قطع برق برنامه ریزی شده در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی در شنبه شب

  • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM This is the progress of construction of the CONRAC (car rental parking garage on the left) at the Daniel K. Inouye International Airport (the Terminal 1 parking garage is on the right). Notice the support pillars for the HART mass transit rail line run along the Mauka side of the CONRAC.

    دنیس ODA / [email protected]

    این پیشرفت ساخت و ساز از CONRAC (اجاره اتومبیل پارکینگ در سمت چپ) در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی (ترمینال 1 پارکینگ گاراژ است که در سمت راست). متوجه حمایت از ستون برای هارت جرم حمل و نقل خط آهن اجرا در امتداد Mauka طرف CONRAC.

قدرت Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی در هونولولو برنامه ریزی شده است به خاموش یک شبه در روز شنبه و احتمالا شنبه آینده با توجه به خارجه حمل و نقل مقامات.

هاوایی وزارت حمل و نقل و هاوایی الکتریکی برنامه ریزی شده اند که قطع برق از ساعت 11:30 بعد از ظهر شنبه تا 4 صبح یکشنبه و دوباره از 11:30 p. m. on May 16 تا 4 صبح مه 17 اگر لازم باشد برای تست برق اضطراری تاسیسات و یا نسخه پشتیبان تهیه تولید تجهیزات.

در طول قطع وجود خواهد داشت هیچ قدرت به پایانه های 1 و 2 و تمام پارکینگ سازه های. امکانات واقع در اوا خدمات جاده نیز نهفته است.

جاده ها و ثانیه-1 آزادراه offramps منتهی به فرودگاه خواهد بود بسته به طول قطع برق دوره است.

“این یک زمان ایده آل برای تکمیل این آزمون از آنجا که کمتر پرواز و مسافر در فرودگاه به عنوان یک نتیجه از COVID-19” گفت: معاون راس Higashi, هاوایی, گروه حمل و نقل فرودگاه را بدست آورد. “HDOT کارکنان به ادامه کار در پروژه های تعمیر و نگهداری و تلاش مانند این آزمون در طول بیماری همه گیر.”

قطع رخ خواهد داد زمانی که هیچ پرواز برنامه ریزی شده وارد و یا ترک گفته اما قدرت به فرودگاه باقی خواهد ماند و بدون تغییر در طول آزمون. جنوب رمپ و امکانات در تالاب درایو الیوت خیابان و Aolele خیابان را نمی خواهد تحت تاثیر قطع برق.

کسب و کار واقع در فرودگاه مطلع شده اند به طرح درآمده و برای جدا الکترونیک و تجهیزات قبل از رویداد ممکن برای جلوگیری از آسیب.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de