نخست وزیری مدافع تام کول تحت عمل جراحی در حالی که جرمی McGovern و جک عزیزم در مسیر پیش فصل برخورد با Fremantle کامیون

WAFL. South Fremantle v West Coast at Fremantle Oval in Fremantle. West Coasts Tom Cole in action.
آیکون دوربینWAFL. جنوب Fremantle v West Coast در Fremantle بیضی در Fremantle. غرب سواحل تام کول در عمل است. اعتبار: جکسون Flindell/ساندی تایمز Jackson Flindell

West Coast لیگ برتر مدافع تام کول را کنار می شود تا دو ماه پس از شکستن انگشت شست خود را در هفته گذشته و قبل از فصل از دست دادن به Essendon.

عقاب تصمیم به ارسال کول برای عمل جراحی پس از کشف او یک شکستگی.

“این بدان معنی است که تام در حال رفتن به از دست ندهید همین یک دوره قابل توجهی از زمان احتمالا چیزی در دستور 6-8 هفته در این نقطه در زمان” West Coast فوتبال مدیر عملیات کریگ Vozzo گفت.

“اما او هنوز هم قادر به اجرا و نگه داشتن خود را متناسب بنابراین امیدوارم بار از بازی خارج نمی شود بیش از حد گسترده است.”

کول بخشی از 2018 پرچم و برگ افتاد اما از نفع فصل گذشته بازی فقط دو بار پس از دور 12 و از دست رفته فینال.

عقاب ها به خوبی قرار داده شده برای پوشش برای از دست دادن خود را با شخص نخست وزیری backman لیام دوگان آماده به زور راه خود را در پس از از دست رفته در سال گذشته نهایی سری و جوانان جاش Rotham و فرانسیس واتسون eyeing فرصت های بیشتر.

به جلو Jarrod کامرون نیز به احتمال زیاد به دست دو ماه آینده با آسیب کشاله ران.

Picture: Premiership duo Jack Darling (L) and Jeremy McGovern (R).
آیکون دوربینعکس: نخست وزیری دو جک عزیزم (L) و جرمی McGovern (R).

کامرون در دسترس نبودن اشکال به عنوان یک مهم تر ضربه, داده, West Coast در حال حاضر بدون کوچک به جلو جفت ویلی Rioli و دانیل Venables.

“آن را به عنوان اولین بار نیست آن رخ داده است ما در حال رفتن به یک رویکرد محافظه کارانه تر این زمان” Vozzo گفت.

“او احتمالا رفتن به باید حداقل یک ماه بدون در حال اجرا و فعالیت های محدود که خواهد شد بدیهی است تاخیر خود را برای شروع فصل. چگونه به سرعت ما بالا بردن خود را آموزش خواهد بود وابسته به علائم به عنوان ما را از طریق فرایند.”

ابزار اسکار آلن است که بهتر از حد انتظار بهبود از مشکلات مچ پا.

Vozzo متوقف کوتاه اعلام جفت کلید جرمی McGovern (آشیل) و جک عزیزم (cheekbone) قطعا بازگشت برای روز شنبه پیش فصل دربی برابر Fremantle در Joondalup.

او گفت: McGovern پیشرفت بیش از سه هفته گذشته تا به حال بیش از حد انتظارات در حالی که عزیزم نگاه در “شرایط فوق العاده” با وجود نشستن از تماس با کار های زیر صورت خود آسیب.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im