دبستان خلاصه: Montgomery پسران پیروزی شاگردانش به پایان می رسد در کراوات با رانچو

مونتگمری پسران تیم فوتبال آمد به شب جمعه شمالی خلیج لیگ-بلوط بخش به طور منظم فصل آخر با unblemished ضبط و سنگین مورد علاقه علیه رانچو Cotate. این اسکریپت نمی رویم به عنوان برنامه ریزی برای بازدید از وایکینگ ها به عنوان مکان دوم را در Cougars بازی یک ریگ بازی که 1-1 به پایان رسید در یک کراوات. این تنها بازی از 20 که Montgomery, بازی های برگزار شده است که در آن وایکینگ ها نمی نمره حداقل دو گل.

مونتگمری (19-0-1, 9-0-1) که در حال حاضر موفق به کسب NBL-بلوط فصل به طور منظم به بازی رتبه 42 در کشور و ششم در کالیفرنیا توسط MaxPreps. وایکینگ ها را شکست داد و در Cougars (6-7-4, 4-2-4) 2-0 در اولین جلسه خود را. روز جمعه مسابقه برگشت یک داستان متفاوت بود.

“رانچو بازی با تعداد زیادی از قلب و فشار. آنها outworked ما در زمان. این یک احساس مانند یک کمی از دست دادن” مونتگمری مربی جان Schwan گفت. “بهتر است که این اتفاق افتاده امشب از هفته آینده (در سواحل شمال بخش برگشتی). ما خواهد آموخت که از این و بهتر شود.”

پاشنه, بازی در خانه در ارشد شب آمد با انرژی بالا و تبدیل یک ضربه پنالتی توسط Alex Sandoval در دقیقه 20 برای 1-0 شود.

“این است که احتمالا بهترین هر تیم است در برابر مونتگمری تمام فصل” رانچو Cotate مربی نیک راجرز گفت. “در نیمه اول ما بسیار غالب است.”

رانچو Cotate جاناتان والنسیا خارج شد از بازی در 50 دقیقه پس از آخرین مقابله با مرد از پشت, دادن, Montgomery, یک مرد یک مزیت برای بازی نهایی 30 دقیقه.

“یک بار کارت قرمز اتفاق افتاده Montgomery, تبدیل جزر و مد” راجرز گفت. “ما بسته تا وسط کمی بیشتر (پس از مجازات). ما در دفاع فوق العاده بود امروز.”

مونتگمری را Drayden پونته به ثمر رساند گل در 70 دقیقه از روی یک ضربه آزاد از 25 متری به نجات کراوات برای وایکینگ ها. مونتگمری بود 17-6 استفاده در عکس.

“ما ایجاد شانس به نمره در طول بازی اما ما فقط نمی سرمایه گذاری در فرصت های ما,” Schwan گفت. “هیچ کس از گریه را برای ما نیست گریه برای خودمان.”

Piner 2, ماریا Carrillo 0

در نبرد برای عنوان قهرمانی لیگ در بازی پایانی فصل در NBL-ردوود میزبان آینده نگر (12-2-4, 8-1-3) شکست Pumas (13-4-3, 8-3-1) برای قفل کردن به طور منظم فصل قهرمانی.

“Piner بسیار با استعداد تیم. آنها ارشد-لادن. آنها سریع و با کیفیت در هر موقعیت. آنها لازم نیست که بسیاری از نقاط ضعف” ماریا Carrillo مربی ترور بردی گفت. “شما همیشه نا امید زمانی که شما برنده نیست, لیگ, اما من قطعا خوشحال کلی با تلاش های ما.”

ماریا Carrillo از دست رفته یک ضربه پنالتی در 28 دقیقه به عنوان Piner دروازه بان لوئیس Quiroz متوقف میکنه.

“لوئیس با بازی فوق العاده بازی. او با بازی در یک سطح قهرمانی. او کاملا غالب” Piner مربی شان ساترلند گفت. “لوئیس” توقف که پنالتی قطعا تغییر حرکت است.”

Piner گرفت و منجر 1-0 پس از سرجیو Villagomes تبدیل 6-حیاط شوت کردن یک توپ از یک صلیب در یک ضد حمله در 50 دقیقه است.

“در وسط هرج و مرج در یک توپ سست سرجیو قرار داده و آن را در گوشه ای از net” ساترلند گفت.

ماریا Carrillo آورده آن کل تیم به Piner دفاعی سوم در این زمینه در آخرین پنج دقیقه از بازی را امتحان کنید و اکولایزر. اما gambit پرداخت نمی کردن به عنوان Piner را دیگو گوتیرز به ثمر رساند 30-حیاط شات به باز خالص در بازی نهایی دقیقه برای Piner پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>