مطبوعات حزب دموکرات برنده 25 جایزه در کالیفرنیا جوایز روزنامه نگاری

مطبوعات دموکرات مفتخر به کسب پنج شنبه با شش برای اولین بار از محل جوایز از کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران که در ستایش این روزنامه برای پوشش آن از حوادث بی خانمانی کسب و کار و آموزش و پرورش.

به طور کلی, روزنامه دریافت 25 جایزه در 23 دسته بندی سالانه CNPA کالیفرنیا جوایز روزنامه نگاری. در دسته بندی ترین مطالب در نظر گرفته شد در برابر کار تولید شده توسط روزنامه ها در کالیفرنیا با 15,000 50,000 مشترکین. در 10 دسته بندی از جمله عکاسی خبری در مکان عمومی, خدمات, دیجیتال, روزنامه نگاری, صفحه, طراحی, ورزش, بازی, داستان و بخش ویژه آن همسان در برابر بزرگترین روزنامه ها در دولت است.

“این جوایز هستند و بازتابی از مهارت و تلاش است که اختصاص داده شده است به ما گزارش خبری هر روز در هر گوشه ای از اتاق خبر. اگر چه کارکنان ما این است که در حال حاضر تولید ما چاپ دیجیتال و گزارش خبری از خانه های خود را به عنوان ما را پوشش ویروس تهدید جامعه ما, ما همچنان ایران را به ارائه اخبار ضروری” گفت: کاترین بارنت اجرایی سردبیر مطبوعات دموکرات.

این جایزه به رسمیت شناخته شده روزنامه نگاری منتشر شده در سال 2019. برای اولین بار از محل جوایز عبارتند از:

آخرین اخبار پوشش برای کارکنان پوشش Kincade آتش. “این مطلب یک مثال بزرگ چگونه جسورانه و پویا در این روزنامه چاپ شده را می توان به خصوص در پوشش یک رویداد خبری در منطقه است. من تحت تاثیر قرار گرفته بود نه تنها با عمق پوشش بلکه کیفیت گزارش و نوشتن استثنایی عکس و بازی به آنها داده می شود و تمیز طراحی شده است. هر روز بیش از پنج روز خوانندگان داده شد پوشش نه تنها از آتش بلکه چگونه آتش مؤثر در زندگی روزانه خود را” قاضی نوشت.

دولت های محلی پوشش برای کارکنان پوشش بی خانمان اردوگاه در امتداد جو سه تظاهرات l دنباله و تلاش های دولت های محلی برای پاسخ به این مشکل است.

کسب و کار پوشش برای یک سری از داستان توسط بیل Swindell در مسائل بیمه تأثیر مردم بازسازی از سال 2017 آتش سوزی.

جوانان و آموزش و پرورش پوشش برای یک داستان سابق تحریریه سوزان Minichiello در نژادی و علمی بخش در هلدزبرگ مدارس. “به وضوح به خوبی تحقیق. داستان جریان خوب و متفکرانه بود ٬ به اتهام موضوع نژادی و نابرابری بین منشور و مدارس دولتی” قاضی نوشت.

عکس داستان/مقاله برای عکاسی توسط مطبوعات دموکرات کارکنان مستند تلاش برای دفاع از ویندزور از Kincade آتش.

هنری, عکس, تصویر, توسط کنت پورتر گرفتن یک شهاب خطی در سراسر آسمان به عنوان یک سوزاندن درخت بلوط ارسال نارنجی جرقه به باد.

روزنامه دریافت شش مکان دوم جوایز:

آخرین اخبار پوشش برای کارکنان پوشش 2019 سیل. “این یکی دیگر از جامد به عنوان مثال از اینکه چگونه این روزنامه چاپ شده می تواند به افزایش قدر بزرگ, محلی, داستان. عمق و مقدار پوشش موجه بود با جدیت اخبار. یکی دیگر از استفاده از استثنایی عکس” قاضی نوشت.

عکاسی خبری برای کارکنان پوشش 2019 سیل و Kincade آتش.

صفحه بندی و طراحی به صورت سه جبهه صفحات تولید شده در ماه ژانویه ، فوریه و اکتبر.

ورزش, عمل, عکس, تصویر, توسط کریس چانگ از یک Oakland Raiders’ در حال اجرا به عقب جهش به هوا برای زمین نشستن کامل هواپیما.

ورزش, ویژگی های, عکس, تصویر, توسط پورتر دو بازیکنان سافت بال دادن درمان به یک سگ, این تیم را طلسم.

صفحه آرایی و طراحی برای pressdemocrat.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>