کاوشگر دستور داد پس از تصویری از گردشگاه عمومی افسران بازداشت مرد سیاه و سفید می رود ویروسی

آالمدا – مقامات دستور داده اند که مستقل تحقیقات اخیر برخورد بین 44-سال-پیر مرد و چهار آالمدا افسران پلیس آغاز شد که با مرد, بازداشت به خاطر او بود به رقص در خیابان به پایان رسید و با او مجبور بودن به زمین در صورت اولین دستبند و ذکر شده برای مقاومت در برابر بازداشت.

این کاوشگر پس از یک تلفن همراه تصویری از این حادثه ویروسی رفت و در سمت چپ برخی از ساکنان بازجویی ماموران اقدامات است.

در علاوه بر این به اعلام تحقیقات مقامات روز جمعه نیز منتشر شد پنج ضبط شده از افسران بدن فرسوده دوربین. یک ششم ضبط است که به علت در هفته آینده.

“در المدا شفافیت مهم است و ما معتقدیم باز خطوط ارتباطی ایجاد اعتماد با جامعه ما” شهرستان مدیر اریک لویت در بیانیه ای گفت. “با توجه به نگرانی در مورد این حادثه ما خواهد بود با داشتن یک تحقیقات مستقل.”

افسران اعزام به 2000 بلوک از خیابان مرکزی حدود 7:45 a. m. on May 23, پس یک زن گزارش دیدن یک مرد در خیابان ها و ابراز نگرانی های ایمنی.

“من من ورزش” مرد گفت: یک افسر که از او پرسید اگر همه چیز OK بود با توجه به یک بدن فرسوده دوربین ضبط. “یک مشکل وجود دارد? این جایی است که من زندگی می کنند.”

افسر گفت: این مرد در مورد زن در تماس با اضافه کردن “آیا شما احساس می کنید مثل صدمه زدن به خودتان است؟”

این مرد سپس گفت: ماموران به یک روز خوب اما یکی جواب داد: “نه. گوش دادن در این نقطه شما بازداشت.”

زمانی که انسان سعی کردم به راه رفتن به سمت مرکز خیابان افسران برداشت او مچ نقل مکان کرد و او را به کنار جاده و در نهایت او را مجبور به زمین.

افسران فریاد در مرد برای جلوگیری از مقاومت به عنوان او به نام در اطرافیان به فیلم روبرو می شوند.

“او چیزی نمی,” او گفت: افسران.

“من minding کسب و کار من به پیاده روی پایین خیابان, رقص” مرد گفت: پس از او دست به دستبند و قرار داده شده در پشت یک وسیله نقلیه پلیس. “من یک هنرمند رزمی طراح رقص رقاص — و من رقص پایین (expletive) خیابان مراقبت از کسب و کار من به عنوان من هر روز صبح.”

در یک مصاحبه تلفنی جمعه لویت گفت: مرد ذکر شده برای مقاومت در برابر دستگیری یک تخطی از قانون است.

لویت نگفت دقیقا زمانی که تحقیقات آغاز خواهد شد اما از آن خواهد شد انجام شده توسط یک سازمان خارج.

اگر چه این کاوشگر در انتظار لویت گفت: او می خواهد در موقعیت های مشابه به کار گرفته می شود متفاوت رفتن به جلو. او اذعان گسترده تر گفتگو در مورد اجرای قانون است که در حال وقوع است در پی اتهام قتل پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس.

“من شده است به صحبت کردن با اداره پلیس و رهبران افسران پلیس انجمن,” او گفت: “و آنها می خواهند با من کار می کنند و شهر را به مطمئن شوید که ما یک جامعه است که احترام همه مردم است و ما کار جدید به سمت پلیس فلسفه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>