معترضان به هلدزبرگ برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش

صدها نفر از مردم انتظار می رود در هلدزبرگ پنج شنبه شب برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش است که کشور را فرا گرفت.

یک هفته پیش به عنوان بسیاری از 600 نفر بسیج در این شهرستان در مرکز شهر میدان در اعتراض به سیاست خشونت و نامتناسب خشونت علیه مردم از رنگ. این گروه پس از آن راهپیمایی به پلیس به زانو قبل از رفتن برای محله به ادامه دفاع از اصلاحات.

این شهر در حدود 12,000 ساکنان — 30 درصد از آنها لاتین است — در میان مهلت منابع بی عدالتی و نابرابری پس از اکثریت هلدزبرگ را شورای شهر کاهش یافته است به میزبان بحث و گفتگو در مورد اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست. تحت فشار افکار عمومی بیش از این دوره از هفته گذشته هلدزبرگ شهردار Leah طلا معکوس ، این شورا خواسته است که ساکنان عملا حضور خود در ژوئن 15 جلسه به بحث در مورد تعامل خود را با اداره پلیس.

روز چهارشنبه ساکنان ملاقات در مرکز شهر پلازا برای کمک به یک هنر نصب و راه اندازی خواهد شد که آویزان قبل از روز پنجشنبه در اعتراض به. آنها همچنین پیش از پیوستن به این تجمع برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از تبعیض در حالی که در حال رشد در هلدزبرگ.

پیگیری خبرنگار کوین Fixler در @kfixler برای به روز رسانی در داستان است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>