اساتید شکستن ‘منطقی’ ویروس احتکار

صحنه های فراموش نشدنی از قفسه های خالی در فروشگاه های بزرگ و فراگیر ما در این پست جدید-coronavirus جهان است.

ویروسی از خانواده های مبارزه با بیش از رول کاغذ توالت و ناگهانی کالایی ضد عفونی کننده دست یک یادآوری ثابت از منابع احتکار ذهنیت است که آلوده به بسیاری نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر کشور است.

کارشناسان در دانشگاه کالیفرنیا در یک چیز توافق دارند — احتکار اشتباه است.

اما تا جایی که باک متوقف می شود چون به عنوان UC Davis مدیریت استاد همین پالمر گفت: احتکار در واقع ممکن است کاملا منطقی پاسخ به بی سابقه و پر هرج و مرج و بحران است.

“مفسران اغلب تصویر کشیدن مردم به عنوان غیر منطقی زمانی که آنها با عجله به فروشگاه و خرید همه چیز را در چشم خواستار آن ‘وحشت خرید,'” پالمر گفت. “اما در این مورد بیشتر مردم به احتمال زیاد اقدام عقلانی.”

پالمر گفت که همه گیر شد و به آرامی تبدیل شدن به یک نگرانی اصلی در سطح جهان پیام از مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان خواست اقدامات احتیاطی از قبیل داشتن 30 روز عرضه ضرورت.

“بنابراین مردم بیرون رفت و درست پس از اظهارات و خریداری شده غیر طبیعی مقادیر زیادی از چیزهایی که آنها معمولا خرید” پالمر گفت.

متعاقب آن افزایش قیمت از ملزومات روزمره سپس باعث کم درآمد جوامع به سهام تا یکهو و همچنین امید به جلوگیری از بدترین آن.

“کسانی که زندگی می کنند به چک چک — و بسیاری وجود دارد در جامعه ما — به احتمال زیاد به خصوص سریع به فروشگاه زیرا آنها می تواند حداقل هزینه افزایش قیمت” پالمر گفت. “من فکر می کنم احتکار و وحشت خرید یک محصول از تعدادی از چیزهایی است که یکی از آنها این واقعیت است که زمانی که شما در حال گرفتن یک پیام است که شما می توانید اعتماد در مورد وضعیت شما سمت چپ به شکل همه چیز را در خود. یک راه برای کشف چیزهایی در خود است که می گویند: “من قصد دارم به تصور بدترین.’ “

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا فرمان اجرایی در تلاش برای سرکوب احتکار مشترک برخی از تجهیزات پزشکی مانند N95 ماسک ماسک و هواکش.

این عمل طول می کشد هدف در قیمت-gougers که انبار لوازم و فروش آنها در بالاتر از قیمت بازار در طول بحران.

نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این ماه در دو ایالت تنسی مردانی که خریداری 17,700 بطری ضد عفونی کننده دست و به فروش می رسد برای برخی از مقدار معمول — که آنها lambasted. آنها در نهایت اهدا باقی مانده ضد عفونی کننده به موسسه خیریه.

اما UC Davis پروفسور گابریل چانه گفت: اکثر hoarders به احتمال زیاد معاف از هر گونه ممکن است پیامدهای قانونی.

وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور نشان دهنده نگرانی بیش از تجهیزات حفاظت شخصی و کمک های مالی آنها به ویژه وضعیت “کمیاب مواد” یک وضعیت که نه گسترش به بسیاری از کالاهای خانگی.

که شامل کاغذ توالت و مواد غذایی و چانه و گفت: که به معنی وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند هر اقدام صورت گرفته علیه خود را اجرا کنید-از آسیاب فروشگاه مواد غذایی محتکر.

علاوه بر این زمان کالیفرنیا قانون منع قیمت سنگ آهن در بازار طی یک ملی و ایالتی یا محلی اضطراری — که امر به این بیماری همه گیر کوروناویروس — اما در درجه اول مانع از کسب و کار افراد نیست از فروش محصولات در بالا و نامعقول نرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>