معترضان پور به سی برای شهر بزرگترین تظاهرات در عین حال

RAEFORD N. C. >> معترضان در جریان به پایتخت کشور امروز برای چه بود و انتظار می رود این شهر بزرگترین تظاهرات در عین حال در برابر خشونت پلیس در حالی که جورج فلوید بود و سوگواری در کارولینای شمالی شهر که در آن صدها نفر از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا فشار به یک کلیسا برای ادای احترام خود را.

وسایل نقلیه نظامی و افسران در خستگی بسته بسیار از مرکز شهر واشنگتن به ترافیک پیش از مارس برنامه ریزی شده است که مقامات تخمین زده می خواهد جذب کند تا 200,000 مردم خشم فلوید مرگ 12 روز پیش به دست پلیس در مینیاپولیس.

تظاهرات بزرگ نیز در زمان مکان در سراسر ایالات متحده و در شهرستانها عمده در خارج از کشور, از جمله لندن, پاریس و برلین, سیدنی, استرالیا.

در Raeford این شهر کوچک در نزدیکی فایت که در آن فلوید متولد 46 سال پیش در یک خط طولانی از مردم تشکیل شده در خارج از یک کلیسا در حال انتظار برای ورود در گروه های کوچک برای یک شانس برای نگاهی به تابوت خود را. خصوصی یادبود برنامه ریزی شده بود برای بعد از آن در روز.

این خط از مردم در حال انتظار برای مشاهده تابوت شامل خانواده ها با فرزندان جوان و نوجوانان است. یک زن جوان عینک سبز و طلا فارغ التحصیلی کلاه و لباس به عنوان او راه می رفت در کنار پدر و مادرش. اکثر مردم به تن فولاد ماسک یا پارچه پوشش صورت.

هنگامی که یک نعش کش تحمل فلوید را در تابوت وارد شعارهای “قدرت سیاه و سفید,” “جورج فلوید” و “نه عدالت بدون صلح” تکرار از زیر پوشش ورودی.

“این می توانست من. آن می توانست برادر من پدر من هر یک از دوستان که می گفت:” یک مرد در میان جمعیت اریک کارلوس از فایت. “این یک ضربه سنگین به خصوص دانستن که جورج فلوید متولد شد و در نزدیکی زادگاه من. از آن ساخته شده من احساس بسیار آسیب پذیر است.”

واشنگتن دیده می شود روزانه تظاهرات هفته گذشته برای — صلح آمیز با مردم در راهپیمایی عقب و جلو از کاخ سفید به کنگره و یادبود لینکلن. ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: مقامات محلی انتظار 100,000 تا 200,000 معترضان برای شنبه رویداد. کاخ سفید شده و غنی شده با جدید شمشیربازی و امنیت فوق العاده احتیاطی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ رویدادهای عمومی در برنامه روزانه. اما حدود 100 معترض جمع شده در خود را گلف رفت و آمد مکرر در وست پالم بیچ فلوریدا, فقط در خارج از میامی. اعتراض برگزار شد Latinos برای زندگی مهم است.

به طور کلی در, تظاهرات در آمریکا منتقل کرده اند به آرامش تنور در روزهای اخیر پس از قسمت های مکرر خشونت در مراحل اولیه. معترضان و حامیان آنها را در دفتر می گویند که آنها مصمم هستند به نوبه خود فوق العاده فوران خشم و غم و اندوه به تغییر به ویژه با توجه به سیاست های پلیس.

دانشجو Maiya ماک, 19 که اعتراض در کلمبوس, اوهایو گفت: یک گام کلیدی موثر خواهد بود نظم و انضباط در برابر ماموران پلیس دخیل در نژادپرست اعمال خشونت.

“پلیس که باید انجام سوء رفتار آنها باید پاسخگو باشند نه فقط شما هنوز هم می تواند در خانه, شما هنوز هم می توانید پرداخت می شود,” او گفت:.

ترزا شیرین و مطلوب 68 بازنشسته و مسکن معترض در اوهایو خانه ملت به حال یک دستور کار گسترده تر در ذهن

“من به دنبال مقرون به صرفه مسکن, سیاسی, عدالت, زندان, اصلاحات تمام توپ از موم,” او گفت:. “جهان پس از گوشهء چشم راست در حال حاضر … با مردم در حال مرگ از ویروس ها و افراد در حال مرگ در زندان ها و افراد در حال مرگ به دلیل وجود مواد غذایی کافی نیست.”

وجود دارد در حال حاضر شده است برخی از ملموس مراحل.

در مینیاپولیس شهرستان اعلام ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب از زور است. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز.

دموکرات ها در کنگره در حال آماده سازی یک جارو بسته از پلیس اصلاحات که انتظار می رود شامل تغییرات پلیس-پاسخگویی قوانین از جمله تجدید نظر در مقررات ایمنی و ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث. اصلاحی مورد نیاز آموزش برنامه ریزی شده هم در میان آنها ممنوعیت chokeholds.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن توسط پایان ماه. با دموکرات ها در اکثر لوایح تقریبا قطعا تصویب مجلس. نتیجه در سنا خاص کمتر است. رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: این اتاق را نگاه در مسائل اما او را نه تایید و خاص هر قانون.

در ضمن در نیویورک دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد به عقب بر روی پیاده رو و در بیمارستان بستری شد. هر دو التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم و منتشر شد بدون وثیقه. دو حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی.

در لندن هزاران نفر از تظاهرکنندگان را تحمل سرما و باران برای جمع آوری در میدان پارلمان سنتی محل برگزاری تظاهرات. آنها به زانو در سکوت و شعار Floyd به نام قبل از اینکه کف حافظه خود را و سپس شروع ماه مارس است.

در پاریس صدها نفر از مردم جمع شده در میدان کنکورد در سرپیچی از پلیس ممنوعیت تظاهرات بزرگ. اعضای چند نژادی جمعیت شعار می دادند به نام آدما ترائوره یک مرد سیاه و سفید که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس چند سال پیش تشبیه شده است که توسط منتقدان فرانسوی پلیس به Floyd مرگ در مینه سوتا است.

کریس Trabot که با این نسخهها کار برای تالار شهر پاریس و سیاه است گفت: فلوید مرگ باعث شده تصمیم خود را به نشان می دهد برای اولین بار در زندگی خود.

Trabot گفت: “این خشونت ها هر روز اتفاق می افتد. لحظه ای می آیند می گویند متوقف شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>