خواستار عدالت پس از تاخیر در دستگیری در تیراندازی گرجستان هل دهنده

“اگر من تا به حال چیزی انجام داده بود که اگر من تا به حال شات کسی من کاملا مطمئن هستم من می خواهم که من عدالت خدمت به من همان روز گفت:” روز که سیاه و سفید است. پس Arbery مرگ او گفت که او “فقط به ماندن در خانه. آن استفاده می شود به اندازه کافی فقط به اقامت در خارج از مشکل و نگه داشتن بینی خود را تمیز می کند.”

Arbery خانواده و دوستان است گفت: سابق دبیرستان بازیکن فوتبال بود مشتاق هل دهنده و آن را غیر معمول نیست برای او به اجرا در Satilla سواحل یک مارش-طرف محاصره اندود شده با خزه پوشیده از درختان است که یک درایو 15 دقیقه ای از مرکز شهر نیوبرانزویک و سریع صدای یورتمه رفتن اسب از Arbery ،

در فوریه. 23 گرگوری McMichael دیدم Arbery در حال اجرا را از طریق محله و مشکوک است که او مسئول یک رشته از های اخیر منازل به قصد سرقت با توجه به گزارش پلیس. اخبار محلی گزارش تنها یک سرقت در محله را به پلیس گزارش شد بین Jan. 1 Feb. 23 شامل یک تپانچه گرفته شده از یک وانت در خارج از تراویس McMichael خانه.

به نام او برای او تراویس McMichael و جفت پریدند به یک وانت و به تعقیب – پسر مسلح با تفنگ پدر حمل .357 magnum. در برخی از نقطه آنها پیوست و با مرد دیگری, Bryan که کمک کرد تا گوشه ای سیاه و سفید مرد و بعد از آن ثبت شده سرنوشت ساز تصویری.

McMichael پلیس گفت که او فریاد زد: به Arbery, “Stop, stop, ما می خواهیم با شما صحبت کنم.” سپس با توجه به اظهارات آنها کشیده تا در کنار او و تراویس McMichael کردم.

جوان McMichael و Arbery تلاش بیش از تفنگ در کنار خیابان سه انفجار زنگ زد.

پاسخ افسران بهبود نیست سلاح از ضرب مرد زخمی و یا هر مغازه به سرقت رفته. آنها دریافتند گرگوری McMichael با خون خود دست از کوه در می رم بیش از Arbery به عنوان او بلد است.

قبل از دستگیری خود, Gregory McMichael گفت: پست “بسیاری وجود دارد, بسیاری از حقایق وجود دارد که باید نه به نور آمده است.”

“این است که همه بر اساس تصویری و روزنامه داستان,” او گفت:. “تمام چیزهای که منجر به که هنوز نشده منتشر شده است.”

او با اشاره سوالات به یک وکیل که بازگشت نیست یک ایمیل درخواست اظهار نظر در این مورد است.

Barnhill, از نزدیک ویکراس در زمان مورد اما او بعد از recused خود را تحت فشار Arbery را با توجه به Barnhill نامه به Glynn اداره پلیس شهرستان اعلام خود recusal. او نگرانی که Barnhill پسر استفاده می شود به کار با گرگوری McMichael در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

اما در راه خود را از, Barnhill در زمان غیر معمول مرحله از گفتن اجرای قانون او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری از McMichaels یا بریان با استناد به گرجستان شهروند را بازداشت و دفاع از اساسنامه.

“به نظر می رسد قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد” Barnhill نوشت. “در گرجستان قانون این کاملا قانونی است.”

اما چند کارشناسان حقوقی می گویند Barnhill درخواست از دولت شهروند بازداشت قانون ناقص است. که اساسنامه متحده خصوصی فرد ممکن است بازداشت یک مجرم “اگر جرم مرتکب شده در حضور او و یا در درون خود دانش فوری” و یا تحت دلایل منطقی از مشکوک اگر جرم و جنایت است و جنایت.

“عمده وجود دارد حقوقی تفاوت بین یک شهروند که باعث دستگیری و لباس شخصی. این گریه به دور از قانونی بازداشت و شهروند را بازداشت دفاع است که به احتمال بسیار زیاد meritless گفت:” دانکن لوین یک وکیل مدافع جنایی و سابق دادستان فدرال در نیویورک است. “قاتلان در حال رفتن به یک زمان سخت در ارائه یک کافی توجیه قانونی به خصوص از آنجایی که آنها نمی بینم Arbery ارتکاب هر گونه جرم و جنایت است. Arbery غیر مسلح تعقیب و سپس به ضرب گلوله کشته و بدون هر گونه فرصت برای عدالت در یک دادگاه قانونی است. این برای تلفن های موبایل خیلی بیشتر مانند قتل از بازداشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de