‘هری پاتر و شاهزاده’ انفجار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از سقوط برای جعل تماس از pranksters

غرب استرالیا
Prince Harry and Meghan during their recent farewell trip to the UK.
آیکون دوربینشاهزاده هری و مگان در طول های اخیر خود وداع با سفر به انگلستان است. اعتبار: Chris Jackson/گتی ایماژ

شاهزاده هری به نظر می رسد به ناودان “بیمار” رهبران جهان و ادعا کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “خون در دست خود را” پس از به ظاهر سقوط قربانی کردن pranksters.

صوتی منتشر شده توسط بدنام روسی pranksters الکسی Stolyarov و ولادیمیر Kuznetsov ظاهرا ضبط شده هری پاتر و شاهزاده نمایش تغییرات آب و هوا در جهان سیاست است.

انتظار: کاهش از روبات ادعا می کنند آنها زنگ زد سلطنتی تظاهر به تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg و پدرش Svante هنگامی که او در را باز کرد تا همه چیز از دنیای سیاست به Megxit.

در ضبط و ارسال شده به یوتیوب است حذف “هری” است شنیده رجزخوانی در مورد ترس رهبران جهان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از تغییر آب و هوا.

Climate change activist Greta Thunberg.
آیکون دوربینتغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg. اعتبار: ادواردو Munoz Alvarez/AP

اگر واقعی ضبط شده را ارسال تکان طریق خانواده سلطنتی که به مدت طولانی حاضر به طور علنی بیان دیدگاه های سیاسی خود را در خط با رویال پروتکل.

“این آسان نیست زمان و جهان است که در یک مشکل محل و متاسفانه جهان است که رهبری توسط برخی از افراد بیمار,” او می گوید: در صوتی.

“من فکر می کنم برای بسیاری از سال های بسیاری از ما بوده است نه در یک نقطه اوج اما هر سال ما نزدیک تر است و هنگامی که ما بیش از آن که نقطه اوج آن همه تغییرات است.

“اما در حال حاضر صنعت سوخت فسیلی و خاص رئیس جمهور در سراسر جهان در حال رانندگی به طور کامل اشتباه دستور کار است.”

Prince Harry and US first lady Melania Trump.
آیکون دوربینشاهزاده هری و ما بانوی اول Melania Trump. اعتبار: فرانک Gunn/AP

شاهزاده که تبدیل شدن به طور فزاینده ای صریح در مورد تغییرات اقلیمی در سال های اخیر ظاهرا پس از آن طول می کشد هدف در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گذر از صنعت زغال سنگ خیلی بزرگ در امریکا, او تا به خون در دست خود را به دلیل اثر آن است که در آب و هوا و در جزیره ملل دور راه — دوباره خارج از دید, خارج از ذهن” او گفت:.

“مردم در حال مرگ هستند هر ماه تنها توسط برخی از بلایای طبیعی که ناشی از تغییر در آب و هوا ما دوباره ما را به تقریبا جسمی لرزش این مردم و آنها را به درک که نه تنها آنها سرقت از آینده خود… بلکه آنها هستند که به طور مستقیم مسئول در واقع کشتار مردم و پاک کردن تمام جوامع است.”

“شاهزاده” و سپس می تواند شنیده خنده به او اعلام کرد: “اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده امریکا پس از آن هر چیزی ممکن است؟”

Harry and Meghan during their final royal engagement this week.
آیکون دوربینهری و مگان در طول نهایی خود را royal engagement این هفته است. اعتبار: Chris Jackson/گتی ایماژ

این مدت طولانی است که مشکوک شاهزاده هری از طرفداران آقای ترامپ با همسرش مگان, Duchess of Sussex, copping انتقاد برای ملاقات با او در وزارت امور خارجه بریتانیا در سال گذشته است.

مگان که تا به حال به هنگام تولد به پسر مورچه نیست دیدار رئیس جمهور با وجود اینکه تنها آمریکایی عضو از خانواده سلطنتی و حتی اگر او با حضور در چند رویداد دیگر نیز در حالی که در مرخصی زایمان.

انگلیسی تلخیص آفتاب به گزارش pranksters به نام شاهزاده دو بار که در طی آن او پیشنهاد او و “گرتا” ملاقات در فرد و ارائه یک توضیح برای بحث برانگیز خود را با استفاده از جت خصوصی.

“قطعا برای من و خانواده و برای محافظت از خانواده از این افراد به عنوان شما می توانید به خوبی درک” او عزاداری تماس گیرنده.

“من باید برای قرار دادن حمایت و سلامت خانواده اولین و, این افراد هرگز پایان دادن به.

“همانطور که من از پنجره بیرون را نگاه در اینجا ما تا به حال با قایق paparazzi گرفتن عکس تلاش برای گرفتن عکس از ما در حالی که ما دور و در وسط هیچ جا.

“به طوری که آنها همیشه یک راه پیدا کردن شما. من همیشه سعی می کنید و پیدا کردن وسیله ای برای گرفتن جایی بدون آنها دانستن و زیر با ما.”

آقای Stolyarov و آقای Kuznetsov باید موفق به شوخی چند مشهور از جمله Joaquin Phoenix, التون جان و بوریس جانسون و نشان داده اند کردن نتایج خود را در صفحه یوتیوب.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>