پروژه آپولو: راگبی استرالیا طرح نجات اتحادیه بدون Raelene قلعه

AAPغرب استرالیا

Former Rugby Australia Chief Executive Raelene Castle
آیکون دوربینسابق راگبی استرالیا اجرایی Raelene قلعه اعتباری: ریک Rycroft/AP

راگبی لیگ پروژه آپولو به راهاندازی مجدد بازی و در حال حاضر 10 سابق قهرمانی کاپیتان تحت فشار قرار دادند که برای Raelene قلعه استعفای باید خود پرده برداری کرد طرح را راگبی استرالیا بزرگ دوباره.

و centrepiece از کاپیتان’ طرح جامع ایجاد یک راگبی استرالیا بررسی هیئت مدیره به تشریح کد را نگران کننده کاهش بیش از دهه گذشته و پس از آن امیدوارم برای بازگشت به بازی به شکوه و عظمت آن روز است.

استرلینگ Mortlock یکی از کسانی که با امضای یک نامه در این هفته به راگبی استرالیا خواستار یک رهبری تغییر معتقد است که باید برای کل تعمیرات اساسی شده است 13 سال آینده.

“من شخصا فکر می کنم ما باید به حال این” آه عیسی لحظه پس از جام جهانی 2007 – درست مثل نیوزیلند انجام داد” Mortlock گفت: AAP.

“نیوزیلند با استفاده از سال 2007 تجربه (بودن نیز حذف در مرحله یک چهارم نهایی فرانسه) برای ایجاد تراز در طول کل راگبی سیستم.

“متاسفانه ما نیست.

Former Rugby Australia CEO Raelene Castle
آیکون دوربینسابق راگبی استرالیا مدیر عامل Raelene قلعه اعتباری: AAP/AAP

“اما ما در حال حاضر رو که همه ذینفعان در حال آماده به کار با هم در یک شفاف و باز به شیوه ای برای دریافت یک راه حل است که رفتن به در بهترین منافع راگبی استرالیا.”

Mortlock امید شفا و “اختراع مجدد” می تواند شروع شد.

“به طور موثر چه ما همه در حال رفتن به با استفاده از این به عنوان یک فرصت به یک تخته سنگ پاک و بخشی از آن است که اتصال حرفه ای بخشی از بازی به مردمی که تازه کار, بازی, بنابراین ما کاملا به عنوان یک” او گفت:.

“متاسفانه برای یک دوره طولانی از زمان های مردمی – باشگاه ها, مدرسه بازی ها که پایه و اساس بازی ما شده اند کاملا نادیده گرفته شده است.

“تا کلید برای ما همکاری شفافیت اعتماد و ارتباط با همه ذینفعان – که روپا همه عضو اتحادیه راگبی استرالیا و همه با هم به ورودی به استفاده از این به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن همه چیز درست است.”

Mortlock اذعان کرد این گروه از کاپیتان که همچنین شامل نیک فار – جونز, جورج Gregan جورج اسمیت, Simon Poidevin استفن مور, Jason کمی میله McCall, Nathan شارپ و فیل Kearns – ندارد, تمام پاسخ.

اما آنها به اشتراک گذاشتن یک جمعی سوزاندن تمایل به پیدا کردن راه حل از طریق ایجاد هیئت مدیره بررسی.

به طور مستقل به ریاست فکر می کنم تانک پنل به احتمال زیاد شامل یک نماینده از هر یک از عمل Brumbies NSW Waratahs, Queensland, قرمز, ملبورن شورشیان و غرب نیروی دو یا سه از راگبی استرالیا یکی از روپا و تا هشت قرار ملاقات.

“پس از آن خواهد شد کاملا یک بنگاه بزرگ, اما آنها خواهد بود وظیفه با تعمیرات اساسی هر دو ساختار حکومت و هر جنبه از بازی گفت:” Mortlock که رد این تصور که در سال 1991 در جام جهانی-کاپیتان تیم برنده فار-جونز epolicy پشت کاپیتان ” فراخوان برای سرنگونی قلعه.

“واقعیت این است که شده است وجود دارد بسیاری از ما صحبت کردن در پشت صحنه برای یک دوره طولانی از زمان.

“من فکر می کنم همه ما باید یک دیدگاه در برخی از انواع این راه حل اما این است که در مورد (فوری) راه حل.

“این در مورد توانمند سازی تفکر تازه از همه اعضای اتحادیه های کارگری و تمام ذینفعان اساسا استفاده از این به عنوان یک فرصت به آن را دریافت.”

Mortlock گفت: در حال حاضر به بازی بازی سرزنش برای راگبی استرالیا را قطع ارتباط با طرفداران و قهرمانی’ اسلاید به هفتم در رتبه بندی جهان بلکه یک فرصت برای حرکت رو به جلو و ترمیم آسیب.

او گفت: این امر می تواند بی رحمانه به تک از قلعه برای انتقاد.

“این است که یک جادوگر شکار این است که در مورد افراد,” او گفت:.

“این در مورد تحول و تغییر است که ما می توانیم به بازی راگبی بزرگ دوباره در استرالیا است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>