اعتراضات در سراسر آمریکا تقاضا برای پایان دادن به خشونت های پلیس

مینیاپولیس >> اعتراضات شکل گرفته در سراسر آمریکا امروز دوباره حتی به عنوان شیشه و نقاشی های دیواری از قبلی شب ناآرامی هنوز در حال تمیز کردن با برخی از خشونت و جرم و جنایت شعله ور در جیب صلح آمیز تظاهرات سوخت به کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس است.

از بوستون به سان فرانسیسکو معترضان به خیابانها یک بار دیگر و برخی از نشانه هایی از مشکلات پدید آمده در شهرستانها که بسته اند خیابان ها و تحمیل حکومت پس از روز از آشفتگی. مردم سرقت از فروشگاه ها در روز روشن در فیلادلفیا و سانتا مونیکا کالیفرنیا و یک semitruck سوار به یک جمعیت عظیم از مردم که در زمان بیش از یک بخشی از یک بزرگراه در مینیاپولیس.

معلوم نیست اگر وجود صدمات. معترضان crawled شده بر روی کامیون و پلیس آمد در نیروی برای روشن شدن این بزرگراه در شهرستان که در آن آشوب پدید آمده پس از مرگ در هفته گذشته جورج Floyd — یک مرد سیاه پوست که التماس کرد که او نمی تواند نفس پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه. این اعتراضات به سرعت تبدیل شد ملی پوش به ده ها شهر کوچک و بزرگ.

افسر که فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن دستگیر شده و به اتهام قتل, اما معترضان خواستار اتهامات عنوان شده علیه هر چهار ماموران در صحنه است. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

در همسایه, St. Paul هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل وزارت امور خارجه کنگره آمریکا متعهد به نگه دارید تا تظاهرات.

“ما در حال مینه سوتا اما ما نه مینه سوتا گنگ و ما در حال انجام” سنت پل سیاه و سفید زندگی مهم سازمان Darnella وید گفت. “آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری.”

مینه سوتا فرماندار در آورده هزاران نفر از سربازان گارد ملی برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات. بسیار زیاد به نظر می رسد استقرار به کار کرده اند شنبه شب هنگامی که وجود دارد نسبتا کمی نابودی است.

امروز در یک نمایش قدرت خطوط طولانی از دولت patrolmen و سربازان گارد ملی به صف شدند تا در مقابل کنگره در مواجهه با تظاهرکنندگان با شاید یک دوجین نظامی به سبک خودروهای زرهی در پشت آنها.

در سراسر امریکا تظاهرکنندگان به نام دوباره برای پایان دادن به خشونت های پلیس.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما” گفت: Mahira Louis 15 که راهپیمایی با مادر و چند صد نفر دیگر از طریق مرکز شهر بوستون است. “من خیلی مریض و خسته از آن است.”

بسیاری نیز پیوست پلیس در شفاعت برای توقف خشونت گفت: آن را تضعیف خواستار عدالت و اصلاحات است.

“این تنها لطمه می زند و باعث” گفت: Danielle یاغی رئیس نیروی پلیس در فیلادلفیا که در آن بیش از 200 نفر دستگیر شدند که آتش و غارت فرو رفته در قلب شهرستان.

انزجار بیش از نسل های نژادپرستی در کشور تاسیس شده توسط slaveholders همراه با یک رشته از های اخیر به لحاظ نژادی به اتهام قتل به استوک خشم. اضافه کردن به که بود احساس وحشت و نگرانی از ماه از مستندات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور نامتناسبی صدمه دیده جوامع رنگ نه تنها از لحاظ عفونت اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

خیل از تجمع مردم برای تظاهرات تهدید به ماشه جدید شیوع یک واقعیت تحت الشعاع قرار توسط جوش تنش است.

“شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:” لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter ایالت یوتا است. “شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است.”

مقیاس تظاهرات گسترده از ساحل به ساحل و آشکار در یک شب, رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا و شیکاگو و دنور و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل. حدود 5000 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی بودند فعال در 15 ایالت و واشنگتن دی سی

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.” تقاطع مسدود شده بود با مخروط ترافیک در حالی که یک حلقه از گل گذاشته شد.

در میان کسانی که نزولی در مینیاپولیس شد مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که قتل توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری, تنظیم کردن ناآرامی ها در سال 2014.

“من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس,” او گفت:.

شهرستان کمیسر آنجلا کانلی گفت: تظاهرات و درگیری با پلیس ادامه خواهد داد تا زمانی که سه تن دیگر از افسران بودند که در صحنه زمانی که فلوید بود پایین دوخته دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار. افسر که خود را برگزار زانو در Floyd گردن, Derek چوین شد و متهم هفته گذشته با قتل است. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

“ما همچنان به این حضور نظامی در جامعه ما تا زمانی که عدالت انجام شده است” کانلی گفت.

در توییتهایی امروز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش آنارشیست ها و رسانه ها برای دامن زدن به خشونت است. دادستان کل ویلیام Barr اشاره انگشت “دور چپ افراطی” گروه. روسای پلیس و سیاستمداران متهم به خارجی ها از آمدن و باعث مشکلات.

خشم نیز به اروپا گسترش یافت که در آن هزاران نفر با تجمع در میدان ترافالگار لندن, کف زدن و تکان دادن پلاکارد با وجود دولت قوانین محرومیت جمعیت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت اضافه کردن به مرگ و میر گزارش شده در دیترویت و مینیاپولیس در روزهای اخیر.

ساختمان ها در سراسر ایالات متحده آمریکا شد و مخدوش با اسپری رنگ پیام از نمای کلیسای جامع سنت پاتریک در نیویورک به تاریخی یونجه-Adams هتل در نزدیکی کاخ سفید است. برخی از فلوید را gasped آخرین کلمات — “من نمی توانم نفس بکشم” — تکرار شد و در کنار ضد پلیس پیام.

خدمه در نزدیکی کاخ سفید کار می کرد به جای ویندوز که خرد شده بود با قطعات بزرگ چوب. ساختمان برای بلوک مشخص شد با نقاشی های دیواری از جمله لعنت مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. شیشه ای خرد هنوز تحت پوشش پیاده رو. آسیب دیده ساختمان شامل وزارت امور جانبازان به طور مستقیم در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>