حفاظت از کسانی که از ما محافظت: خوب سامریان را به صورت سپر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

راه رفتن را از طریق خود پتالوما کارخانه معماری, پلاستیک, Blake Miremont متوقف در یک پشته از سینی — نوع استفاده می شود برای خدمت به وعده های غذایی برای بستری بیماران است.

برداشت یکی از پشته سهشنبه, او آن را پرتاب 12 پا در هوا. “ما را از این خیلی قوی پلاستیکی” او اشاره کرد, یک لحظه قبل از اینکه سینی آمد clattering به جلا کف بتن. آن را شکستن نیست اثبات نقطه خود را.

Miremont و همسرش ویرجینیا صرف 3½ سال نوسازی این کارخانه است. ارتقاء فقط در مورد به پایان رسید که coronavirus وارد شده است.

“ما اول فکر کردم, ‘Oh crap ما را تعطیل,'” گفت: Miremont که 13 کارمند دارد. او به زودی متوجه شد که او می خواهم به نگه داشتن خود را درب, باز, ارائه کسب و کار با اقلام ضروری مانند بیمارستان سینی و روشن اکریلیک عطسه نگهبانان برای حفاظت از بانک پیشگویان و صندوقداران در سوپر مارکت ها و دیگر رسانه های خرده فروشی.

این محصول او را بیشتر هیجان زده در مورد ساخت خواهد بود که حداقل سود آور است. Miremont دستور داده است تا مواد برای 60,000 صورت سپر و retooled خود را از 16 ، 000 فوت مربع کارخانه به تولید انبوه آنها. او را به اتهام برای برخی از سپر — به اندازه کافی برای پوشش برخی از هزینه های خود را و کمک به دیگران به بیمارستان های منطقه و اولین پاسخ دهندگان.

او یکی از بسیاری از ساکنان منطقه و کسب و کار در پاسخ به آنچه که می تواند و در برخی موارد در حال حاضر است — انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس: دستکش, لباس, ماسک صورت و چهره سپر.

هیچ یک از خواسته Miremont به انجام این کار. خواهر زن خود را یک بیمارستان مدیر با ساتر بهداشت در Fresno منطقه هشدار داده و او را به کمبود سپر چهره های که در آن او کار می کرد. در جنوب کالیفرنیا به او گفت که او می خواهم به استفاده مجدد از یک بار مصرف در صورت سپر.

“بدیهی است که اگر ما مراقبت های بهداشتی کارگران مریض که نه یک چیز بزرگ برای آنها و یا ما,” او گفت:. “بنابراین ما در حال رفتن به شروع به استارت این است.”

در بعد از ظهر دوشنبه Jemetha Cosgrove برگزار شد تا چهره سپر او می خواهم ساخته شده در چاپگر 3D در پتالوما ، “این یکی خیلی محکم است. اما در آن طول می کشد یک ساعت برای چاپ.

“این یکی طول می کشد زمان زیادی را کمتر” او گفت: نگه داشتن یک کمی متفاوت است ، هنوز هم بهتر, سوراخ در, روشن, پلاستیک, مستطیل — جایی که آن را متصل به شیرازه — “تراز وسط قرار دارد به یک استاندارد سه سوراخ پانچ.”

Cosgrove است که حاضر به فدا کردن برخی از ستبری به منظور ایجاد به عنوان بسیاری از سپر به عنوان امکان پذیر است. در حالی که او فقط می تواند چند هر روز او را در lookout برای دیگران در شمال خلیج که خود پرینتر 3D و می خواهم برای پیوستن به او را در این جنگ صلیبی. کسانی که علاقه مند می توانید با اتصال Cosgrove در Facebook صفحه, اختلاف شهرستان سونوما.

“اگر ما جلو ما منابع با هم,” او گفت: “ما می توانیم کمی خط تولید راه اندازی شده است.”

در حالی که او هنوز نمی دانند به چه کسی او را کمک او در خانه پلاستیکی سپر او می داند که نیاز وجود دارد.

“ما قطعا نیاز به سپر چهره” گفت: یک پرستار که با این نسخهها کار بر روی “Covid طبقه” از قیصر Permanente بیمارستان در سانتا رزا و در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. “در حال حاضر من با استفاده از یک جفت بد اتصالات عینک.”

چه نوع عینک?

“Cheapies از فروشگاه های سخت افزاری. من آنها را می پوشند بیش عینک من,” او گفت:.

قیصر پاسخ نمی دهند در روز سه شنبه به خبرنگار سوال در مورد اینکه آیا به آن نیاز دارد و یا پذیرش کمک های مالی از تجهیزات مانند سپر چهره. بیش از آخر هفته مشروط خوب سامریان از سانتا رزا را در خانه انبار ذخیره کاهش یافته 79 چهره سپر به سه بيمارستان منطقه. تقریبا یک سوم از کسانی که دست به پرستاران در خارج از ورود به قیصر اتاق اورژانس.

پس از ابراز قدردانی از کمک های مالی در حال حاضر دریافت یک سخنگوی ساتر بهداشت گفته است که با پذیرش کمک های مالی از تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظتی مانند صورت سپر “تا زمانی که آنها با معیارهای مناسب.” محصولات باید جدید و سالم است. کسانی که علاقه مند به اهدای ممکن است تماس های محلی ساتر وابسته یا 1-844-987-6099.

Cosgrove پرداخت حدود 800 دلار برای او Prusa چاپگر 3D که whirred شدت پشت سر او روی یک میز در سراسر از او خیاطی است. او 7 ساله دختر 12 ساله مادر شد “منزوی” طبقه بالا. او با این نسخهها کار با چاپگر “به عنوان یک hobbyist است,” او گفت:, “و به عنوان یک رهبر پروژه برای من 4H گروه.”

“من فکر می کنم این شرم آور است که ما با تکیه بر علاقمندان” را به کمبود تجهیزات حفاظتی برای بیمارستان است. “اما هی هر کار انجام می شود.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>