترضان با مسدود کردن بخشی از جاده پرتاب بطری و سنگ در افسران و تخریب یک بنای یادبود اختصاص داده شده به افتاده افسران. ده نفر بودند دستگیر و برای مقاومت در برابر و مانع افسران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>