معترضان به سانتا رزا به تقاضای استان بازگشایی

برای دومین روز متوالی پنج شنبه یک گروه از تظاهرکنندگان پیوست در سانتا رزا دادگاه مربع به موج پرچم آمریکا و خانگی علائم در عبور وسایل نقلیه در اعتراض به ادامه اقامت در خانه سفارشات.

حدود 75 نفر صف سوم خیابان در گوشه ای در اعتراض به شهرستان و ایالت محدودیت ها با هدف محدود کردن گسترش coronavirus. دولت مجاز بیشتر کسب و کار برای بازگشایی جمعه اما با محدودیت نیاز به آنلاین سفارش منظقه وانت و اجتماعی فاصله. بسیاری از این منطقه مهم اقتصادی رانندگان مانند رستوران ها و کافه سازی اتاق مزه و عملکرد هنر در فضاهای بسته باقی می ماند اما.

روز شنبه در اعتراض به کمتر از نصف اندازه از هفته قبل. یکی دیگر از تجمع نیز صورت گرفت در رونرت پارک زودتر شنبه با حدود همین تعداد از مردم در گوشه ای از تجارت و بلوار رونرت پارک بزرگراه.

تعداد بسیار کمی از شرکت کنندگان در سانتا رزا عینک ماسک و یا به دنبال بهداشت عمومی توصیه به حفظ 6 پا از فضای بین یک دیگر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. یک عضو از یک شهرستان سفیر گروه به یاد یکی از معترضان مورد نیاز به رعایت محلی دستورالعمل بود اما رد با مرد بیان او بود نگه داشتن فاصله خود را و خواهد کلمه عبور در امتداد اما که او می دانست که حقوق خود را.

لنا Ghirardelli سباستوپول گفت که او بازگشت به دادگاه مربع برای هفته دوم برای اضافه کردن صدای خود را به کر سونوما کانتی ساکنان تماس برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به توقف حکم. رزرو کارمند در یک هتل در فرستویلل گفت او شده است furloughed از اواسط ماه مارس و همچنین تا به حال مشکل ثبت نام برای بیکاری و از آن زمان برای مردم به بازگشت به کار.

“خاموش شدن فروخته شد تحت ادعای نادرست و آن را باید پایان” Ghiarardelli گفت. “این خوب بود برای اولین بار دو هفته. در حال حاضر ما در حال رفتن نه هفته است. خوشبختانه من خوب بهینه ساز و لازم نیست بسیاری از لوایح است.”

دکتر Sundari Mase این شهرستان بهداشت عمومی افسر را ممنوع کرده است تجمع جمعی از بیش از 10 نفر از طریق کار در روز. چند تا از پوستر تابلوهای خاص و Newsom برای انتقاد.

“ما جمهوری اسلامی نه یک دیکتاتوری” خواندن یک. “همه مشاغل ضروری است” جزئیات دیگر با یکی از شرکت کنندگان, برگزاری, در خانه, توقف ثبت نام با کلمه “ظلم و ستم” در زیر پررنگ نشانگر سیاه و سفید.

جاستین Mann, 42, نام خود را به “جان سخت لیبرال” و گفت که او ساخته شده راه خود را به سانتا رزا پس از شرکت در اوایل تظاهرات در رونرت پارک که در آن او زندگی می کند. در حالی که این پناهگاه در محل سفارش نهفته نیست کار خود را به عنوان یک لوله کش و او موافقت کرد با Newsom اولیه تصمیم گیری او گفت: مردم باید در حال حاضر اعطا می شود آزادی را به انتخاب خود در مورد بازگشت به کار که در آن آنها است و اگر آنها رفتن به پارک و یا ساحل.

“در سونوما کانتی منحنی شده بود تمام وقت” مان گفت: با تکان دادن دو مینیاتوری پرچم آمریکا. “ما در یک شهرستان از 500 ، 000 نفر وجود دارد و تنها شده است سه مورد مرگ و میر و ما کل جامعه نابود شده است ، ما که در اینجا نشان می دهد که ما نمی تواند حکومت ترس است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de