مطبوعات دموکرات عکاس به نام بهترین در غرب آمریکا

مطبوعات دموکرات عکاس خبری کنت پورتر شده است به نام عکاس 2019 برای غرب ایالات متحده مطبوعات ملی انجمن عکاسان.

گرجستان-انجمن, انجمن بر اساس اعلام پورتر نفع خود از طریق توییتر در روز جمعه. این جایزه اوج ماهانه یک رقابت که در آن داوطلبان می توانند تا 12 عکس منتشر شده است که ماه در چند دسته از جمله پرتره از ویژگی های ورزشی و اکشن. هر ماه عکس ها در حال قضاوت با همسالان از دیگر روزنامه ها در سراسر کشور و نامزد که به دست آورده که بیشترین امتیاز و قرار داده شده در حداقل دو دسته مختلف برنده مقام اول برای سال در منطقه خود.

این است پورتر سومین بار برنده منطقه ای جایزه در چهار سال گذشته — او قبلا برنده در سال 2016 و 2017. در سال 2018 او قرار داده دوم در منطقه است. در این سال او نیز قرار داده شده 16 در سراسر کشور.

“واقعا احساس خوبی به نمایندگی از روزنامه — به نمایندگی از جامعه” پورتر گفت.

پورتر که مشغول به کار در مطبوعات حزب دموکرات برای بیش از سه دهه یکی از نه عکاسان خبری انتخاب و به صورت منطقه ای و افتخارات. منطقه غرب که پورتر قرار می گیرد اولین بار در شامل کالیفرنیا و هاوایی نوادا و آریزونا.

پورتر تشکر خانواده اش را برای حمایت از او در زندگی حرفه ای او اضافه کرد که او نمی تواند موفق اند و بدون آنها. او گفت: دلیل اصلی او شروع به ورود ماهانه مسابقات شد به قرار دادن فشار دموکرات ها عکس, گروه “روی نقشه” و جهان نشان می دهد کیفیت عکاسی خبری این روزنامه محلی می کند. و او با تاکید بر استعداد او با این نسخهها کار در اتاق خبر — عکاس خبری بث Schlanker نیز مفتخر به کسب عنوان 19th, در منطقه غرب.

“در این عهد به کیفیت و نوار است که ما در اینجا هر روز برای روزنامه نگاری و عکاسی خبری در خصوص” گفت: چاد Surmick مطبوعات دموکرات مدیر عکاسی. “برای برنده شدن این جایزه به این معنی است که ما در حال گفتن داستان است که واقعا مهم است به این جامعه است و ما در حال گفتن آن در سطح جهان مد.”

از تمام عکس ها پورتر ارائه شده در این مسابقه در سال گذشته گفت: مورد علاقه خود را یکی گرفت و در طول Kincade آتش سوزی در پایان ماه اکتبر. در این تصویر یک شهاب سنگ رگه های سراسر آسمان شب به عنوان بادهای قوی ایجاد یک اخگر بازیگران بر روی یک درخت که در آتش سوخته.

“شهاب آن مجموعه جدا” پورتر گفت: در توضیح آنچه که متمایز از دیگران او در آتش است. “این فقط یک سکته مغزی شانس.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>