معترضان را متهم به رانندگان تلاش به آنها رسید اما سانتا رزا پلیس مخالف

سانتا رزا پلیس گفت: تحقیقات همچنان در مورد یک پرستار که راند از شیفت شب در یک بیمارستان محلی شنبه شب و مواجه مسالمت آمیز تظاهرات و راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شرکت کنندگان در 24 ساعته مرکز شهر تظاهرات گفت: راننده یک پورشه کاین عمدا سوار به معترضان در اطراف 9:20 p. m. به عنوان آنها در راهپیمایی شرق پایین وسط سونوما خیابان در نزدیکی E خیابان در مرکز شهر سانتا رزا به خطر انداختن آنها. پرستار رانندگی SUV پلیس گفت که او خودرو تخریب شد توسط یک گروه از معترضان و یکی از آنها مشت خود را در صورت.

Caitlin کودکان از سانتا روزا بود که در مقابل مارس دوچرخه سواری خود را و اسیر تلفن همراه تصویری از خودرو. آن را ابتدا متوقف و سپس در گذشت او قبل از swerving سمت مرکز جاده و شتاب از طریق برآورد جمعیت 150 معترضان.

“من شاهد اتومبیل های عبور مسالمت آمیز و من شاهد راه او سوار” Childs گفت. “وجود دارد هیچ سوال او قصد ضربه زدن به کسی.”

این ویدئو نشان می دهد معترضان فریاد در خودرو رانده شده توسط پرستار به عنوان عبور از آن در تاریکی است. او SUV احاطه شده بود در یک نقطه توسط معترضان زده توسط یک اسکیت بورد و دیگر اشیاء ناشناخته شکستن شیشه جلو اتومبیل. راننده سعی در “مانور راه خود را از میان جمعیت تا مسیر روشن بود” به پلیس گفت:. پس از آن یک مرد ناشناس انداخت دوچرخه در مسیر SUV.

راننده زن که پلیس کاهش یافته است به شناسایی با توجه به ماهیت این حادثه گفت: ماموران او ترسیده بود با توجه به “ازدحام” از مردم مسدود کردن خیابان کشیده و بیش بیشتر غرب در منطقه سونوما خیابان هنگامی که او تا به حال بدست آنها است. این زن تا به حال فقط به پایان رسید کار در یک بیمارستان محلی و گفت: او را امتحان کنید نه برای اجرا به جمعیت بود و نه ضربه هر کسی و تا کنون هیچ قربانیان رو به جلو آمده اند می گویند آنها زده بودند با وسیله نقلیه, Santa Rosa پلیس Sgt. تابستان Gloeckner گفت: روز شنبه در یک بیانیه آماده.

“ما باور نمی وجود دارد هر گونه قصد امتحان کنید و ضربه زدن به کسی. آن را بیشتر یک حس وحشت و به خارج از راه معترضان” Gloeckner گفت.

پس از آن بود که راننده پلیس گفت که یک مرد او را به عنوان سفید طاس در 20s خود و با صورت و بازو, خالکوبی و, که پلیس فکر می کنم این بود که در اعتراض به او در دوچرخه خود را و پانچ در صورت. اطرافیان سعی در تعقیب مرد اما ناموفق بود به عنوان او سوار دور, پلیس گفت:.

پرستار رانندگی SUV نیست به دنبال توجه پزشکی و پلیس در حال بررسی ویدئوها از اعتراض برای دیدن اگر هر کسی مطابق با شرح مردی که ضرب و شتم او. تا کنون پلیس هیچ آگهی Gloeckner گفت و اتهامات عنوان شده علیه راننده.

“وجود دارد هیچ نشانه ای از فیلم که راننده بود در تلاش برای اجرای بیش از معترضان در هدف” گروهبان گفت. “فیلم را نشان می دهد راننده در تلاش برای سرعت بخشیدن به تا حدودی به دور از جمعیت.”

فرستویلل ساکن مایل Sarvis-Wilburn گفت که او و شریک زندگی خود را در پشت این گروه از معترضان شنبه شب زمانی که آنها شنیده ام فریاد به خارج شدن از راه.

زن و شوهر, ماسک, سونوما گروه بود که در اعتراض به دست ماسک صورت و آب و به دنبال همراه به عنوان مارس شرق به رهبری در سونوما خیابان. او گفت: SUV بود شتاب غرب آن را به عنوان او گذشت و آن رفتن بسیار سریع تر از دیگر وسایل نقلیه که تا به حال رانده. او گفت که او نا امید شده بود با واکنش پاسخ افسران پلیس.

“وسایل نقلیه همیشه به نظر می رسد رانندگی به مردم, و آن را همیشه به نظر می رسد این تقصیر خود را نمی,” Sarvis-Wilburn گفت. “SRPD گفتن است من به عنوان یک شهروند خصوصی است که آن را خوب به درایو به جمعیت مردم در خیابان سانتا رزا.”

پلیس قصد صحبت با اضافی اظهارات شاهد و نمایش بیشتر فیلم از این حادثه این هفته به تصمیم می گیرید که آیا هر گونه اتهام ها ضروری Gloeckner گفت. پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات در مورد آن به تماس 707-528-5222.

کارکنان نویسندگان کوین Fixler و تایلر Dawkins کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net