پیشنهاد برای قرار دادن فلوراید در هاوایی سیستم های آب به سرعت می میرد

قانونگذاران شنیده ساعت از شهادت امروز در یک پیشنهاد برای اضافه کردن فلوراید به هاوایی سیستم های آب برای کمک به جلوگیری از پوسیدگی دندان, اما این پیشنهاد به سرعت در هنگام مرگ اعضای کمیته قضایی مجلس سنا رد این ایده است.

آب fluoridation طولانی و بحث برانگیز تاریخ در هاوایی در بخش بزرگی چون دولت نرخ بسیار بالایی از پوسیدگی دندان در کودکان است.

یک گزارش تحت عنوان “هاوایی لبخند” توسط دولت و وزارت بهداشت به این نتیجه رسیدند در سال 2015 که دولت دارای بالاترین نرخ پوسیدگی دندان در میان دانش آموزان کلاس سوم در کشور است. بیش از هفت نفر از 10 دانش آموزان کلاس سوم در اینجا قرار گرفتند پوسیدگی دندان است که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ملی از 52 درصد در سراسر کشور.

که گزارش اعتبار fluoridation با ساخت “سهم قابل توجهی” برای کاهش حفره ها در ایالات متحده از دهه 1960 و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری به نام جامعه آب fluoridation یکی از 10 عالی بهداشت عمومی دستاوردهای قرن 20th.

اما تنها سیستم اینجا با fluoridated آب هستند بر روی پایگاه های نظامی و برای دهه های بسیاری از ساکنان هاوایی که در برابر هر گونه تلاش برای اضافه کردن فلوراید به آب آشامیدنی تامین بخشی به دلیل اینکه مردم از ترس این را دیگر مضر اثرات بهداشتی.

Nuuanu مقیم سحر Poiani مادر سه پسر گفت: شهادت که امروز وجود دارد این است که “هیچ شواهد علمی که نشان می دهد که خوردن فلوراید امن است.” مشکل از کودک پوسیدگی دندان متمرکز است در میان مردم فقیر و Poiani پیشنهاد قانونگذاران پیشنهاد رویکرد اشتباه است که مشکل در سنا لایحه 2997.

“چه می شود اگر شما فقط به شرطی واقعا خوب مراقبت از دندان به مردم است که نمی توانیم آن را ؟” او پرسید: کمیته قضایی مجلس سنا بود ، “این امر تقریبا همان هزینه.”

“اگر شما می توانید آمد تا با پول به fluoridate ما آب استفاده کنید که پول رفتن و دسترسی کودکان و نوجوانان است که اصلا خوب مراقبت از دندان,” او گفت:.

در واقع قانونگذاران شنیده شهادت که دولت بوده است در حال حرکت در جهت مخالف است. یک نماینده از وزارت بهداشت و درمان خاطر نشان کرد نمایندگان مجلس است که تا سال 2009 بخش بهداشت دهان و دندان را بدست آورد که با کار مدارس به ارائه فلوراید قطره به دانش آموزان, اما این بخش برچیده شد در پی رکود اقتصادی ،

دکتر مالیا Shimokawa متخصص اطفال که شیوه های در Aiea پشتیبانی fluoridation پیشنهاد. او گفت که او مجبور است به تجویز مکمل های فلوراید برای کودکان به این دلیل که آب در اینجا نیست و باید آن را اضافه می کند که دیگر هزینه و دیگر کارهای عادی و روزمره به پدر و مادر در هاوایی است.

“بدون منظم فلوراید مکمل, من را دیده اند من بیماران جوان با دهان پر از حفره برخی آنقدر جدی و متعدد آنها نیاز به آرام بخش به نشانی که همراه با خطرات ایمنی و هزینه های بالا,” او گفت:.

“این است که نه تنها یک مسئله بهداشت عمومی آن است که یک عدالت اجتماعی, موضوع,” او گفت: به دلیل حفره به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد خانواده های محروم.

“Fluoridation از آب در هاوایی بسیار دیر شده است,” او گفت:. “به عنوان یک مادر و به عنوان یک پزشک متخصص اطفال من عمیقا سرمایه گذاری در سلامت ما keiki در هاوایی به عنوان من می دانم که همه ی شما. Fluoridation است که بی خطر و موثر خواهد بود و یکی از بزرگترین بهداشت عمومی دستاوردها از زمان ما است.”

اما سنا قضائیه رئیس کارل Rhoads اعلام کرد پس از شنیدن نبود حمایت کافی در این کمیته به حرکت بیل جلو که بدان معنی است که آن را به احتمال زیاد خواهد مرد برای جلسه.

قانونگذاران را ندارد رای عمومی در این لایحه امروز اما عضو کمیته بهداشت ، دانا کیم (D-Kalihi دره-Moanalua-Halawa) ابراز نگرانی های جدی در مورد fluoridation در شنوایی و سن. مایک Gabbard (D-Kapolei-مککیلو) معرفی یک لایحه در این سال به ممنوعیت fluoridation در سیستم های آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>