مطبوعات حزب دموکرات شرکت امنیت coronavirus امداد وام

سونوما رسانه ها سرمایه گذاری شرکت مادر مطبوعات دموکرات است امن $3.4 میلیون وام های فدرال است که جلوگیری از اخراج در شمال خلیج شرکت رسانه ای آن را به عنوان چنگ زدن با زیان های بی سابقه ای از تبلیغات و رویداد درآمد ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

اضطراری وام بخشی از یک بزرگتر coronavirus برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک استفاده می شود به پرداخت حقوق و اجاره و قبض آب و برق در SMI نشریات از جمله مطبوعات دموکرات سونوما Index-تریبون پتالوما Argus-پیک شمال خلیج مجله کسب و کار, Sonoma و روحیه مجلات و La Prensa سونوما.

“کاملا صادقانه به این معنی تفاوت بین اخراج گسترده و furloughs که پس از آن منجر به کاهش قابل توجهی در اخبار محلی گزارش و احتمالا کاهش تحویل خانه از چاپ مقاله” گفت: Steve Falk, مدیر عامل شرکت سونوما رسانه های سرمایه گذاری و ناشر مطبوعات دموکرات.

وام آمده در یک زمان بحرانی برای روزنامه ها که در حال خونریزی پول در میان تک-بزرگترین تکان خوردن به صنعت پس از رکود بزرگ در سال 2008. نیویورک تایمز تخمین زده است که 33,000, اخبار رسانه های کارکنان گذاشته شده است خاموش furloughed و یا به حال خود پرداخت کاهش می یابد پس از ورود coronavirus. حداقل 10 روزنامه در کالیفرنیا را متوقف خود را چاپ نسخه در دسترس نباشد.

مانند بسیاری از روزنامه شرکت سونوما رسانه های سرمایه گذاری را تجربه کرده است ناگهانی و افت شدید در درآمد به عنوان توقیف کسب و کار خود را لغو تبلیغات. این شرکت در رویداد کسب و کار کلید دیگر منبع درآمد تبخیر شده و پس از ممنوعیت تجمعات عمومی مجبور به تعویق افتادن یا لغو آن خیمه زنان در گفتگو سری سخنرانی و سواحل شمال شراب چالش است.

انتظار می رود درآمد به کاهش 5 میلیون دلار در این سال Falk گفت. در مارس و آوریل به تنهایی تبلیغات ضرر و زیان بالغ بر 500.000 دلار و $700,000 بود و Falk گفت که او انتظار دارد که این شرکت همچنان به رنج می برند تند آگهی درآمد کاهش می یابد از جمله 800.000 دلار در $750,000 در ماه ژوئن به طور متوسط $500,000 در هر ماه از طریق نوامبر.

“تبلیغات ضرر و زیان هستند فقط سرسام آور” Falk گفت.

سونوما رسانه های سرمایه گذاری که در استخدام 275 مردم قطع شده است برای پرداخت حقوق و مزایای کارگران از جمله سردبیران 15 درصد و کاهش برخی از کارگران ساعتی به 30 ساعت در هفته است. خبرنگاران و عکاسان و کپی سردبیران شده اند محافظت از اخراج و کاهش دستمزد.

اما Falk گفت: کسانی که کاهش آمده اند و بدون وام.

“بدون شک وجود دارد,” او گفت:.

فدرال وام را بازپرداخت اگر وام گیرندگان با استفاده از بسیاری از پول برای حفظ و یا rehire کارکنان در عرض 60 روز با کمک هزینه برای برخی از پول برای صرف شود در غیر حقوق و دستمزد هزینه های از جمله اجاره.

همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد تهدید کرده است که بقای روزنامه ها در سراسر کشور است. در کالیفرنیا انتشارات روبرو هستند و 50% به 70% آف رها در تبلیغات گفت: جیم Ewert مشاور عمومی برای کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران با اشاره به بررسی های اخیر.

“برای یک روزنامه کوچک عامل نازک حاشیه که به تفاوت بین زنده ماندن و بسته شدن درب” Ewert گفت.

بسیاری از روزنامه ها در پاسخ برش خود را در اتاق های خبر. درک مور رئیس اقیانوس آرام رسانه ای انجمن صنفی کارگران که نشان دهنده و روزنامه نگاران در یک دوجین روزنامه ها از شمال کالیفرنیا به هاوایی گفت: 45 روزنامه نگاران شده اند furloughed و پنج گذاشته شدن در اتاق های خبر ارائه شده توسط اتحادیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de