تجویز سوزش و کاهش تغییرات آب و هوایی مورد نیاز: کارشناس

CANBERRA, AUSTRALIA - JANUARY 31: Fire burns within sight of the suburban fringe of the city of Canberra on January 31, 2020 in Canberra, Australia. ACT Chief Minister Andrew Barr declared a State of Emergency on Friday, as the Orroral Valley bushfire continues to burn out of control. Hot and windy weather conditions forecast for the weekend are expected to increase the bushfire threat to homes in the Canberra region. It is the worst bushfire threat for the area since 2003, when four people died and 470 homes were destroyed or damaged. (Photo by Brook Mitchell/Getty Images)
آیکون دوربینکانبرا استرالیا – ژانویه 31: آتش می سوزد و در نزد حومه حاشیه شهر کانبرا در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در کانبرا, استرالیا است. عمل وزیر اندرو بر اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه به عنوان Orroral دره bushfire همچنان به سوزاندن خارج از کنترل است. داغ و باد می وزد, شرایط آب و هوا پیش بینی برای آخر هفته انتظار می رود به افزایش bushfire تهدید به خانه در کانبرا منطقه است. این بدترین bushfire تهدید برای منطقه از سال 2003 زمانی که چهار نفر کشته و 470 خانه ویران شد یا آسیب دیده است. (عکس بروک میچل/گتی ایماژ) اعتباری: گتی ایماژ

تجویز سوزش و کاهش تغییرات آب و هوایی هر دو مورد نیاز به کاهش بیشتر bushfire خطرات در استرالیا اما مقاوم سازی خانه بیش از حد پرهزینه است پیشرو در استرالیا آتش اقتصاددان گفت: دیروز.

دیوید Pannell مدیر مرکز زیست محیطی اقتصاد و سیاست در UWA گفت: بیش از 300 همکاران در کنفرانس سالانه استرالیا کشاورزی و اقتصاد منابع جامعه در پرت که تجویز سوزاندن یک ابزار مهم اما نه نوش دارو.

استاد Pannell ارزیابی طیف وسیعی از آتش استراتژی کاهش سراسر کشورهای استرالیا از جمله تجویز سوزاندن و استفاده از زمین برنامه ریزی مقاوم سازی خانه ها و firebreaks.

“ما دریافتیم که تجویز سوزش نسبتا کمی تاثیر در فاجعه آتش سوزی, حوادث, اما مزایای به اندازه کافی به بیش از هزینه های سنگین تر بودن در اکثر مواقع ما نگاه,” او گفت:.

او گفت: بزرگترین واحد تاثیر شناسایی شده در این مطالعات اثر تغییر آب و هوا.

“با استفاده از یک واقع گرایانه آب و هوا سناریو برای 2090 ما در بر داشت که در دراز مدت هزینه های bushfires را افزایش می دهد حدود 70 درصد” استاد Pannell گفت.

“آینده bushfires در استرالیا است که به طور جدایی ناپذیری مرتبط به آب و هوا است. این اضافه وزن به این استدلال که استرالیا باید منجر به تلاش های بین المللی برای کاهش تغییر آب و هوا.”

او گفت: از دیگر استراتژی های مفید شامل برنامه ریزی استفاده از زمین در نزدیکی شهرها و شهرهای بزرگ برای حفظ دارایی ها و زیرساخت ها از بالاترین خطر.

اقتصادی مدلسازی با این حال پشتیبانی نمی کند مقاوم سازی خانه ها به آنها را کمتر مستعد ابتلا به سوزش.

“مقاوم سازی می تواند به کاهش ضرر و زیان ناشی از آتش سوزی در دراز مدت اما در این موارد نگاه کنیم, هزینه های مقاوم سازی شد بیش از حد بالا برای آن ارزشمند به عنوان یک استراتژی کلی” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>