آمادگی تیم های بسته بندی تا فصل زمستان

دو دبیرستان که تا به حال مشکل سقوط ورزش فصل در حال بازگشت با قهرمانی در ورزش های زمستانی است.

هلدزبرگ که تیم فوتبال است که هنوز دوره نقاهت بعد از سقط فصل دو سال پیش مسجل شمال خلیج لیگ-ردوود بخش بسکتبال عنوان چهارشنبه شب با پیروزی چشمگیر بیش El Molino.

Elsie آلن که نمی زمینه varsity تیم در این فصل پس از چند سال از اختلال در آن فوتبال, برنامه, برنده NBL-ردوود پسران, کشتی عنوان روز شنبه پس از رفتن شکست نخورده 5-0 در دو دیدار.

شماری از تیم های دیگر لیگ مسجل عناوین در بسکتبال و فوتبال و کشتی به عنوان فصل به طور منظم بادها پایین — در حالی که چند پایین خواهد آمد به بازی نهایی یا دو.

این لوح المركم, 9-0 با یک بازی در سمت چپ را شکست داد El Molino, 82-34 و آویزان لیگ بنر. در 7-2 در جایگاه دوم ماریا Carrillo نمی توانید گرفتن, ‘سگهای.

اما تیم او نیست انجام هلدزبرگ مربی Yasha Mokaram گفت.

“من نمی خواهم برای راضی باشد چون این بچه ها می خواهید برای برنده شدن (ساحل شمال بخش) بازی ها,” او گفت:. “هدف آنها این است که به پیروزی دو NCS بازی. که برای رفتن به یک چالش است.”

هلدزبرگ رهبری است junior دیلن Hayman که به طور متوسط 23.5 امتیاز و 10.8 ریباند یک بازی است. دوره نقاهت بعد از آسیب مچ پا است که دانشجوی سال دوم گراهام مک دونالد که در 6-پا-8 است که به طور متوسط 10 امتیاز و هفت تخته. Mokaram امیدوار است این مرد بزرگ خواهد بود مناسب برای بخش بازی آغاز می شود که فوریه. 19.

این NCS اسپایر برای بسکتبال و دیگر ورزش های زمستانی اعلام خواهد شد در فوریه. 16.

دیگر ورزش ها و لیگ ها:

بسکتبال

این Piner پسران در 9-0 را مسجل به NBL-بلوط عنوان بیش از 6-3 کاردینال نیومن. Piner همچنان برنده شدن در راه از یک سابقه و رکورد فصل فوتبال.

در تاک دره ورزشی, لیگ, قدیمی, 8-2, کالیفرنیا, 7-2 و دره سونوما, 6-3, هنوز در حال مبارزه برای تاج و تخت. لیگ پخش 12 بازی.

در بسکتبال 9-0 رانچو Cotate برنده NBL-ردوود عنوان بیش 7-2 کاریلو در حالی که کاردینال نیومن, شکست نخوردگان در 10-0, سیم 8-2 مونتگمری در پنج شنبه شب به امن NBL-بلوط تاج.

Casa Grande, 9-1 زد دور با VVAL عنوان با نپا 6-4 های Gauchos,’ نزدیکترین رقیب.

فوتبال

فوتبال یابد و چندین عنوان هنوز هم در تعادل اگر چه مونتگمری پسر 7-0 را مسجل به NBL بلوط Casa دختران 9-0-1 به نظر می رسد برنده VVAL محرومیت سقوط در دو بازی آخر.

این Gauchos شکست خود را نزدیک ترین رقیب پتالوما, 1-0 در روز شنبه به احتمال زیاد امن عنوان. تروجان ها هستند 7-1-1 و باید سه بازی باقی مانده. آنها نیاز به پیروزی در هر سه و کسا از دست دادن به زور یک کراوات.

این NBL-ردوود پسران کاریلو در بالا 7-2-1 بیش مکان دوم Piner, 5-1-3 و تحلیل و 6-3 در سوم.

بازی لیگ است و 12 بازی پس از این مسابقه هنوز به تعیین خواهد شد. برخی از تغییر اتفاق می افتد در هفته آینده که هر تیم دارای دو یا سه بازی باقی مانده است.

VVAL پسران در همان موقعیت با در 8-1 و ناپا 8-2. Sonoma County سه VVAL تیم های خارج از مسابقه است.

سانتا رزا فوتبال دختران آزمایشی در بالا 7-0 با رانچو Cotate, 7-1, تنفس پایین Panthers’ گردن. رقبای دیدار در روز پنج شنبه که می تواند تصمیم گیری بازی اگر هر دو را نگه دارید تا برنده خود را راه تا آن زمان.

بلوط بخش و حتی بیشتر شلوغ ترافیک در بالا برای دختران فوتبال: نیومن است 8-1-1 Montgomery 8-2 و Carrillo 7-2-1 با دو بازی باقی مانده برای هر یک از, هیچ یک در برابر هر یک از دیگر.

NCS بازی شروع Feb. 19.

کشتی کج

کشتی است که ترکیبی از سر به سر دو دیدار و چند تیم مسابقات و در دو دیدار لیگ, مسابقات, همه, بنر, برندگان رفت شکست نخورده.

در NBL-بلوط در یوکیاه پسران خود را ادامه داد به طور معمول قوی نشان دادن با پیروزی در پنج دیدار از جمله بیش دوم-محل ماریا Carrillo, 4-1 و Windsor 3-2. این Wildcats شکست Jags, 69-6 چهارشنبه به پرچ.

Casa رفت و پسران 6-0 در VVAL در حالی که ال ملینو و ویندزور دختران هر دو شکست نخوردگان در 5-0.

ویندزور دختران تیم مسجل بنر در هیجان انگیز مد روز شنبه با 42-37 پیروزی بیش از پیش undefeated یوکیاه در حال حاضر 4-1.

“آن نزدیک شد و نبرد شگفت انگیز برای تمام دختران” Jags مربی غنی دیکسون گفت.

لیگ کشتی قهرمانی برای NBL و VVAL خواهد بود Feb. 14-15 و NCS دیدار هفته بعد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>