پرنس هری, Meghan Markle خواستار ‘همدلی و مهربانی’ در برابر coronavirus

از پیدا کردن راه هایی برای کمک به دیگران مقابله به پناه در محل به لغو, رویدادهای, در اینجا نگاهی به برخی از راه صنعت سرگرمی است که در واکنش به گسترش coronavirus که بسیاری از مردم بعد از بهبود از اما می تواند باعث بیماری شدید در افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط پزشکی.

___

هری و مگان پست امیدوار پیام

شاهزاده هری و همسرش, Meghan هستند که اصرار مردم برای نشان دادن “همدلی و مهربانی” در مواجهه با این بیماری همه گیر.

این زن و شوهر در زمان به Instagram روز چهارشنبه به پست یک بیانیه

“این لحظه ای است که درست است به عهد وجود دارد این است که به روح انسان. ما اغلب صحبت از شفقت. تمام زندگی ما در برخی از راه تحت تاثیر این اتحاد هر یک از ما در سطح جهانی” گفتند.

“چگونگی رویکرد ما به هر یک از دیگر و جوامع ما با همدلی و مهربانی است مسلم مهم در حال حاضر است.”

هری و مگان گفت: پیروان آنها خواهید بود های trustful اخبار و اطلاع رسانی عمومی از امن و سالم در شیوه های.

شروع در پایان این ماه Sussexes دیگر استفاده از عنوان سلطنتی و دنبال یک زندگی جدید از آزادی مالی در شمال امریکا است.

آوردن آن به خانه با بیکن

کوین بیکن است که تلاش برای گسترش شش درجه ایمنی با تشویق پیروان خود را به ماندن در خانه.

بیکن در زمان خود به کوچ و حساب توییتر خود را به یک ویدیو گفت که او را به ماندن در خانه را به محافظت از شیوع کروناویروس. او نشان می دهد دیگران انجام همان و تگ شش نفر آنها نام با هشتگ #IStayHomeFor.

“شما می دانید من مناسب است ؟ من از لحاظ فنی تنها شش درجه به دور از شما” بیکن می گوید: در ویدئویی خود را. “تماس با ما شما را با کسی تماس آنها را با شخص دیگری که ممکن است آنچه باعث می شود کسی مادر یا همسر و یا پدر بیمار است.”

او می گوید: او ماندن در خانه برای, در میان دیگران, همسرش, بازیگر زن کیرا Sedgewick.

“پس ما همه در ارتباط با درجات مختلف — به من اعتماد کن من می دانم که ما می توانیم با هم کار کنند در خانه بمانند و به گسترش این کلمه” بیکن می گوید.

جشنواره GLASTONBURY پرش 2020

یکی از بریتانیا بزرگترین تابستان موسیقی, رویدادهای این جشنواره Glastonbury, لغو شده است, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند این جشنواره با توجه به محل ژوئن 24-28 خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021.

Glastonbury سازمان Michael Eavis و امیلی Eavis گفت: وجود خواهد “ناچار بود شدید پیامدهای مالی” برای کارکنان و تامین کنندگان و سازمان های خیریه حمایت گلستنبوری و بیشتر. اما آنها وجود دارد گفت: هیچ چاره ای جز به جشنواره در نور دولت, توصیه به مردم برای جلوگیری از تماس با دیگران است.

تیلور سویفت, Kendrick Lamar, the Pet Shop Boys و پل مک کارتنی در میان اعمال اعلام کرد برای سالگرد 50 نسخه از موسیقی پر زرق و برق.

در این جشنواره بیش از شایسته در مزرعه ای در جنوب غربی انگلستان هر ماه ژوئن است. این 135,000 بلیط برای این رویداد را سال به فروش می رسد در عرض یک ساعت از رفتن در فروش.

BONNAROO نیز موکول

این Bonnaroo Music & Arts جشنواره خواهد بود موکول به محل سپتامبر. 24-27 “از فراوانی از احتیاط و برای سلامت و ایمنی از همه Bonnaroovians هنرمندان و کارکنان و جامعه ما است.”

این جشنواره در بیانیه ای گفت: همه زمان بلیط و محل اقامت مفتخر خواهد بود برای آخر هفته. طرفداران با خارج از سایت و امکانات رفاهی و شاتل خریداری شده از طریق این جشنواره تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم با به روز رسانی.

این جشنواره به طور معمول طول می کشد محل در ماه ژوئن در منچستر, تنسی و در این سال به خود جلب کرده بود Lizzo خون آشام آخر هفته, Miley Cyrus, Lana Del Rey و ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>