کاوشگر به بررسی تاکتیک های بالا reinsman Gary سالن Jr

Reinsman Gary Hall Jr (left), pictured with trainer Gary Hall Sr.
آیکون دوربینReinsman Gary سالن Jr (سمت چپ) و تصویر با مربی گری هال Sr. اعتباری: ایان مونرو/غرب استرالیا

بالا reinsman Gary سالن جونیور را به صورت یک تاکتیک پرس و جو جلوتر از خود را برنامه ریزی شده Miracle Mile کمپین در سیدنی با WA متعلق به ستاره پادشاه نوسان است.

استوارت سوال هال پس از خود درایو Sir Galahad به پایان رسید گذشته به عنوان یک $1.55 مورد علاقه در باز کردن گلاستر پارک مسابقه در شب جمعه.

Sir Galahad گرفته شده رو به جلو برای به چالش کشیدن رهبر Im Beta از پنیر گودا بیش از 800 متر, plodded خانه تقریبا 65m پشت برنده Valbonne.

سالن نامیده می شد به استوارت’ اتاق بازجویی پس از مسابقه نهایی.

استوارت پس از آن موکول پروب. یک دامپزشک که خواسته شده بود توسط استوارت به بررسی Sir Galahad گزارش اسب کشیده تا صدا.

سالن سوار پادشاه نوسان به پیروزی در ملبورن $500,000 شکارچی جام آخر هفته گذشته و رزرو شده است به خلبان او را در $1 میلیون معجزه مایل در مارس 7.

سالن را مربی-reinsman برادر کلینتون همچنان به حالت تعلیق پس از امتناع از تسلیم خود تلفن همراه به استوارت برای بررسی آخرین جمعه هفته.

کلینتون سالن شد و در میان چندین مجوز افرادی که تلفن همراه بازرسی شد که استوارت باز پرس و جو به در حال اجرا از مسابقه سه در گلاستر پارک در ژانویه 24.

مسابقه و شرط بندی و بعد از دریافت اتهام که سالن که آیا یک دونده در مسابقه تا به حال نقض قوانین توسط نشان می دهد به یک مربی چگونه اسب خود را باید رانده شود. استوارت پس از آن ساخته شده تلاش ناموفق برای بررسی مجدد سالن تلفن.

“گوشی هنوز هم نشده است دست در” RWWA صداقت رئیس دنیس Borovica گفت.

“این به احتمال زیاد پرس و جو خواهد شد و در حال حاضر ادامه دهید.”

در ضمن RWWA هشدار داده است که مسبوق به سابقه نبوده است مجموعه که با همکاری مربیان گرگ و Skye پیوند این هفته فرار بودن جریمه در یک سواب پرس و جو. آنها بستری ارائه پرواز آقای ایده آل برای مسابقه زمانی که او تا به حال یک مثبت آرسنیک آزمون پس از پیروزی در Pinjarra در ماه نوامبر گذشته.

تجربه مربیان ربکا Shanks و تریسی رادول که نیز تا به حال دوندگان تست مثبت به آرسنیک جریمه شد 2000 دلار در ماه ژانویه است.

استوارت در بر داشت پرواز آقای ایده آل بود خسته نوشته های درمان با آرسنيک.

“تصمیم به اعمال مجازات است که یک سابقه برای آینده موارد” RWWA گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>