معترضان نزدیک بزرگراه 101 پس از daylong تجمع در سانتا رزا

یک daylong مربوط به تجمع صدها نفر از مردم در اعتراض به مرگ های اخیر جورج فلوید و دیگران در بازداشت پلیس محدوده به طور گسترده ای در سراسر مرکزی سانتا رزا در شنبه بسته شدن بزرگراه 101 دو بار قبل از اینکه پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت چند ده نفره که مسدود شده بود اتوبان و مرکز شهر.

این تجمع که قبل از تاریک شد, صلح آمیز, همزمان با دیگران در سراسر کشور برگزار شد, است که موجب ویرانی برای روز تظاهرات مربوط به مرگ فلوید درگذشت دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود را به عنوان او دراز بر روی زمین است.

یک جمعیت چند صد نفر گرد هم آمدند حدود 1 p. m. در دادگاه مربع قبل از راهپیمایی چندین مایل به Sonoma County Sherff ،

“خشونت پلیس در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی واقعا اما این آخرین استراو” گفت: ارنستو Rosas یک سانتا رزا بومی است که تحصیل در رشته مهندسی رایانه در دانشگاه ایالتی ساکرامنتو.

رسس که از دیدن پدر و مادر خود را در ویندسور گفت: او شوکه شده بود برای دیدن این ویدئو از فلوید است که مرگ در مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن به عنوان فلوید گفت: بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد. چوین دستگیر شد جمعه ظن سوم-قتل درجه.

ماه مارس ناشی از تراکم ترافیک در مندوسینو خیابان و در نهایت متلاشی به چند گروه با ده ها تن از تظاهرکنندگان وارد بزرگراه 101 در استیل خط و به طور خلاصه توقف عازم شمال ترافیک در اواخر بعد از ظهر. آنها به سرعت پراکنده پس از زیادی پاسخ توسط سانتا رزا پلیس و Sonoma County sheriff نمایندگان.

سانتا رزا مقامات پلیس تخمین زده می شود حدود 300 تظاهرکنندگان جمع شده بودند در دادگاه مربع است. دیگران که با حضور در این تجمع با قرار دادن شماره در 500 یا بیشتر.

تظاهرکنندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت برگزار می شود نشانه هایی که خوانده, در میان چیزهای دیگر “Black Lives Matter” و “نژادپرستی بهداشت عمومی مهم است.” عبور رانندگان honked شاخ آنها به عنوان برخی از تظاهرکنندگان منفجر سوت و شعار “نمی توانم نفس بکشم … من نمی توانم نفس بکشم … من نمی توانم نفس بکشم!” a خودداری کنند که به نماد فلوید مرگ در روز یادبود و همچنین به عنوان که اریک گارنر که پس از فوت او را در یک سبد توسط یک افسر پلیس شهر نیویورک در سال 2014.

در این ویدئو چوین دیده می شود برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از فلوید تبدیل شده بود بی توجه. این تصویری است موجب خشم و انزجار در سراسر کشور کشیده شده و محکومیت از عموم مردم و همچنین اجرای قانون رهبران. آن منجر به روز از هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز تظاهرات و باعث شده حکومت در برخی از شهرستانها بزرگ است.

برای برخی در سانتا روزا, این تجمع باعث شده خاطرات پیاده روی که به دنبال 2013 تیراندازی مرگبار از 13 سال اندی لوپز توسط یک Sonoma County Sheriff معاون. در شعارهای تظاهرکنندگان اغلب اضافه شده Lopez به نام به لیست دیگران کشته شده توسط پلیس و یا غیر نظامیان از جمله Garner, Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

موسسه خیریه Saneholtz, 44, از سانتا رزا رفت از دادگاه مربع به کلانتر در شهرستان ونتورا خیابان در منطقه سونوما کانتی دولت پیچیده است. او گفت که او غمگین است که چند دهه پس از مرگ و زندگی مارتین لوتر کینگ آمریکایی ها هنوز هم در اعتراض به قتل غیر عمدی از آمریکایی های آفریقایی تبار.

“آن را به سفید آمریکایی برای پیوستن به صدای خود,” او گفت:. “ما نمی توانیم همدستی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>