دبستان خلاصه: Montgomery پسران بی حس کردن کاردینال نیومن در بسکتبال

Piner شد گام توسط Adonis Guitierrez (23 امتیاز) Jordin لاولیس (15 امتیاز) و جارد Saddler (12 امتیاز).

ویندزور منجر شد توسط Donte مندزا (21 امتیاز) و بیلی بویل (11 امتیاز).

کالیفرنیا 62 برسی 26

در شمال مرکزی من در بازی لیگ به بازدید از ایگلز (20-3, 11-1) به راحتی شکست Mustangs (11-11, 5-7) باقی می ماند و در جایگاه دوم است.

“ما در برابر نفوذ Middletown منطقه. ما انجام یک کار واقعا خوب بودن بیمار و نه وادار کردن عکس. ما اضافی ساخته شده عبور” کالیفرنیا مربی پت فیتزجرالد گفت. “این تیم یکی از بهترین تیم های من و ام تا به حال. آنها با هم بازی میکنند.”

کالیفرنیا به رهبری دیلن مولر (13 امتیاز) جاش Lemley (12 امتیاز) و Shayne ترنر (10 امتیاز).

برسی تلاش تهاجمی و بدون دو ستاره بازیکنان که غایب بودند به دلیل یک موضوع خانوادگی.

پاک کردن لک 64 فورت براگ 40

میزبان اولین محل کاردینالها (21-3, 12-0) با تکیه بر یک 24-7 لبه در سه ماهه سوم به شکست به مقام سوم تیمبرولوز (17-7, 8-4) در یک NCLI لیگ matchup.

بازی گره خورده بود 12-12 پس از سه ماهه اول و کاردینالز برگزار باریک 28-24 منجر به شکستن قبل از بیرون آمدن از رختکن به پیروزی قاطع سه ماهه سوم. پاک کردن لک برنده سه ماهه چهارم 12-9.

در فوتبال پسران:

مونتگمری 7, Santa Rosa 0

بازدید از وایکینگ ها (18-0, 8-0) مسجل منظم-فصل NBL-بلوط عنوان با دو بازی به بازی با فراری پیروزی بر برتری دارند Panthers (2-10-2, 1-7-1).

“این یک بازی خوب بود. ما در ادامه به بازی خوب در لیگ” مونتگمری مربی جان Schwan گفت. “ما در دفاع به خوبی در سانتا رزا نیمی از این زمینه است.”

بازی بدون گل بود که مونتگمری فوران در 10 دقیقه مارک و هفت گل به ثمر رساند در طول 20 دقیقه یخ بازی.

“مونتگمری بسیار با استعداد تیم. آنها فیزیکی تیم و بزرگتر از ما. آنها منتظر تیم های دیگر به اشتباه” سانتا رزا مربی دانیل گارسیا گفت. “ما یک تیم جوان. امیدوارم آنها این را به عنوان یک درس یادگیری.”

وایکینگها’ جرم منجر شد توسط میگوئل بوستس (2 اهداف), Drayden پونته (هدف 2 پاس گل) جک Medin (هدف) و زاک trish witkowski (3 گل و 2 پاس گل) که دارای 35 اهداف برای فصل.

Piner 3, Roseland, دانشگاه, دبستان, 0

میزبان دوم-محل آینده نگر (10-2-4, 6-1-3) به ثمر رساند دو گل کردن ضربات کرنر در نیمه اول و یک هدف بیمه کردن یک ضد حمله در نیمه دوم به نزول ششم-محل شوالیه (6-7-3, 3-6-1) در یک NBL-ردوود matchup.

“هنگامی که ما به ثمر رساند در دو مجموعه قطعات که واقعا مجموعه تن” Piner مربی شان ساترلند گفت. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما بسیار سیال در ما اجرا می شود. ما قرار داده و کمی فشار بر RUP دفاعی سوم و آنها در نهایت ترک خورده.”

دیگو Guiterrez به ثمر رساند در اولین ضربه کرنر در دقیقه 20 و نیک Latorre در مجموعه دوم قطعه در 30 دقیقه. الکسیس Dominguez به دست آورده و دو کمک با خدمت کردن هر دو ضربات کرنر.

“Piner است نخستین نیروگاه این سال است. آنها احتمالا بهترین جرم در لیگ” RUP مربی آگوستین Fonzeca گفت. “ما از دست ما در اولین کرنر-ضربه به هدف و موفق به حذف آن را در یک ثانیه و Piner punished ما برای آن است.”

Piner اضافه شده یک سوم هدف در 50 دقیقه به عنوان دنی مندوزا تبدیل 15-حیاط شات در یک ضد حمله.

“ما سعی کردیم به قمار کمی در نیمه دوم اما زمانی که Piner خود را به ثمر رساند گل سوم آن را بازی بیش از” Fonzeca گفت.

در ضمن RUP را جرم بود بطری توسط نیش آینده نگر دفاع.

“دفاع ما انجام یک کار فوق العاده,” ساترلند گفت. “دفاع ما نقش محوری در پیروزی ما.”

Piner دروازه بان لوئیس Quiroz ساخته شده پنج برای صرفه جویی در بازی و RUP دروازه بان Jobani سانچز به حال پنج صرفه جویی در نیمه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>